Aktualizacja oprogramowania telefonu.

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Android 6.0

Post autor: Magda_Plus »

Brytanpl udzielamy odpowiedzi zgodnie ze stanem posiadanych informacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
maciek12304
Prawie PlusManiak
Posty: 31
Rejestracja: 25 mar 2016, o 14:20

Re: Android 6.0

Post autor: maciek12304 »

Czy właściciele urządzeń Huawei P8 Lite z plusa doczekają się wkońcu obiecywanej i oczekiwanej aktualizacji Androida6.0 ?! Czekamy od 10 maja i dalej nic.
voytekf
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 7 gru 2012, o 11:54

Re: Android 6.0

Post autor: voytekf »

i dla samsunga s5 również...
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Android 6.0

Post autor: Ewa_Plus »

maciek12304,
- czekamy jeszcze na informacje w tej sprawie. Damy tu znać, jak tylko dowiemy się czegoś więcej.

voytekf,
- aktualizacja dla Samsunga S5 powinna pojawić się już w sierpniu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
maciek12304
Prawie PlusManiak
Posty: 31
Rejestracja: 25 mar 2016, o 14:20

Re: Android 6.0

Post autor: maciek12304 »

Czekaacie na informacje w związku z terminem aktualizacji? czy, że wogóle czy ona będzie? , bo ja już zacząłem wątpić , już tracę nadzieję .
VGHx48
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 17 cze 2016, o 14:12

Re: Android 6.0

Post autor: VGHx48 »

Zamiast czekać lepiej zdejmij brand,bo się nie doczekasz
ja to zrobiłem tym sposobem
http://forum.android.com.pl/topic/27335 ... /undefined
Ten spobób NIE wymaga odblokowywania bootloadera


Nikt ci nie może zabrać gwarancji za aktualizacje telefonu
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Android 6.0

Post autor: Magda_Plus »

maciek12304 zgodnie z tym, co pisaliśmy wcześniej udostępnienie aktualizacji było planowane na połowę lipca zastrzegliśmy również, że ten termin może ulec zmianie, zatem prosimy Cię jeszcze o cierpliwość.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Piciak
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2016, o 11:26

Re: Android 6.0

Post autor: Piciak »

Ewa_Plus pisze: voytekf,
- aktualizacja dla Samsunga S5 powinna pojawić się już w sierpniu.
na pocieszenie dodam, że nawet Sri Lanka ma od kilku dni nowego androida na s5 :D
Brytanpl
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 7 cze 2016, o 11:14

Re: Android 6.0

Post autor: Brytanpl »

Magda_Plus pisze:Brytanpl udzielamy odpowiedzi zgodnie ze stanem posiadanych informacji.
Niestety informacje nie są aktualizowane. Ktoś kiedyś zapytał producenta (a może nie zapytał), później napisał o drugiej połowie lipca i tak się to ciągnie. Druga połowa lipca minęła i tak było zastrzeżenie, że termin może się przedłużyć.
W związku z licznymi pytaniami użytkowników P8 Lite oraz Samsung S5 uprzejmie proszę o założenie zapytania do producenta/programistów/dyrektora/stwórcy, do kogokolwiek kto ustali konkretną datę.

Dlaczego mamy się poddawać i ograniczać liczbę pytań do Państwa dotyczących interesującego nas tematu? Jeśli któremuś z użytkowników kończy się umowa to Państwo dzwonicie codziennie z pytaniem o przedłużenie i przedstawieniem na nowo tej samej oferty. Liczymy więc na zrozumienie i równe traktowanie. Jeśli Państwo życzą sobie pytać kilkukrotnie i musimy na okrągło odpowiadać to oczekujemy akceptacji takiego samego działania z naszej strony. Zwłaszcza, że to dzięki naszym rachunkom posiadają Państwo zatrudnienie i pensje.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Android 6.0

Post autor: Krzysiek_Plus »

Brytanpl, niestety producent na obecną chwile nie jest w stanie określić żadnej konkretnej daty udostępnienia aplikacji, nowe informacje w tej sprawie otrzymamy najprawdopodobniej do końca tego tygodnia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Brytanpl
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 7 cze 2016, o 11:14

Re: Android 6.0

Post autor: Brytanpl »

Krzysiek_Plus pisze:Brytanpl, niestety producent na obecną chwile nie jest w stanie określić żadnej konkretnej daty udostępnienia aplikacji, nowe informacje w tej sprawie otrzymamy najprawdopodobniej do końca tego tygodnia.
Dziękuję za odpowiedź, uspokoiła mnie na najbliższy tydzień ;) Ale jest rzeczowa i konkretna, a o takie nam chodzi :)
maciek12304
Prawie PlusManiak
Posty: 31
Rejestracja: 25 mar 2016, o 14:20

Re: Android 6.0

Post autor: maciek12304 »

Czekamy do końca tygodnia z informacjami, bo ile można czekać i mam nadzieję, że będą jakieś konkrety.

EDIT:
Pewien zniecierpliwiony użytkownik Huawei P8 Lite z Plusa zapytał się ostatnio Huawei Polska kiedy Plus dostarczy aktualizacji użytkownikom z sieci i dostał taką odpowiedź: "Przykro nam, ale nie mamy oficjalnej informacji. Wpływu na operatorów i czas, w którym rozsyłają aktualizacje też nie mamy. Wiem, że trwają testy i wierzymy, że aktualizacja wkrótce trafi zarówno do Ciebie, jak i pozostałych brandowców ;)".
Tak więc myślę, że aktualizacja niedługo do nas trafi jak trwają już testy.
Ostatnio zmieniony 23 lip 2016, o 16:01 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów pisanych jeden pod drugim
voytekf
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 7 gru 2012, o 11:54

Re: Android 6.0

Post autor: voytekf »

Ewa_Plus pisze: voytekf,
- aktualizacja dla Samsunga S5 powinna pojawić się już w sierpniu.
już????
a wiadomo czy na początku czy na końcu sierpnia?
maciek12304
Prawie PlusManiak
Posty: 31
Rejestracja: 25 mar 2016, o 14:20

Re: Android 6.0

Post autor: maciek12304 »

Dzisiaj weszła kolejna aktualizacja na Huawei P8 Lite "nie brandowane" końcówka B574 , mam nadzieję że my przez tyle czekania też doczekamy się tej nowszej wersji z poprawkami , podobno do końca tygodnia miała być jakaś informacja?
piotrek1020
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2016, o 22:24

Re: Android 6.0

Post autor: piotrek1020 »

Zastanawia mnie, dlaczego na inne tematy na tym forum odpowiedzi na pytania są udzielane przez przedstawicieli Plusa na bieżąco, a temat dotyczący Androida 6.0 dla Huawei P8 Lite jest omijany szerokim łukiem. Na inne tematy informacji możecie dowiedzieć się bardzo szybko i bardzo dużo, a jeśli chodzi o aktualizację dla Huawei P8 Lite do Androida 6.0 to są to jedynie zdawkowe informacje, które trafiają do nas po kilku dni (czasem szybciej).
Zablokowany