Mixplus jaki tel wybrać ..

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
THALAMUS
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 13 cze 2010, o 15:13

Re: Mixplus jaki tel wybrać ..

Post autor: THALAMUS »

No to tylko chyba jedno pytanie dzieli mnie od wyboru jesli bali miałby pojemnościowy to chyba biore , jeśli nie to raczej nie chce wyginac ekranu by dzialalo bezsens dlugo by mogl nie pociagnac :/
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Mixplus jaki tel wybrać ..

Post autor: kowcio »

Te ekrany oporowe także są trwałe...
W Bali jest oporowy, ale będzie inny niż w Cookie- taki jaki w GT500/505, a tam już ekran całkiem dobrze się sprawował.
Wiesz, jak chcesz mieć pewność to dołóż do Monte. To dobry telefon jest.
THALAMUS
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 13 cze 2010, o 15:13

Re: Mixplus jaki tel wybrać ..

Post autor: THALAMUS »

No ale 199 za monte przy doladowaniach za 30 :/ wziąłbym go ale nie dam tyle za fon :/ a lg na jednej str pisze ze ma wifi na drugiej ze nie ma . A nie wiem zostanie se bez dzialajacych klawiszy i tez musi byc :/
Ostatnio zmieniony 7 lip 2010, o 15:19 przez THALAMUS, łącznie zmieniany 1 raz.
thedvl
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 26 lis 2008, o 18:49

Re: Mixplus jaki tel wybrać ..

Post autor: thedvl »

Szukałem wifi przez 30 min i nie znalazłem.
THALAMUS
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 13 cze 2010, o 15:13

Re: Mixplus jaki tel wybrać ..

Post autor: THALAMUS »

Dobra chrzanić to wezme tego monte , jeszcze drobne pytanie przy przedluzeniu stan konta sie zeruje lub pakiety czy cos ?
nerus
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 14 sty 2011, o 19:48

Re: Mixplus jaki tel wybrać ..

Post autor: nerus »

Witam, jaki telefon byście polecali wybrać w ofercie mixplus? chodzi mi o oferte 36 doładowań po 30zł i dopłata maxymalnie 50zł :) Z góry dziękuje za porady.
Damianos
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 14 mar 2011, o 16:21

Re: Mixplus jaki tel wybrać ..

Post autor: Damianos »

mało precyzyjne pytanie....

jakie funkcje oczekujesz od telefonu? ma być za złotówkę czy z dopłatą? dotykowy nie dotykowy?

sprecyzuj się, a wtedy ktoś Ci coś doradzi ;)
m2riush
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 12:51

Re: Mixplus jaki tel wybrać ..

Post autor: m2riush »

jak dla mnie na chwilę obecną w mix plusie jedyne telefony które są w przystępnych cenach i z dosyć ciekawymi funkcjami to nokia c3 i samsung ch@t 335.
yoyebie
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 2 lis 2011, o 16:58

Re: Mixplus jaki tel wybrać ..

Post autor: yoyebie »

Jest to mój pierwszy post na tym forum więc na początku chciałbym wszystkich serdecznie powitać: Cześć!

A teraz do sedna sprawy.

Niedługo będę przedłużał umowę z Plusem i zastanawiam się jaki telefon wybrać. Umowa na 24 zasilenia po 30zł (ewentualnie dłuższa, ale nadal za 30zł).
Czego oczekuję od telefonu? Przede wszystkim Wi-Fi i szybkiego działania. Kolejnymi, nieobowiązkowymi, aczkolwiek pożądanymi opcjami byłyby: system Android i GPS.

Czy Plus posiada w swojej ofercie jakiś telefon, który spełniałby te wymagania? Dodam, że za telefon byłbym w stanie dać maksymalnie 250zł.

Pozdrawiam,
Michał
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Mixplus jaki tel wybrać ..

Post autor: mariusz9a »

yoyebie pisze:Przede wszystkim Wi-Fi i szybkiego działania.
Tu pasuje tylko BlackBerry.
yoyebie pisze:system Android i GPS
Z tym Androidem to nie jest zbyt dobrze ;-) Używałem już Symbiana, BlackBerry OS, Windows Mobile i Androida... Moim zdaniem najgorszy jest Android (pomijając przestarzałego Symbiana). Poza internetem do niczego więcej się nie nadaje.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
yoyebie
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 2 lis 2011, o 16:58

Re: Mixplus jaki tel wybrać ..

Post autor: yoyebie »

Cześć!

Mógłbyś podesłać jakiegoś linka do tego BlackBerry, bo nie widzę go nigdzie na stronie Plusa.

Pozdrawiam
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Mixplus jaki tel wybrać ..

Post autor: mariusz9a »

yoyebie pisze:Cześć!

Mógłbyś podesłać jakiegoś linka do tego BlackBerry, bo nie widzę go nigdzie na stronie Plusa.

Pozdrawiam
Bo tej marki telefony dostępne są tylko dla biznesu :-(
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Xcz
PlusManiak
Posty: 137
Rejestracja: 8 lis 2011, o 00:03

Re: Mixplus jaki tel wybrać ..

Post autor: Xcz »

mariusz9a pisze:
yoyebie pisze:Przede wszystkim Wi-Fi i szybkiego działania.
Tu pasuje tylko BlackBerry.
yoyebie pisze:system Android i GPS
Z tym Androidem to nie jest zbyt dobrze ;-) Używałem już Symbiana, BlackBerry OS, Windows Mobile i Androida... Moim zdaniem najgorszy jest Android (pomijając przestarzałego Symbiana). Poza internetem do niczego więcej się nie nadaje.
z całym szacunkiem, ale jeśli piszesz że najgorszy jest android który jakby nie było jest na dzień dzisiejszy najpopularniejszym systemem operacyjnym na świecie (specjalnie sprawdziłem czy temat nie jest przypadkiem z roku 2010), to wydaje mi się że nie miałeś z nim doczynienia...
edit : z tego co widze sam korzystasz z Motoroli Defy która jest na Androidzie

do autora tematu :

w opcji 24 x 30pln cięzko znaleźć coś ciekawego.
36x 30pln (ceny według strony internetowej) Galaxy mini S5570 Samsung (android) 219pln
42 x 30 Galaxy mini S5570 Samsung 169pln
Xperia X10 mini Pro Sony Ericsson 269pln - z uwagi na małe rozmiary może być problem z gps, brak udostępniania internetu też jest wadą tego telefonu.
48 x 30pln Galaxy Pro Samsung 269pln - z klawiatura qwerty oraz dotykowym wyświetlaczem. Miałem okazję obcować z tym telefonem przez kilka dni. Dla "świeżego" użytkownika androida wydaje się ok.

Windowsa nie bierz pod uwagę, telefony na windowsie to zbiorowisko bugów i ograniczeń dla użytkownika. Symbian, tak jak napisał poprzednik nie nadaję się już do niczego, sama nokia ma przestać wypuszczać telefony na tym os .

Android to przyszłość, więc jeśli chcesz być na bieżąco to zastanawiaj się nad tym.
warto poczytać na temat możliwości modyfikacji i możliwości.
Pamiętaj jednak że android bez internetu to nie android.
"Więc idź, są światy inne niż ten"
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Mixplus jaki tel wybrać ..

Post autor: mariusz9a »

Xcz pisze:z całym szacunkiem, ale jeśli piszesz że najgorszy jest android który jakby nie było jest na dzień dzisiejszy najpopularniejszym systemem operacyjnym na świecie (specjalnie sprawdziłem czy temat nie jest przypadkiem z roku 2010), to wydaje mi się że nie miałeś z nim doczynienia...
To zobacz czego używam na co dzień - właśnie telefonu z Androidem ;-) To że coś jest popularne wcale nie oznacza że jest najlepsze. Google nie potrafi robić systemów operacyjnych a główna jego popularność wynika z ceny i chyba dlatego że ludzie są zdolni wziąć cokolwiek byleby nie Microsoft (chociaż samo Google staje się dużo większym monopolista wprowadzającym do obiegu często większe buble niż Microsoft, dlatego ten fenomen Google jest dla mnie niezrozumiały - jeszcze bardziej zawładnął ludzi niż Micorsoft a mimo to ludzie go kochają - chore).
Może przedstawię taka analogię - z Androidem jest jak z Firefoxem - ludzie go używają bo mają obrzydzenie do IE, mimo tego, że Firefox jest jedną z najgorszych dostępnych przeglądarek na rynku ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Xcz
PlusManiak
Posty: 137
Rejestracja: 8 lis 2011, o 00:03

Re: Mixplus jaki tel wybrać ..

Post autor: Xcz »

mariusz9a pisze:
Xcz pisze:z całym szacunkiem, ale jeśli piszesz że najgorszy jest android który jakby nie było jest na dzień dzisiejszy najpopularniejszym systemem operacyjnym na świecie (specjalnie sprawdziłem czy temat nie jest przypadkiem z roku 2010), to wydaje mi się że nie miałeś z nim doczynienia...
To zobacz czego używam na co dzień - właśnie telefonu z Androidem ;-) To że coś jest popularne wcale nie oznacza że jest najlepsze. Google nie potrafi robić systemów operacyjnych a główna jego popularność wynika z ceny i chyba dlatego że ludzie są zdolni wziąć cokolwiek byleby nie Microsoft (chociaż samo Google staje się dużo większym monopolista wprowadzającym do obiegu często większe buble niż Microsoft, dlatego ten fenomen Google jest dla mnie niezrozumiały - jeszcze bardziej zawładnął ludzi niż Micorsoft a mimo to ludzie go kochają - chore).
Może przedstawię taka analogię - z Androidem jest jak z Firefoxem - ludzie go używają bo mają obrzydzenie do IE, mimo tego, że Firefox jest jedną z najgorszych dostępnych przeglądarek na rynku ;-)
Pytanie więc czy Twoja opinia kierowana jest bezpośrednio telefonem, z którego korzystasz czy jakimiś innymi czynnikami. W Twojej wypowiedzi nie widzę żadnych argumentów, które potwierdzają Twoje słowa :)
Google nie potrafi robić systemów operacyjnych
To nie Google stworzyło Androida, Google kupiło i wypromowało ten system :)
Co jest złego w linuxie? :)
Bierzmy pod uwagę, że androida przeważnie psują sami producenci telefonów, pakując tam swoje modyfikacje kodu pierwotnego i wypychając różnego rodzaju pierdołami z których mało kto korzysta, a kolejną szkodę wyrządzają operatorzy, którzy dodatkowo jeszcze brandują ten soft dobijając kolejnymi już zupełnie zbędnymi opcjami :)
Nie wypowiem się na temat Motoroli z której korzystasz, bo nie miałem z nią styczności. Ale zastanawiam się skąd niechęć do samego systemu, który w bardzo urozmaicony sposób modyfikuje korzystanie z telefonu. Co mają inne systemy operacyjne, a czego nie ma android? ( nie mówimy tutaj o bluescreenach windowsa :P )

Z telefonu na Androidzie korzystam od stycznia, paleta możliwości, które oferuje sam system operacyjny na dobrą sprawę jest nieskończona. Kwestia działania samego telefonu ... cóż, jak z komputerem: od czasu do czasu format jest wymagany.
"Więc idź, są światy inne niż ten"
ODPOWIEDZ