Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
slayer992
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 lip 2022, o 12:54

Re: Plush Abonament

Post autor: slayer992 »

Witam, w dniu 12 lipca złożyłem reklamację odnośnie źle naliczonej faktury na usługę telekomunikacyjną, dziś mija termin zapłaty faktury a jutro tj. 26 lipca mija 14 dni od złożenia reklamacji o nr: CASE/220712/551 (oczywiście póki co bez odpowiedzi). W związku z powyższym proszę o przyśpieszenie sprawy.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj slayer992,
slayer992 pisze: 25 lip 2022, o 13:00 reklamacji o nr: CASE/220712/551
poprosiłam o przyśpieszenie udzielenia odpowiedzi na tę korespondencję.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zibi03
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 19 cze 2015, o 10:50

Re: Plush Abonament

Post autor: zibi03 »

Mam Plush abo ,umowa na czas nieokreślony.
Co zrobić aby korzystać z sieci 5G?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

zibi03,
zibi03 pisze: 10 sie 2022, o 00:47 Mam Plush abo ,umowa na czas nieokreślony.
Co zrobić aby korzystać z sieci 5G?
Ta usługa będzie dla Ciebie dostępna przy przedłużeniu obecnej umowy ze zmianą abonamentu na taki z dostępem do 5G. Oczywiście należy oprócz tego posiadać sprzęt obsługujący 5G z wykorzystaniem technologii 2600 MHz TDD i przebywać w zasięgu tej technologii.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

Nowa promocja w Plush Abonament

Abonament na 24m
20,00 zł za I rok, później 30,00 zł.
- 30GB z 5G na terenie kraju
- nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 5,18 GB do wykorzystania w roamingu na terenie Unii Europejskiej
- bezpłatny transfer danych na korzystanie z serwisów społecznościowych i komunikatorów: Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp;
Obrazek

https://www.plus.pl/news/art-8677-nowa- ... -przez-rok
Sylwester_
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 wrz 2022, o 13:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Sylwester_ »

Dzień dobry,

Ma dwa nr w plusie na abonament (umowa ma czas nieokreślony). Chcę przenieść te dwa nr do PLUSH abonament.
Proszę o poradę jak najlepiej to zrobić.

pozdrawiam,
Sylwester
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Sylwester_,
Sylwester_ pisze: 27 wrz 2022, o 14:00 Ma dwa nr w plusie na abonament (umowa ma czas nieokreślony). Chcę przenieść te dwa nr do PLUSH abonament.
nie da się dokonać takiej migracji bezposrednio. Jedyną możliwością jest:
- złożyć rezygnację,
- zanim nastąpi dezaktywacja numeru, należy wysłać bezpłatną wiadomość o treści: PRZENIES pod nr 80107.
Dzięki temu po przejściu na kartę, numer będzie od razu zarejestrowany na te same dane, jak do tej pory.
Zamówienie można złożyć na stronie: https://www.plushbezlimitu.pl/abo/lista-ofert. Aby konwersja doszła do skutku, konto musi być aktywne (czyli dodatnie saldo i konto w okresie ważności).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

@Basia_Plus, a w ramach przedłużenia DUK na taryfy Plush?
Sylwester_
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 wrz 2022, o 13:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Sylwester_ »

Basia_Plus pisze: 27 wrz 2022, o 15:04
nie da się dokonać takiej migracji bezposrednio. Jedyną możliwością jest:
- złożyć rezygnację,
- zanim nastąpi dezaktywacja numeru, należy wysłać bezpłatną wiadomość o treści: PRZENIES pod nr 80107.
Dzięki temu po przejściu na kartę, numer będzie od razu zarejestrowany na te same dane, jak do tej pory.
Zamówienie można złożyć na stronie: https://www.plushbezlimitu.pl/abo/lista-ofert. Aby konwersja doszła do skutku, konto musi być aktywne (czyli dodatnie saldo i konto w okresie ważności).
Dziękuję za odpowiedź.
Mam jeszcze pytanie co do wysłania wiadomości - Basiu napisałaś "zanim nastąpi dezaktywacja numeru, należy wysłać bezpłatną wiadomość o treści: PRZENIES pod nr 80107". Rozumiem, że mogę taką wiadomość wysłać zaraz po złożeniu rezygnacji z umowy ?

pozdrawiam,
Sylwester
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Sylwester_,
Sylwester_ pisze: 27 wrz 2022, o 19:27 Rozumiem, że mogę taką wiadomość wysłać zaraz po złożeniu rezygnacji z umowy ?
po złożeniu wniosku zanim nastąpi dezaktywacja numeru w ofercie abonamentowej, należy wysłać wiadomość (dotyczy to Klientów indywidualnych).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Kejtik
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 8 lut 2023, o 17:36

Re: Plush Abonament

Post autor: Kejtik »

U mnie problem wyglada następująco.
Przenoszę numery do Państwa z innej sieci. Myślałam ze będzie szybko i ładnie tak jak Pani przez telefon opowiadała. Tymczasem na wszystkie numery tymczasowe przyszły faktury. Numery są nieużywanie w umowie nic nie ma o opłatach. Pan do którego później dzwoniłam deklarował ze składa reklamacje na wszystkie cztery numery ładnie mi ją przeczytał wszystko się zgadzało. Tymczasem przyszły przypomnienia o zapłacie i odsetki na trzy numery. Pani z która kolejno zapewniała ze reklamacja jest złożona i przypomnieniami się nie przejmować widocznie kłamała bo po kolejnym kontakcie z Państwem okazało się ze na numery nie została złożona żadna reklamacja tylko na jeden i nie w takiej formie w jakiej Pan mi dyktował. Teraz Pani ponoć już złożyła reklamacje i zablokowała płatności ale tak na prawdę nie wiem czy w to wierzyć skoro kłamią Państwo na każdym kroku. I teraz zamiast dwa kolejne tygodnie musimy znów czekać miesiąc na rozpatrzenie reklamacji i zastanawiać się czy znów nie przyjdą kolejne upomnienia… i teraz moje pytanie czy każdego Państwo tak oszukują ?
PS Poprzednia reklamacja została uwzględniona za ro dziś dostaliśmy kolejne faktury na kwoty z dupy i teraz na razie nie możemy złożyć reklamacji bo maja Państwo „aktualizacje systemu”. Powiem tak. Jak tylko skonczy się ta żenująca umowa na pewno zmienię z powrotem sieć i na pewno nikomu Państwa nie polecę. Zajmijcie się praca a nie oszustwami.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Kejtik,
Kejtik pisze: 23 lut 2023, o 10:46 Teraz Pani ponoć już złożyła reklamacje i zablokowała płatności ale tak na prawdę nie wiem czy w to wierzyć skoro kłamią Państwo na każdym kroku. I teraz zamiast dwa kolejne tygodnie musimy znów czekać miesiąc na rozpatrzenie reklamacji i zastanawiać się czy znów nie przyjdą kolejne upomnienia…
Dysponujesz może numerem tej reklamacji?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Morciak
Prawie PlusManiak
Posty: 44
Rejestracja: 11 mar 2021, o 12:01

Re: Plush Abonament

Post autor: Morciak »

Hej hej,

w nawiązaniu do akcji marketingowej sieci Plus - dostęp do 5G w każdej taryfie - chciałbym spytać czy przedmiotowe dotyczy także oferty abonamentowej w Plus(h)?

Miłego dnia.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Morciak,
Morciak pisze: 8 mar 2023, o 09:27 w nawiązaniu do akcji marketingowej sieci Plus - dostęp do 5G w każdej taryfie - chciałbym spytać czy przedmiotowe dotyczy także oferty abonamentowej w Plus(h)?
tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Morciak
Prawie PlusManiak
Posty: 44
Rejestracja: 11 mar 2021, o 12:01

Re: Plush Abonament

Post autor: Morciak »

Basia_Plus pisze: 8 mar 2023, o 11:19 Witaj Morciak,
Morciak pisze: 8 mar 2023, o 09:27 w nawiązaniu do akcji marketingowej sieci Plus - dostęp do 5G w każdej taryfie - chciałbym spytać czy przedmiotowe dotyczy także oferty abonamentowej w Plus(h)?
tak.
Dziękuję za szybką odpowiedź.
ODPOWIEDZ