Umowa minutowa

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
tanku
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 sty 2009, o 20:22

Umowa minutowa

Post autor: tanku »

Witam.

Chciałbym wziąć kolejny numerek w Plusie. Zainteresowała mnie umowa minutowa, mianowicie opcja 3000 minut. Proszę mi powiedzieć czy dobrze zinterpretowałem regulamin według którego min. miesięczna opłata wyniesie 40,50 zł ?

z góry dzięki za odpowiedź.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
JohnyTwice
PlusManiak
Posty: 124
Rejestracja: 8 lut 2009, o 11:53
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: JohnyTwice »

Tak, minimalna liczba minut, które musisz opłacić miesięcznie to 75, każda minuta kosztuje 54 gr, więc miesięcznie minimum płacisz 40,50 zł. Jak nie wykorzystasz tych 75 minut to przechodzą na kolejny cykl rozliczeniowy.
tanku
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Rejestracja: 22 sty 2009, o 20:22

Post autor: tanku »

OK, dzięki za odpowiedź.

Żonka również jest zainteresowana taką ofertą. 3 kwietnia kończy jej się umowa z taryfa Kubali 40. Możesz mi powiedzieć czy musi zerwać (nie przedłużyć) tej umowy, czy w ramach przedłużenia może zmienić na Umowę Minutową 3000 wraz z tel. Nokia 6300 lub E51. ?
Awatar użytkownika
JohnyTwice
PlusManiak
Posty: 124
Rejestracja: 8 lut 2009, o 11:53
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: JohnyTwice »

W ramach przedłużenia może zmienić taryfę na minutową ii wybrać nowy telefon. Jak umowa jest z kwietnia to już w każdej chwili możecie ją przedłużyć :)
tanku
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Rejestracja: 22 sty 2009, o 20:22

Post autor: tanku »

OK, dzieki za odpowiedź. W sumie dopiero wczoraj popołudniu przeanalizowałem tą ofertę minutową. Byłem rano w Plusie ale panie zaoferowała Nokie 6300 za 149 zł przy przedłużeniu oferty Kubali 40 lub bez telefonu dodatkowe 45 min. Natomiast z tego co widziałem to w umowie minutowej 3000 Nokia 6300 jest za 1 zł.
ODPOWIEDZ