Przedłużenie umowy

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Cedec
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 cze 2011, o 17:10

Przedłużenie umowy

Post autor: Cedec »

[ad]Witam. Zostałem poinformowany ze mogę przedłużyć umowę 6 miesięcy wcześniej. Abonament jest na firmę płacę 36,90zł. Chętnie przedłużę wcześniej abonament bo będzie więcej minut do wykorzystania. Interesuje mnie Samsung galaxy mini na plus.pl cena to 60zł z vat natomiast w punkcie już 120 zł z vat. Co dla mnie jest czymś dziwnym żeby nowy klient miał taniej od tego co przedłuża bo jak się dowiedziałem przez stronę plus nie da się przedłużyć umowy a jedynie zawrzeć nową. Czy jest jakaś szansa żebym dostał ten telefon w takiej cenie jak na stronie plusa ? Czy to w punkcie cz to przedłużając umowę przez telefon ? Umowa będzie przedłużana już 3 raz wcześniej numer był kilka ładnych lat w simplusie. Myślę że nie oczekuje od plusa czegoś bardzo wygórowanego ale czy da się to wynegocjować ?[/ad]
Awatar użytkownika
grzesiek.przybylski
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 10 maja 2011, o 17:32

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: grzesiek.przybylski »

mozesz poprosic sprzedawce o obnizenie ceny telefonu, wtedy on bedzie pisac meila do ludzi zajmujacych sie takimi sprawami, a oni zweryfikuja, czy rzeczywiscie nalezy ci sie telefon w obnizonej cenie.
Pozdrawiam
Cedec
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 6 cze 2011, o 17:10

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Cedec »

Dziękuje za odpowiedz. Ile to wszystko może potrwać ?
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: rafal2119 »

Nawet 7 dni możesz czekać na odpowiedź. Jakiś rok temu to wystarczyły 24 godziny i taki dział odpowiadał. Teraz to długo trwa.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ