Rachunek na ponad 216 zł za 4,4 MB za granicą

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Rachunek na ponad 216 zł za 4,4 MB za granicą

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Justyna.piasecka,
Justyna.piasecka pisze: 7 wrz 2023, o 11:38 Będę wdzięczna za ewentualne sugestie odnośnie tej sytuacji
możesz zgłosić w tej kwestii reklamację. Najlepiej to zrobić po zamknięciu danego cyklu rozliczeniowego i wystawieniu faktury. Jeśli prześlesz zgłoszenie przez ten formularz i podasz tutaj numer otrzymanego zagadnienia, postaramy się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Krzycho.
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 20 paź 2014, o 10:27
Lokalizacja: Białystok

Re: Rachunek na ponad 216 zł za 4,4 MB za granicą

Post autor: Krzycho. »

Czy jest możliwe przyspieszenie rozpatrzenia złożonych w dniu dzisiejszym reklamacji? Wysyłam swoje dane na priv bo nie zapisałem numerów tych reklamacji.

EDYCJA:,
Tylko nie mogę wysłać wiadomości prywatnej.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2023, o 12:12 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączyłam posty-post pod postem.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Rachunek na ponad 216 zł za 4,4 MB za granicą

Post autor: Basia_Plus »

Krzycho.,

prześlij proszę numer telefonu, którego sprawa dotyczy na adres: specjalista_plus@plus.pl
W temacie wiadomości dodaj słowo FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Lukasz_HTD
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2023, o 21:30

Re: Rachunek na ponad 216 zł za 4,4 MB za granicą

Post autor: Lukasz_HTD »

Opłata ponad 250zl za kilka sekund przypadkowego połączenia internetowego jest niedopuszczalna. Złożyłem oficjalną reklamację. Proszę o jej pozytywne rozpatrzenie. Nr sprawy CASE/230923/1120
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rachunek na ponad 216 zł za 4,4 MB za granicą

Post autor: Joanna_Plus »

Lukasz_HTD,
Lukasz_HTD pisze: 23 wrz 2023, o 21:34 Nr sprawy CASE/230923/1120
Przekazałam prośbę o udzielenie odpowiedzi na tę wiadomość.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Lukasz_HTD
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2023, o 21:30

Re: Rachunek na ponad 216 zł za 4,4 MB za granicą

Post autor: Lukasz_HTD »

Widzę, że Plus rozpatruje reklamację jak chce i są równi równiejsi. Dostałem odpowiedź z odrzuceniem reklamacji. Jestem klientem sieci kilkanaście lat ale chyba czas na zmiany bo Plus nie traktuje dobrze swoich stałych wieloletnich klientów.
wlo
Szalony PlusManiak
Posty: 320
Rejestracja: 3 sty 2018, o 09:57

Re: Rachunek na ponad 216 zł za 4,4 MB za granicą

Post autor: wlo »

Lukasz_HTD pisze: 23 wrz 2023, o 21:34 Opłata ponad 250zl za kilka sekund przypadkowego połączenia internetowego jest niedopuszczalna. Złożyłem oficjalną reklamację. Proszę o jej pozytywne rozpatrzenie. Nr sprawy CASE/230923/1120
Niedopuszczalna... A ile powinno być? Opłaty, ile sekund z zerową albo niską opłatą?
Jak przypadkowo na czerwonym przejedziesz przez pasy, też taryfa ulgowa powinna być?
Jako długoletni klient dawno powinieneś mieć limit ustawiony na zdecydowanie niższym pułapie niż 250 zł. Może wtedy łatwiej byłoby "przypadkowe" opłaty przełknąć?

Sorry za zgryźliwość, ale nie rozumiem takich postaw...
hubertwolny
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2023, o 20:51

Reklamacja - naliczony interent przy granicy z Ukrainą

Post autor: hubertwolny »

Dzień dobry , zwracam się z prośbą o pomoc. Został mi naliczony rachunek za korzystanie z internetu za granicą (Ukraina) pomimo przebywania na terenie Polski, dokładnie na wakacjach w Bieszczadach, miałem wyłączona transmisje danych ale i tak coś pobierało. Złożyłem już reklamację i czekam na odpowiedź (reklamacja nr 24234437), ale może uda się coś szybciej poradzić. dziękuje
Ostatnio zmieniony 16 lis 2023, o 10:43 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - podobny temat.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Rachunek na ponad 216 zł za 4,4 MB za granicą

Post autor: Basia_Plus »

Witaj hubertwolny,
hubertwolny pisze: 15 lis 2023, o 21:05 Złożyłem już reklamację i czekam na odpowiedź (reklamacja nr 24234437), ale może uda się coś szybciej poradzić. dziękuje
przekazane dalej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Pavvel121
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2023, o 23:07

Re: Rachunek na ponad 216 zł za 4,4 MB za granicą

Post autor: Pavvel121 »

Dzień dobry,
Podczas pobytu na wakacjach została naliczona kwota rzędu kilku tysięcy, gdzie według cennika korzystanie z danych jest takie same jak w kraju UE. Nie otrzymałem żadnego sms z informacją o wykorzystanym limicie oraz nie zadziałał blokada. Reklamacja została zgłoszona przez infolinie. Nie mogę do Pani wysłać wiadomości prywatnej.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3140
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Rachunek na ponad 216 zł za 4,4 MB za granicą

Post autor: Marta_Plus »

Witaj Pavvel121,

w celu przyśpieszenia realizacji danej sprawy, podeślij proszę numer zgłoszonej reklamacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Pavvel121
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2023, o 23:07

Re: Rachunek na ponad 216 zł za 4,4 MB za granicą

Post autor: Pavvel121 »

Marta_Plus pisze: 20 lis 2023, o 10:59 Witaj Pavvel121,

w celu przyśpieszenia realizacji danej sprawy, podeślij proszę numer zgłoszonej reklamacji.
Reklamację zgłosiłem telefonicznie na infolinii i nie otrzymałem numeru zgłoszonej reklamacji. Napisałbym w wiadomości prywatnej swoje dane ale nie mam takiej opcji.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3140
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Rachunek na ponad 216 zł za 4,4 MB za granicą

Post autor: Marta_Plus »

Pavvel121,

prześlij zatem proszę numer telefonu, którego sprawa dotyczy na adres: specjalista_plus@plus.pl
W temacie wiadomości dodaj słowo FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
karolchen
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 paź 2023, o 22:42

Re: Rachunek na ponad 216 zł za 4,4 MB za granicą

Post autor: karolchen »

Prosze o pomoc w kuriozalnej sprawie, Mam FV do zaplacenia na kwote ponad 646,93 po t6m jak w wyniku nieszczesliwego splotu wydarzen uzywalam internetu zamiast korzystac z WIFI na telefonie, ktory byl chwilowo uzywany jako drugi , do czasu przeniesienia wszytskich aplikacji na nowy aparat i ktory mial korzystac z WIFI ale najprawdopodonbniej mial wade i tracil lacznosc, czego nie zauwazylam wczessniej , bo mialam druga karte sim w nim ustawiona jako domyslna do uslug , i na ktorej mialam bez ograniczen rozmowy i dane. Sprawa dla mnie nadajaca sie do Rzecznika Praw Konsumenta, bo zostalam narazona na takie koszty bez zadnego ostrzezenia, ktore daloby mi do myslenia, ze cos jest nie tak poza 2 smsami o zuzyciu jakiegos pakietu GPRS 250 MB Wakacje bez konkretow. .Nie mam takich pieniedzy na rachunek za telefon,a nawet gdybym mialam uwazam za skandal sytuacje , w ktorej ktos bez mojej wiedzy uruchamia mi jakies limity kredytowe. Nie po to wzielam usluge z mozliwoscia wstrzymywania oplat ( usluga Wakacje) ,zeby potem zostac nabita na takie koszty. Sytuacje o ktorych czytam na forum z kosztami na 20 tys swiadcza tylko o nieuczciwych praktykach telefonii komorkowej . Nawet banki ostrzegaja telefonicznie o powstawaniu jakich kosztow ponad miare , a tu ewidentnie mozna robic co sie chce. dodam ,ze moja sytuacja dotyczy niewielkiej ilosci zuzytych danych komrokowcyh w kraju, jak domniemam . Bo Fv nie mowi zadnych konkretow. Zaluje ze oplacilam zalegla FV na 36 pln, bo grozono mi blokada karty ale dzieki temu uniknelabym takiej sytuacji . Kata dla ktorej wypowiedzialam 6.10 umowe zawarta kilka lat wstecz, wiec trudno pamietac wszystkie warunki i zwykla przyzowitosc wymaga jasnych i precyzyjnych komunikatow jesli maja powstac dodatkowe oplaty . To daloby mi do myslenia, ze chyba cos jest nie tak z telefonem.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Rachunek na ponad 216 zł za 4,4 MB za granicą

Post autor: Basia_Plus »

karolchen,

opisz proszę sytuację i wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko) prześlij przez ten formularz. Jeśli podasz numer otrzymanego zgłoszenia, postaramy się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ