Telefon stacjonarny - router ZTE MF297D
-
sebol
- Nowy
- Posty: 1
- Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
- Rejestracja: 21 maja 2026, o 20:15
Telefon stacjonarny - router ZTE MF297D
Witam. Chciałem starszej osobie przenieść numer stacjonarny z lokalnej sieci do Plusa ze względu na lepszą taryfę. Kupiłem router ZTE MF297D, który ma złącze RJ11 i testowo kartę SIM w salonie Plusa za 5zł, żeby przetestować to rozwiązanie. Po podłączeniu wszystkiego i uruchomieniu okazało się, że za pomocą routera mogę się połączyć z Internetem oraz wysyłać i odbierać SMSy, ale nie mogę dzwonić. Gdy dzwonię na numer karty SIM od razu włącza się poczta głosowa Plusa, a po chwili przychodzi na routerze SMS, że ktoś próbował się dodzwonić. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć dlaczego to nie działa? Dodam, że gdy wsadzam kartę SIM z Orange do routera to połączenia telefoniczne działają bez problemu(niestety do Orange nie da się przenieść numeru stacjonarnego).