Cesja

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
taki tam
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 lip 2021, o 15:21

Re: Cesja

Post autor: taki tam »

Wracam ponownie. Były maile, była rozmowa ale.... Nadal mi nikt nie odpowiedział dlaczego obok telefonów nie można dokonać cesji numerów Internetu mobilnego powiązanych z numerami głosowymi.
Otrzymałem też standardową ofertę taką jak ze strony internetowej. Tz. o ile warunki na światłowód są porównywalne z konkurencją, to Internet mobilny jest w Plusie bardzo słaby. Zostawiłem sobie czas do wtorku....niemniej powoli skłaniam się do konkurencji. Zwłaszcza, że te usługi są powiązane z rabatami. Da się jeszcze z tym coś zrobić?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3140
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Cesja

Post autor: Marta_Plus »

Witam taki tam,
taki tam pisze: 16 sty 2024, o 15:44 Nadal mi nikt nie odpowiedział dlaczego obok telefonów nie można dokonać cesji numerów Internetu mobilnego powiązanych z numerami głosowymi.
Z pozycji forum nie mamy wglądu na konta numerów i trudno mi wyjaśnić powyższą sytuację. Tym samym proszę o kontynuowanie sprawy mailowo lub telefonicznie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
taki tam
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 8 lip 2021, o 15:21

Re: Cesja

Post autor: taki tam »

Witam. Nie wiem czy dalsze rozmowy mają sens. Już dwa razy zadałem pytanie na Internetowa Obsługa Klienta Plus <BOK@plus.pl i nie otrzymałem odpowiedzi. Rozmawiałem również z panią z BOK - też nie wiedziała dlaczego. Zaproponowała tylko standardową ofertę na światłowód i nowe karty na internet mobilny.
Z tym, że oferta Plusa jest ponad dwukrotnie droższa od konkurencji. 49zł/100GB i 69zł/200GB wobec 20zł/100GB i 25zł/150GB.
Nie chcę płacić faktur w dwóch różnych firmach....ale chyba nie będę miał wyboru.
Pozdrawiam
taki tam
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 8 lip 2021, o 15:21

Re: Cesja

Post autor: taki tam »

Decyzja zapadła. Na razie wstrzymuje się z cesją telefonów, a Internet przenoszę do konkurencji. Jak juz tam będzie wszystko chodziło to zlikwiduję Internet od Plusa. Telefony jeszcze rok trzeba czekać.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ