Nowe taryfy od 13.05.2011

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
lady_j0
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 maja 2011, o 23:20

Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: lady_j0 »

Ujednolicenie simplusa....wprowadzenie taryfy Simplu
Wprowadzenie MixV
Zobaczymy jak się sprawdzi:) Aktualizacja jest już na stronie plusowej
Awatar użytkownika
grzesiek.przybylski
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 10 maja 2011, o 17:32

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: grzesiek.przybylski »

Bardzo fajne są te zmiany, wprowadzenie do oferty darmowych rozmów do wszystkich w sieci i dodatkowe pakiety internetowe, smsowe w Plusie dla Firm.
Oferta na kartę też bardzo fajna.
Mix obniżył opłatę rozmów do 49gr/min w MixV
No widzę w tym wszystkim ostrą konkurencyjną ofertę dla Playa i mam nadzieję, że teraz będziedużo lepiej ze sprzedażą.
fajne jest też to, że my, pracownicy, mamy możliwość obiżania kosztów telefonów dla PWA kosztem naszej prowizji. Do tej pory trzebya było pisać meile na sklep pwa i czekało się wiekami na odpowiedz, a teraz to wszystko uproscili. dzieki temu latwiej bedzie zrealizowac plany.

Pozdro
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: ManMoon »

Zatem jak zmienić taryfę na Mix V ?
I jakie są to zmiany na kartę? Pprzecież Taryfa Simplus to jest stara taryfa Nowy Simplus- tylko na stronie ją tak nazwali. Obrazek
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 14:24 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: mariusz9a »

grzesiek.przybylski pisze:Mix obniżył opłatę rozmów do 49gr/min w MixV
Super... 29 gr to teraz norma powinna być. teraz tak jest wykupując pakiet (oby tego pakietu nie zlikwidowali).
A jeśli przy tym zlikwidowano bezlik SMS to dziękuje im bardzo i na pewno znikam z tej sieci.
grzesiek.przybylski pisze:wprowadzenie do oferty darmowych rozmów do wszystkich w sieci i dodatkowe pakiety internetowe
Darmowe? Płaci się za pierwszą minutę - czyli to samo co jest teraz w Bezlik Rozmów. Żadna nowość. W Play, Heyah są całkowicie darmowe, bez opłaty za pierwszą minutę.
grzesiek.przybylski pisze:No widzę w tym wszystkim ostrą konkurencyjną ofertę dla Playa
A ja nie widzę żadnej konkurencji - nic się nie zmieniło. To jest ta sama oferta co jest teraz a nawet droższa - w Simplusie podniesiono opłatę za "Tanio do wszystkich" ze 1,5 zł do 2 zł - także rzeczywiście szał.
grzesiek.przybylski pisze:fajne jest też to, że my, pracownicy, mamy możliwość obiżania kosztów telefonów dla PWA kosztem naszej prowizji.
Na pewno skaczecie z radości, że macie możliwość zarabiania jeszcze mniej niż teraz... :-]
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Pijo
Szalony PlusManiak
Posty: 294
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 00:54

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: Pijo »

ManMoon pisze:I jakie są to zmiany na kartę? Pprzecież Taryfa Simplus to jest stara taryfa Nowy Simplus- tylko na stronie ją tak nazwali.
Tu masz regulaminy Simplusa - tego nowego Simplusa i regulaminy nowych promocji :http://simplus.pl/v.do?idx=836423

Na gsmonline jest już news i szczegóły tej oferty.


Co do Mixplusa to info o nim jest tylko na telepolis. CZy Mixplusie była możliwa kiedykolwiek migracja z jednej promocji na drugą w trakcie kontraktu? Raczej nie , więc nową taryfę Mixplus można mieć tylko przez przedłużeniu umowy albo poprzez nową aktywację.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: mariusz9a »

Pijo pisze:Co do Mixplusa to info o nim jest tylko na telepolis
Są już regulaminy. Nie ma bezliku SMS - czyli dla mnie oferta się pogorszyła. Nie ma także SMS wliczonych w darmowe numery. W praktyce teraz w MixPlus 4 30 zł mam taniej niże w MixPlus 5 - minute mam tańsza bo mam możliwość wykupienie pakietu z minutą po 29 gr, mam bezlik rozmów i mam bezlik SMS. Do tego podrożał SMS z 18 gr na 19 gr - inni operatorzy obniżają ceny SMS do innych sieci, Plus podnosi cenę - brawo! Także żegnaj Plusie :-) Jakoś płakać za tobą i twoimi tandetnymi ofertami nie będę :-P
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Pijo
Szalony PlusManiak
Posty: 294
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 00:54

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: Pijo »

mariusz9a pisze:Są już regulaminy.
Już zauważyłem. :)
Pijo
Szalony PlusManiak
Posty: 294
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 00:54

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: Pijo »

Ale brak na razie regulaminu promocji abonamentowych, jest tylko goły cennik. Moje zainteresowanie wzbudziła usługa Stała Opłata za Rozmowę (aka Bezlik ) . Na Telepolis napisali, ze pobierana jest stała opłata za każde połaczenie - czyżby ta usługa działa ponad abonament, a nie pobierała jedną minutę z abonamentu za całe połaczenie ? Jeśli tak to niezła wtopa. Trzeba czekać na regulamin tej promocji.
Awatar użytkownika
matchojs85
Szalony PlusManiak
Posty: 348
Rejestracja: 2 lip 2009, o 23:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: matchojs85 »

Pijo pisze:jest tylko goły cennik
:lol: :lol: :lol:

to straszne.. :roll:
Awatar użytkownika
grzesiek.przybylski
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 10 maja 2011, o 17:32

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: grzesiek.przybylski »

Na pewno skaczecie z radości, że macie możliwość zarabiania jeszcze mniej niż teraz... :-]
No niby tak, ale wiesz, to będzie praktykowane pod koniec miesiąca, jak będzie brakować kilku umów do planu ;)
domur
PlusManiak
Posty: 93
Rejestracja: 3 lis 2008, o 14:19
Lokalizacja: Krosno

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: domur »

no dobra dobra ale dlaczego nie dali zadnej uslugi czy pakietu z polaczeniami do wszystkich za 29 gr z ktorego mogliby korzystac ci co juz maja mixa i przejda na mixV. bez takiej opcji pozostaje zostac w mixIV
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: rafal2119 »

Jestem w trakcie studiowania nowych regulaminów. Jest co czytać.
domur pisze:no dobra dobra ale dlaczego nie dali zadnej uslugi czy pakietu z polaczeniami do wszystkich za 29 gr z ktorego mogliby korzystac ci co juz maja mixa i przejda na mixV. bez takiej opcji pozostaje zostac w mixIV
29 gr jest, ale w doładowaniach od 50 zł miesięcznie w górę
39 gr przy doładowaniu 40 zł miesięcznie
49 gr przy doładowaniu 30 zł miesięcznie
Pijo pisze:Ale brak na razie regulaminu promocji abonamentowych, jest tylko goły cennik. Moje zainteresowanie wzbudziła usługa Stała Opłata za Rozmowę (aka Bezlik ) . Na Telepolis napisali, ze pobierana jest stała opłata za każde połaczenie - czyżby ta usługa działa ponad abonament, a nie pobierała jedną minutę z abonamentu za całe połaczenie ? Jeśli tak to niezła wtopa. Trzeba czekać na regulamin tej promocji.
W taryfie Do Usług indywidualnych usługa "Stała Opłata za Rozmowę" działa identycznie jak dawny Bezlik Rozmów. Zmiana polega na tym że w każdej chwili tą usługę wyłączyć i ponownie uruchomić. Każdorazowa aktywacja jest bezpłatna, ale płacimy 1 zł za każdorazową deaktywację tej usługi.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: rafal2119 »

mariusz9a pisze:
Pijo pisze:Co do Mixplusa to info o nim jest tylko na telepolis
Są już regulaminy. Nie ma bezliku SMS - czyli dla mnie oferta się pogorszyła. Nie ma także SMS wliczonych w darmowe numery. W praktyce teraz w MixPlus 4 30 zł mam taniej niże w MixPlus 5 - minute mam tańsza bo mam możliwość wykupienie pakietu z minutą po 29 gr, mam bezlik rozmów i mam bezlik SMS. Do tego podrożał SMS z 18 gr na 19 gr - inni operatorzy obniżają ceny SMS do innych sieci, Plus podnosi cenę - brawo! Także żegnaj Plusie :-) Jakoś płakać za tobą i twoimi tandetnymi ofertami nie będę :-P
Brakuje ci SMS-ów? Nowy pakiet 500 SMS-ów do Plusa możesz uruchomić max. 5 razy w miesiącu i jeden pakiet 250 SMS-ów do wszystkich dużych sieci. Przy czym wpierw schodzą SMS-y z pakietu 500 do Plusa, jak te się skończą to brane są z pakietu do wszystkich.
Do tego z dawny Bezlik Rozmów zapłacisz tylko 1 zł, darmowe połączenia do 5 Wybranych numerów w Plusie i na stacjonarne - 5 zł za każdy numer, 19 gr za minutę do 5 Wybranych numerów w Orange i Erze - 5 zł za każdy numer.

Nowa taryfa MixV bardziej nastawiła się na rozmowy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: kowcio »

A co z ofertą na kartę, pakiet sms 500 jest cykliczny (odnawia się co 31 dni), ale co jak ja zużyję wcześniej?? To nie bedę mógł pisać SMSów?
Bo nie rozumiem tego.
Awatar użytkownika
Virganius
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 26 maja 2009, o 21:56
Kontakt:

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: Virganius »

Jak widzę, na razie nie ma żadnych zmian w taryfach 36.6... A przydałoby się... PiszMów jest kiepski, zostałem przy starej taryfie 36.6, jednakże wypada ona blado przy Play Fresh... Jedyne co mnie trzyma przy Plusie, to to, że prawie cała rodzina jest w sieci.
ODPOWIEDZ