Mixplus - kilka pytań

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
radek7773
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 lut 2011, o 20:48

Mixplus - kilka pytań

Post autor: radek7773 »

[ad]Mam pytanie chce sobie zmienić numer i sieć na plusa i chce wybrać mixplus i mozna strarter normalnie kupic w kiosku/sklepie czy trzeba isc do punktu plus?
drugie pytanie to jak juz bede mial tego mixplusa to musze doladowywac konto co miesiac kwota wieksza niz 30zł zeby mi nie zablokowali tego konta?
dobrze to rozumiem?[/ad]
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6164
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Mixplus

Post autor: mariusz9a »

MixPlus to oferta w której podpisujesz umowę z operatorem. A umowę możesz podpisać w salonie lub przez kuriera (kupując w sklepie internetowym). Wraz z umową kupujesz telefon od 1 zł. A to jakie doładowania miesięczne będziesz miał to zależy jaką umowę podpiszesz. Poczytaj na stronie Plusa o MixPlus: http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/mix/
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
radek7773
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 23 lut 2011, o 20:48

Re: Mixplus - kilka pytań

Post autor: radek7773 »

a 36i6 na jakiej zasadzie działa?
kupuje sobie i nie wygasa mi konto jakbym sobie doładowywal np za 10zł?
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: Mixplus - kilka pytań

Post autor: witan93 »

radek7773 pisze:a 36i6 na jakiej zasadzie działa?
kupuje sobie i nie wygasa mi konto jakbym sobie doładowywal np za 10zł?
36i6 działa na tej samej zasadzie co Simplus - doładowanie 10zł przedłuża ważność konta o 7 dni, 30zł o 30 dni. Szczegóły masz na www.36i6.pl
radek7773
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 23 lut 2011, o 20:48

Re: Mixplus - kilka pytań

Post autor: radek7773 »

a jak nie bede doladowywal konta przez jakis czas to co sie stanie?
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: Mixplus - kilka pytań

Post autor: witan93 »

radek7773 pisze:a jak nie bede doladowywal konta przez jakis czas to co sie stanie?
Jeżeli stracisz możliwość wykonywania połączeń, (bo nie doładujesz konta) możesz jeszcze odbierać rozmowy przez rok. Po roku, numer zostanie wyłączony, jeżeli w tym czasie nie doładujesz konta.
radek7773
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 23 lut 2011, o 20:48

Re: Mixplus - kilka pytań

Post autor: radek7773 »

ok jeszcze jedno pytanie
Jak przykladowo wezme 36i6 i wezme pakiet sms za 3zł bodjaze(doładuje konto za 10zl) to bede miec darmowe sms prze ten cały miesiac, czy wrac z koncem 7dni te sms mi przepadna?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6164
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Mixplus - kilka pytań

Post autor: mariusz9a »

Nie przepadną, ale zablokowane zostaną zdarzenia wychodzące, więc i tak nie popiszesz ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
radek7773
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 23 lut 2011, o 20:48

Re: Mixplus - kilka pytań

Post autor: radek7773 »

Czyli jakbym mial 36i6 to bardziej by sie oplacało kupic doładowanie za 150zl i miec na pol roku i co miesiac pakiet kupywac za 3 czy tam 5zl i na dzwonienie by starczylo jeszcze :D
i chyba tak zrobie :P
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6164
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Mixplus - kilka pytań

Post autor: mariusz9a »

radek7773 pisze:Czyli jakbym mial 36i6 to bardziej by sie oplacało kupic doładowanie za 150zl i miec na pol roku i co miesiac pakiet kupywac za 3 czy tam 5zl i na dzwonienie by starczylo jeszcze :D
i chyba tak zrobie :P
Jak będziesz korzystał z Chill Bill to dostaniesz jeszcze co miesiąc do 10 zł do wykorzystania do wszystkich sieci.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
radek7773
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 23 lut 2011, o 20:48

Re: Mixplus - kilka pytań

Post autor: radek7773 »

a co do tego Chill Bill to jest tak ze codziennie mam do przesluchania te 3 reklamy i tak codziennie przez miesiac zeby dostać te 10zl? :D
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6164
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Mixplus - kilka pytań

Post autor: mariusz9a »

radek7773 pisze:a co do tego Chill Bill to jest tak ze codziennie mam do przesluchania te 3 reklamy i tak codziennie przez miesiac zeby dostać te 10zl? :D
Nie. Słuchasz sobie kiedy chcesz i ile chcesz dziennie. Za każde 3 reklamy dostajesz 1 zł.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
kusia
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 2 mar 2011, o 11:44

Re: Mixplus - kilka pytań

Post autor: kusia »

Witam:) mam takie pytanie :-x bo nie będę tu przeklinać ale właśnie cholery dostaje mam od 7 lat mix plusa i niedawno zmieniłam nr tel bo jakiś pajac mi nie dawał spokoju, na wcześniejszym nr tel miałam więcej doładowań i doładowywałam 30zł a teraz mam 50zł i nie wiedziałam że z tym kiedyś będę miała problem, wczoraj przyszedł sms o tym ze mi zablokują konto jak nie doładuje (niestety smsa nie zauważyłam- bo ja nie mam nic innego do roboty tylko czekać na smsy z sieci:/) rano wstaje a tu... nie idzie zadzwonić ani nic.. internet szwankował i jak tu doładować tel? przecież idzie się wciec!!! za tyle lat ze z nimi jestem a oni mi odwalają takie coś? nie idzie dać 2 dni?rozumie podpisałam umowę o tym ze bede co miesiąc doładowywać tel ale nie podpisywałam jej żeby sobie uprzykrzyć życie:) idzie to jakoś przestawić albo co cokolwiek zdziałać z tym?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6164
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Mixplus - kilka pytań

Post autor: mariusz9a »

[ad]
kusia pisze:za tyle lat ze z nimi jestem a oni mi odwalają takie coś? nie idzie dać 2 dni?
No właśnie dali Ci te kilka dni wcześniej przysyłając SMS. Niestety takie są zasady MixPlusa i jak nie doładujesz to zablokują połączenia wychodzące - to normalne. Tak samo masz w zwykłym pre-paid - jak kończy się ważność konta to telefon ma zablokowane połączenia wychodzące i koniec kropka.
kusia pisze: idzie to jakoś przestawić albo co cokolwiek zdziałać z tym?
Nie wiem w jakim stopniu masz zablokowany telefon bo nic nie napisałaś - chodzi o to czy telefon jest całkowicie zablokowany na połączenia wychodzące i na przychodzące, czy zablokowane są tylko połączenia wychodzące. Telefon możesz doładować przez internet na stronie Plusa czy tam portalu np blue.pl, a jeśli jest całkowicie zablokowany a chcesz doładować zdrapką, to zadzwoń do BOK, podasz im numer ze zdrapki a oni doładują.[/ad]
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
kusia
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 2 mar 2011, o 11:44

Re: Mixplus - kilka pytań

Post autor: kusia »

chodzi o połączenia wychodzące i smsy, ja wiem jak doładować ale jak chwilowo nie mam internetu lub jestem w trasie to czasem się nie da, chodzi o to czy ten czas od dostania smsa do zablokowania konta dałoby się przedłużyć na np 2 dni albo niech smsa wysyłają o jeden dzień wcześniej bo ludzie zapracowani czasem nie mają czasu by szybko doładować te konto lub zapominają w końcu jesteśmy tylko ludźmi :roll:
ODPOWIEDZ