Przetwornik C/A (DAC) z USB-C na mini-jack

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Przetwornik C/A (DAC) z USB-C na mini-jack

Post autor: mariusz9a »

Cześć
Jak w temacie - poszukuje dobrej klasy przetwornika C/A do telefonu (z USB-C na mini jack). Wymagania to bardzo dobrej jakości dźwięk klasy HiFi i szerokie pasmo przenoszenia (najlepiej od mniej niż 20Hz) i oczywiście nie za kosmiczne pieniądze ;-) Na Allegro jest sporo tego, niestety niewiele dowiaduje się o jakości tego sprzętu i sa to dla mnie zupełnie nieznane marki. Potentaci sprzętu audio, raczej niewiele tego robią do telefonów (o ile w ogóle). Dlatego potrzebuje Waszych wskazówek - może ktoś korzysta z jakiegoś dobrego, sprawdzonego i może go polecić?
Ze znanych mi osobiście producentów i o dobrych parametrach znalazłem to: link. Niestety obawiam się, że nawet po zakupie przejściówki do USB-C nie będzie on obsługiwany przez telefon.

Z góry dzięki za wszelkie sugestie :-)

EDIT:
Chyba, że coś takiego (przynajmniej kojarzę firme): link. W recenzjach nawet chwalą. Ktoś używał?

A może w ogóle w przypadku telefonu nie ma sensu się pchać w wysokiej klasy DAC na usb-c i w zupełności wystarczy chiński sprzęt za ok 100-200zł bo i tak nie osiągnę dobrych rezultatów? Szkoda, że za bardzo nie ma gdzie tego wcześniej posłuchać, a zabawa w odsyłanie aż trafię na coś co mi pasuje to średni interes...
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ