Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
tical
PlusManiak
Posty: 99
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 kwie 2017, o 22:04

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: tical »

Basia_Plus pisze:
Witaj tical,

przykro mi z powodu zaistniałej sytuacji. Jeśli zgodnie z regulaminem promocji, którą podpisałeś nie przysługuje Pakiet Wymienny w UE, zatem nie będzie możliwości jego aktywacji.
tical pisze:Druga sprawa - jak wyłączyć usługę OCHRONA INTERNETU?
Usługę wyłączysz wysyłając wiadomość SMS na numer 80088 o treści USUN OCHRONA lub poprzez kontakt z Działem Obsługi Klienta.
Witam

Rozumiem i zdaje sobie sprawę, że zgodnie z regulaminem jest wszystko ok, na taki się zgodziłem, tutaj nie mogę nic kwestionować.

Czy jednak nie można zrobić jakiegoś wyjątku, po ludzku i włączyć ten pakiet, jako, że ani ja o niego nie zapytałem, ani Konsultant nie wspomniał, że jego już nie będzie?

Przedłużając umowę rozmowa była w tonie "będzie dalej to samo tylko internetu więcej i trochę taniej".
Stąd też uśpiło to moją czujność, skoro będzie to samo..

Pozdrawiam

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

Jak powiedział, że będzie to samo to pisz reklamację, zarządaj odtworzenia rozmowy i wtedy może coś ugrasz. W "ludzkim" trybie nie masz szans.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Witaj tical,

jeżeli wariant podpisanej umowy nie przewiduje takiego pakietu to niestety nie będzie możliwości jego aktywacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
lukasz17111
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2017, o 22:32

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: lukasz17111 »

Czy ktos sie orientuje czy mozna w abo 39.99 no limit 7gb internetu w smart dom. 1 usluga. dostac lg G6 za 1500 zl ktos juz tu pisal ze dostal taka oferte
RagnarOK
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 1 gru 2017, o 21:13

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: RagnarOK »

Basia_Plus pisze:Witaj RagnarOK,

podeślij proszę numer telefonu poprzez ten formularz.
Dziekuje za info, nr. tel. wyslany.

Edit
@Basia_Plus, dziekuje za mail, czekam na kontakt od DUK.
Ostatnio zmieniony 4 gru 2017, o 18:51 przez RagnarOK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3140
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

RagnarOK,

dziękuję, sprawdź odpowiedź na swojej skrzynce e-mail.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

lukasz17111 pisze:Czy ktos sie orientuje czy mozna w abo 39.99 no limit 7gb internetu w smart dom. 1 usluga. dostac lg G6 za 1500 zl ktos juz tu pisal ze dostal taka oferte
Mnie taką ofertę zaproponowano ale... nie do końca. Dokładnie to 25 zł przez pierwszy rok, potem 50 zł do końca umowy. Jako, że z aktualnego kontraktu pozostało mi 4 miesiące, to w sumie z długością aneksu 26 miesięcy daje 30 - a to średnią 40 zł/mies. Co do LG nie wiem jak jest teraz - dziś zadzwonił Pan z DUK, a ja pytałem o Mate 10 Lite i P10. Pierwszy jest za ok. 500 zł (nie pamiętam dokładnie ile, ale uśredniony abonament z ratą na 24 miesiące to 60 zł z groszami), P10 za 1300 zł. I nad tym drugim się najbardziej zastanawiam.
lukasz17111
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2017, o 22:32

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: lukasz17111 »

Tzn 1300 zl p10 na raty 24 lub 36 zalezy od opcji?? a abo 25zl x 12mce i 50zl x 18mce mam rozumiec?? LG G6 powinno byc w podobnej cenie rynkowa wartosc jest zblizona :)
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

Tak.
lukasz17111
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2017, o 22:32

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: lukasz17111 »

torre24 pisze:Tak.
Oferta dobra ale to mi chyba uniemozliwia miec smart dom jako 1 usluga telefon druga internet 50 % a 3 tv
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

Cena telefonu rzeczywiście przyzwoita. Ale długość umowy do mnie nie przemawia, kombinacja z "łamanym" abonamentem też nie.
Marcin279
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 4 paź 2016, o 17:01

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marcin279 »

Witam. W połowie czerwca kończy mi się umowa z obecnego abonamentu za 100 zł. Pozostało jeszcze 7 okresów rozliczeniowych. Dzwoniła do mnie Pani konsultant i zaoferowała możliwość wcześniejszego przejścia na nowy abonament(mniejszy) bez telefonu.
Dostałem 2 propozycję za 49,99 zł . wszystko no limit i 14 gb internetu oraz 69,99 zł i 28 gb internetu.
Wydaje mi się, że to troszkę dużo zważywszy na to , że korzystniejszą opcją byłoby wypełnienie starego abonamentu 7x 100 zł i przejście np. do Plusha za 25 zł/miesiąc.
Z poprzednich postów wyczytałem,że są oferty no limit np. za 39,99 zł lub za 25zł (około 7 gb internetu)
Czy jest możliwość negocjacji ofert przedłużeniowych w abonamencie?
Proszę o odpowiedź
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3140
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

Witaj Marcin279,

prześlij proszę swój numer telefonu przez ten formularz, poproszę konsultanta DUK o kontakt i przedstawienie wszystkich możliwych ofert.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Marcin279
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 4 paź 2016, o 17:01

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marcin279 »

Marta_Plus pisze:Witaj Marcin279,

prześlij proszę swój numer telefonu przez ten formularz, poproszę konsultanta DUK o kontakt i przedstawienie wszystkich możliwych ofert.
Dziękuję Marta_Plus. Wysłałem numer telefonu przez formularz.
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

Czy mogę, przedłużając umowę, otrzymać rabat 10 zł z tytułu posiadania innej umowy na telefon w abonamencie? Kiedyś było coś takiego teraz nie mogę znaleźć. Byłbym wdzięczny za link do regulaminu.
ODPOWIEDZ