Zmiana plus abonament na plus dla firm

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
samack
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 maja 2013, o 11:46

Zmiana plus abonament na plus dla firm

Post autor: samack »

Witam. Chciałem dowiedzieć się jak wygląda zmiana zwykłego abonamentu, na abonament dla firm. Otóż za niedługo kończy mi się umowa z Plusem, chciałem ją przedłużyć, ale miesiąc temu założyłem też firmę usługową (konto w banku firmowe, firma zarejestrowana itp.). Otóż jak to teraz wygląda z abonamentem dla firm? Teraz posiadam taryfę OMG 79,90 + 50, umowa kończy się za parę miesięcy, a ja myślę, żeby wziąć numer na firmę, ponieważ są korzystniejsze dla mnie warunki i np. telefon Samsung Galaxy Note 4. Jak to wygląda? Czy musi to być jakaś określona firma, czy coś? Interesowałby mnie abonament na 36 miesięcy z taryfą 129zł netto, czyli wtedy Note 4 według strony internetowej plusa kosztowałby 219zł
XYZ
Szalony PlusManiak
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 15:01

Re: Zmiana plus abonament na plus dla firm

Post autor: XYZ »

Informacje na temat przniesnia numeru z osoby prywatnej na działalność gospodarczą znajdują się na stronie: http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... _faqid=224

Tu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania :)

Dla danego numeru zostanie zachowany ten sam plan taryfowy i ten sam okres promocji. Po zakończeniu okresu promocji będziesz mógł wybrać już ofertę dla Firm.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Zmiana plus abonament na plus dla firm

Post autor: Magda_Plus »

Mam jedno pytanie samack, czy założona przez Ciebie firma to jednoosobowa działalność gospodarcza?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
samack
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 16 maja 2013, o 11:46

Re: Zmiana plus abonament na plus dla firm

Post autor: samack »

Magda_Plus pisze:Mam jedno pytanie samack, czy założona przez Ciebie firma to jednoosobowa działalność gospodarcza?
Tak zgadza się.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zmiana plus abonament na plus dla firm

Post autor: Ewa_Plus »

W takim razie skorzystaj z podpowiedzi XYZ , czyli najpierw przepisz swój numer na firmę, a potem przedłużając umowę dostępne będą dla Ciebie oferty dla firm.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ