Roaming w UE

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Axel
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 lip 2014, o 10:08

Roaming w UE

Post autor: Axel »

Dzień dobry,
rok temu gdy wyjeżdzałem za granicę, to była taka promocja jak "wszędzie w Unii" czy coś takie, że były tańsze rozmowy i smsy. Niedługo znowu wyjeżdzam i chciałem znowu uruchomić tę promocję, ale nie ma po niej śladu na stronie, wyskakuje błąd 404. Znalazłem coś co się nazywa "W unii jak w domu", google podaje, że to z 29 kwietnia, ale gdy wchodzę na tę stronę to też wyskakuej 404 ( http://www.plus.pl/indywidualna/uslugi/ ... ulamin.pdf ). Czy są jeszcze jakieś promocje na roaming? Mój telefon jest w mixplusie.


PS. Co się stało? Miałem konto na tym forum, korzystałem z niego parę miesięcy temu, a gdy dziś się próbowame zalogować, to okazało się, że konta nie ma i musiałem założyć nowe, zresztą z tym samym loginem.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Roaming w UE

Post autor: sl@w_es »

Promocja "W Unii jak w domu" jest dostępna tyle, że Plus wprowadzając nową stronę www nie może sobie jakoś z nią poradzić stąd wyskakujący błąd.
Zapoznaj się z artykułem w FAQ Plusa:

W Unii jak w domu - usługa dla Abonentów Simplus, Sami Swoi, 36i6, Plus Mix, MixPlus
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
katanzara
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2014, o 00:29

"W Unii jak w domu" w taryfie Twój Profil

Post autor: katanzara »

Czy możliwe jest włączenie promocji "W Unii jak w domu", gdy korzysta się z taryfy Twój Profil? Wyjeżdżam już niedługo i nie wiem czy muszę przejść na najnowsze PnK.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2014, o 06:42 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie tematów
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: "W Unii jak w domu" w taryfie Twój Profil

Post autor: pepcia2 »

Możesz skorzystać z usługi w obecnej taryfie ;-)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: "W Unii jak w domu" w taryfie Twój Profil

Post autor: sl@w_es »

Pozwolę sobie uzupełnić odpowiedź pepcia2 stosownymi cytatami i linkami:

W Unii jak w domu

U dołu w/w strony odnośnik do Regulaminu Promocji w którym czytamy miedzy innymi:
1. Promocja „W Unii jak w Domu” („Promocja”) jest organizowana przez Polkomtel Sp. z o.o. („Polkomtel”) i jest skierowana do Abonentów Simplus, Abonentów 36i6, Abonentów Sami Swoi, Abonentów Plus Mix, Abonentów MIXPLUS oraz Abonentów korzystających z taryfy Pod Kontrolą („Abonenci”).
Abonent Simplus/Sami Swoi - osoba fizyczna, osoba prawna,jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, która korzysta z usług POLKOMTEL i przy wykorzystaniu karty SIM lub telekarty lub w inny sposób określony przez POLKOMTEL uiszcza opłatę za usługi, nie będąc stroną umowy zawartej na piśmie.
Powyższy cytat to pkt 1 Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych przez POLKOMTEL Sp. z o.o. dla Abonentów Simplus/Sami Swoi

Z własnego doświadczenia dodam, że na pewno uruchomienie tej promocji w taryfie Twój Profil jest możliwe - sam włączałem koleżance z pracy przed wyjazdem za granicę.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ