Pakiet internetowy problem

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
pawciob1
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 gru 2021, o 11:43

limit roamingowy Data

Post autor: pawciob1 »

Dzień dobry;

Dzisiaj rano dostałem smsa na swój telefon, z którego wynika, że wykorzystano 100% limitu roamingowego Data. Dalsza transmisja danych w UE jest płatna 17,13 zł za GB. O co tutaj chodzi? Po pierwsze nie byłem za granicą, a po drugie od razu nie łączy mnie z internetem. Czyli co? Za dużo korzystam z internetu? Gdzie w ogóle jest możliwość sprawdzenia tego nieszczęsnego limitu? Zaznaczam, że mam taryfę Mix X.

Proszę o pomoc, bo ta informacja mnie wyprowadziła z równowagi. Co- trzeba doładować konto raz jeszcze?

Z góry będę wdzięczny.

Paweł
Ostatnio zmieniony 13 gru 2021, o 11:26 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet internetowy problem

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj pawciob1,

podaj proszę co pojawia się w informacji zwrotnej po wpisaniu kodu *136#.
pawciob1 pisze:a po drugie od razu nie łączy mnie z internetem
Doprecyzuj proszę co konkretnie masz na myśli.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pawciob1
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 gru 2021, o 11:43

Re: Pakiet internetowy problem

Post autor: pawciob1 »

Dzień dobry;

Pani Joanno- wpisałem teraz ten kod, o który Pani mnie prosiła. Napisane jest tak- "Aktywne promocje: MIX SMSY bez limitu do wszystkich oraz Pakiet kompletny 60_kon". Internet działa bardzo wolno i często nie łączy. Na Youtube nie mogę wejść i na wiele innych stron. Podejrzewam, że trzeba doładować konto i odnowić pakiet internetowy, ale nie mam zielonego pojęcia. Nie wiem co to jest "limit roamingowy"- tym bardziej, że ja nie łączyłem się z nikim za granicy. Korzystałem tylko z Internetu. Co teraz Pani Joanno należy z tym zrobić?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet internetowy problem

Post autor: Joanna_Plus »

pawciob1,

podejrzewam właśnie, że pakiet internetowy został wykorzystany. Numer ma dodatnie saldo i zachowany termin ważności?
pawciob1 pisze:"Aktywne promocje: MIX SMSY bez limitu do wszystkich oraz Pakiet kompletny 60_kon"
Przy tej wiadomości nie ma informacji do kiedy promocja jest ważna i ile jednostek w pakiecie zostało?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pawciob1
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 gru 2021, o 11:43

Re: Pakiet internetowy problem

Post autor: pawciob1 »

Doładowałem konto i nic nie pomogło. Wpisałem nr *110#, żeby sprawdzić te aktywne pakiety, które mam. Co się pojawiło? Aktywne pakiety: Bonus Internet 12 GB _kon (0 KBYTES) 30.01.2022 23:06, GPRS Roaming Limiter 250.00 PLN 12.01.2022 13:46 . To się w głowie nie mieści. Doładowałem konto za 60 zł- to dlaczego nie działa internet?????????????????????????????

Edycja:
Uruchomiłem ponownie telefon i nagle internet zaczął działać. Przepraszam z góry za problem, ale ciężko to zrozumieć, co się tu dzieje.
Ostatnio zmieniony 13 gru 2021, o 16:04 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono posty.
szefitoo
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2022, o 14:31

Re: Pakiet internetowy problem

Post autor: szefitoo »

Wykorzystano caly dostepny krajowy pakiet internetowy. Predkosc transmisji danych w Polsce zostala obnizona. Mam problem z tym komunikatem pomimo tego że powinieniem mieć internet.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Pakiet internetowy problem

Post autor: Ron »

Podaj jaka taryfa *147# i dodatkowo co jest pod kodami *136# i *121#
Pechulec
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2022, o 22:20

Jak dezaktywować promocję z numeru 80400

Post autor: Pechulec »

Dostałam ostatnio SMS z numeru 80400 na internet 5 GB za 5 zł na 30 dni i aktywowałam. Ale teraz już go nie potrzebuje a nie wiem jak to wyłączyć. Ktoś wie?
Ostatnio zmieniony 19 maja 2022, o 14:33 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniesiono do właściwego wątku.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Jak dezaktywować promocję z numeru 80400

Post autor: Ron »

To chyba będzie ten kod *136*00*0005# i połączenie.
Pechulec
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2022, o 22:20

Re: Jak dezaktywować promocję z numeru 80400

Post autor: Pechulec »

Ron pisze:To chyba będzie ten kod *136*00*0005# i połączenie.
niestety to nie ten kod, nie działa
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Pakiet internetowy problem

Post autor: Basia_Plus »

Pechulec,

zweryfikuj proszę czy pakietu nie możesz zdezaktywować w mobilnej lub webowej aplikacji iPlus. Jeżeli taka opcja nie będzie dostępna, prześlij proszę krótki opis sprawy wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko oraz numer PESEL) przez ten formularz. Następnie podaj tutaj numer zagadnienia, a postaramy się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ursus83
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 10 cze 2014, o 11:56

Znikające GB po dezaktywacji cyklicznej usługi

Post autor: ursus83 »

Witam od ponad roku korzystam z internetu na kartę i zawsze jak potrzebował większej paczki kilka razy aktywowałem i dezaktywowałem pakiet 30GB aby uzyskać potrzebna mi ilość. Dziś podczas takiej czynności po dezaktywacji usługi zniknęły GB wraz z opłatą, z tych aktywowanych GB nie zużyłem nawet 1kb bo pozostała jeszce paczka z doladowania kart i tak o to zapłaciłem 30pln za nic, dobrze że musiałem wyjść z apki iplus bo bym czynność powtórzył 3x
Ostatnio zmieniony 9 wrz 2022, o 09:31 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Znikające GB po dezaktywacji cyklicznej usługi

Post autor: Marta_Plus »

Witaj ursus83,

jeżeli dezaktywujesz ten pakiet, w którym pozostały jeszcze jakieś niewykorzystane GB, to one przepadają.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
wlo
Szalony PlusManiak
Posty: 318
Rejestracja: 3 sty 2018, o 09:57

Re: Znikające GB po dezaktywacji cyklicznej usługi

Post autor: wlo »

ursus83
Pakiet 30 GB nie jest usługą cykliczną. Dezaktywacja powoduje wykasowanie pakietu.
Pomyliłeś się ;-)

Edit:
Przepraszam, ja o pakiecie dla abonamentu myślałem - bo czasem korzystam na różnych numerach.
Ja się pomyliłem ;)
ursus83
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 10 cze 2014, o 11:56

Brak paczki danych z dnia ładowania

Post autor: ursus83 »

Dziś po doładowaniu karty nie otrzymałem paczki danych gdyż natychmiast po jej dodaniu została zużyta
Prośba o przyszpieszenie sprawy
CASE/221104/1840
Obrazek
картинки лучшие друзья
To się robi powoli irytujące bo od 2 miesięcy praktycznie co doładowanie albo aktywację usługi jest coś nie tak
Ostatnio zmieniony 7 lis 2022, o 10:57 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
ODPOWIEDZ