Autobus LTE

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Awatar użytkownika
Amix
Szalony PlusManiak
Posty: 374
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 21:27
Lokalizacja: EPSC/EPWA
Kontakt:

Autobus LTE

Post autor: Amix »

Wiecie co, muszę to napisać. Ciekawy jestem kto jest organizatorem tej wycieczki. Jeśli chodzi o Szczecin, to wielki niewypał. Na przykład dziewczyny, które zajmują się zaproszeniem zwiedzających do autobusu z tabletami w rekach nie znają się w ogóle w temacie LTE, nie chodzi mi tu o technikalia , ale o np. przełączenie tabletu z 3G na LTE, pokazałem jak. Oczywiście autobus stał w niewłaściwym miejscu i zasięgu LTE nie było. Kobiety mówiły mi, że świecą oczami przed ludźmi.
Sporo tym dziewczyną pewne rzeczy wytłumaczyłem, opowiedziałem, pogadałem, a myślałem, że będzie odwrotnie, zresztą przemiłe panie i bardzo zapracowane. Spędziłem tam około 5-ciu miłych godzin.
Ktoś z organizatorów nie ma podstawowych danych jak w danych miastach jest z zasięgiem LTE i stawiają autobus byle gdzie, a może, co jeszcze gorsze najtaniej.
W Szczecinie są tylko dwa BTS-y z LTE, a właściwie jeden, bo drugi jest na peryferiach, coś jak Natolin w Warszawie, skandal swoją drogą. Sprzedają usługę, której praktycznie w Szczecinie nie ma. Całe centrum zero zasięgu.
Przejdę się do głównego salonu z zapytaniem, o co tu właściwie chodzi, niech ktoś mi wytłumaczy, bo ja już nie łapię.

BTW, chyba w złym wątku ten temat założyłem. Jeśli administrator tak stwierdzi, to proszę o przeniesienie, chyba do Inne Tematy, lub Internet, LTE
Ostatnio zmieniony 7 maja 2012, o 14:45 przez Amix, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Autobus LTE

Post autor: luki »

To są dziewczyny z zewnątrz, które maja ładnie wyglądać i się uśmiechać. W salonie Play też takie dziewczyny stoją i też się mało znają, bo mają zachęcać ulotkami, uśmiechem i do skorzystania z testu. Nie mam im tego za złe. :-D
Ostatnio zmieniony 7 maja 2012, o 14:48 przez luki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Amix
Szalony PlusManiak
Posty: 374
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 21:27
Lokalizacja: EPSC/EPWA
Kontakt:

Re: Autobus LTE

Post autor: Amix »

Ja to rozumiem, ale same prosiły o wytłumaczenie dosłownie podstawowych spraw. Nawet to przełączenie tabletu na LTE, bo nie mogły przed autobusem sprawdzić zasięgu. Miały 3G.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Autobus LTE

Post autor: luki »

Przejdę się jak będzie w moim mieście jak znajdę czas, zobaczę jak to wygląda. :-D
Awatar użytkownika
Amix
Szalony PlusManiak
Posty: 374
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 21:27
Lokalizacja: EPSC/EPWA
Kontakt:

Re: Autobus LTE

Post autor: Amix »

W środku ładnie to wygląda. Jest szereg stanowisk, każde z tabletem, a na ścianach duże ładne wyświetlacze LCD, więc po-testować można, ale jak już pisałem zasięg musi być, bo inaczej klapa i spory obciach :-/
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Autobus LTE

Post autor: rafal2119 »

Dziś w Gdańsku przy parku akademickim Politechniki stał ten autobus LTE. Bardzo ciekawie wyglądało, tylko nie miałem czasu zajrzeć do środka, bo wiadomo Technikalia trwają:) Chociaż ciekawe jak LTE im chodziło między budynkami akademików.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ