Rok ważności konta

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok ważności konta

Post autor: sl@w_es »

crideyer,

usługa Rok ważności konta po doładowaniu za 5 zł dostępna jest w taryfie Nowy Plush oraz Prosto na kartę. W pozostałych taryfach można skorzystać z promocji Ważne konto, ale to koszt 29 zł.
Niezależnie od opłat za uruchomienie usługi RWK Plus za brak aktywności na koncie powyżej 30 dni ściąga haracz w wysokości 3 zł. Nie będę się tutaj o tym rozpisywał ponieważ ten temat ma już swoje miejsce na FORUM (Opłata za brak aktywności).

Sprawdź z jakiej taryfy korzystasz *147#, bo z pewnością nie jest to żadna z wcześniej wymienionych.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
crideyer
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 6 sie 2022, o 14:33

Re: Rok ważności konta

Post autor: crideyer »

sl@w_es pisze: 6 sie 2022, o 19:08 crideyer,

usługa Rok ważności konta po doładowaniu za 5 zł dostępna jest w taryfie Nowy Plush oraz Prosto na kartę. W pozostałych taryfach można skorzystać z promocji Ważne konto, ale to koszt 29 zł.
Niezależnie od opłat za uruchomienie usługi RWK Plus za brak aktywności na koncie powyżej 30 dni ściąga haracz w wysokości 3 zł. Nie będę się tutaj o tym rozpisywał ponieważ ten temat ma już swoje miejsce na FORUM (Opłata za brak aktywności).

Sprawdź z jakiej taryfy korzystasz *147#, bo z pewnością nie jest to żadna z wcześniej wymienionych.
Pięknie dziękuję! Czyli to taryfa... To jeszcze tylko upewnie się: czy zmiana na Prosto na kartę poza pobraniem oplaty za zmianę taryfy nie spowoduje żadnego resetu GB, które uzbierałem po aktywacji i pierwszym doładowaniu?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok ważności konta

Post autor: sl@w_es »

Zmiana taryfy pociągnie za sobą dezaktywację pakietów i promocji, które posiadałeś na swoim koncie, nie mających odpowiednika w nowej taryfie.
Możesz zaczekać do jutra na odpowiedź Specjalisty Plusa, który przedstawi Ci oficjalne stanowisko.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
crideyer
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 6 sie 2022, o 14:33

Re: Rok ważności konta

Post autor: crideyer »

Dzięki! Zatem czy ktoś ze Speców Plusa jest mi w stanie odpowiedzieć oficjalnie czy zmiana taryfy pozbawi mnie jakiś GB uzyskanych po aktywacji startera internetowego 30 GB?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Rok ważności konta

Post autor: Marta_Plus »

crideyer,
crideyer pisze: 8 sie 2022, o 13:34 Zatem czy ktoś ze Speców Plusa jest mi w stanie odpowiedzieć oficjalnie czy zmiana taryfy pozbawi mnie jakiś GB uzyskanych po aktywacji startera internetowego 30 GB?
Tak, po zmianie taryfy przepadną pakiety GB. W Twoim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie aktywacja promocji Ważne Konto.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rd2
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 paź 2020, o 15:37

Re: Rok ważności konta

Post autor: rd2 »

Witam

posiadam taryfę JA + NA KARTE I.
Chciałbym ponownie skorzystać z opcji przedłużenia ważności konta o rok.
Czy jeśli skorzystam z usługi "Ważne konto" płacąc 29zł to czy w tym wypadku również pobierana jest opłata 3zł miesięcznie jeśli nie ma żadnej aktywności?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok ważności konta

Post autor: sl@w_es »

rd2,

tak, 3 zł za brak aktywności zapłacisz w każdej taryfie na kartę (zarówno Plus jak i Plush) bez względu jakie usługi związane z RWK masz aktywne.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
rd2
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 paź 2020, o 15:37

Re: Rok ważności konta

Post autor: rd2 »

ok
czyli w takim razie, zamiast 29zł + doładowanie za 5zł + 12x3zł, chyba lepiej zmienić taryfę na "Prosto na kartę" za 5zł. Doładować za 5zł a potem 3x12. 19zł różnicy :)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok ważności konta

Post autor: sl@w_es »

Nie wiem do czego potrzebny Ci jest ten SIM - jeśli to tzw. leżak to wiadomo byle było jak najtaniej, ale jeśli zmierzasz kiedykolwiek z niej skorzystać to proponowałbym taryfę Nowy Plush; koszty utrzymania te same, a w każdej chwili możesz skorzystać z sensownych pakietów, których brak w Prosto na Kartę.

P.S.
Co do różnicy to mi wychodzi nieco więcej, bo 24 zł, ale nie chce mi się drążyć tego zagadnienia.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
wu-JG
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 1 cze 2020, o 07:39

Re: Rok ważności konta

Post autor: wu-JG »

Plus 05.01.2023 zamyka RWK - ale wystarczy dzień wcześniej wyłączyć i włączyć ponownie, żeby jeszcze na rok mieć spokój
Awatar użytkownika
Plush
Starszy Plusmaniak
Posty: 166
Rejestracja: 30 sty 2018, o 13:46
Lokalizacja: Plush'akowo

Re: Rok ważności konta

Post autor: Plush »

wu-JG pisze: 5 gru 2022, o 15:18 Plus 05.01.2023 zamyka RWK - ale wystarczy dzień wcześniej wyłączyć i włączyć ponownie, żeby jeszcze na rok mieć spokój
Niestety to prawda.
IMG_3287.jpeg
Uwielbiam Plush'aka
taki tam
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 8 lip 2021, o 15:21

Re: Rok ważności konta

Post autor: taki tam »

Chyba wystarczy doładować, to się przedłuży na rok....a potem zmienić operatora :)
wlo
Szalony PlusManiak
Posty: 318
Rejestracja: 3 sty 2018, o 09:57

Re: Rok ważności konta

Post autor: wlo »

Nie dostałem podobnego komunikatu na żaden z aktywnych numerów prepaid w Plusie póki co...
Co o tym newsie mogą powiedzieć Specjaliści?
taki tam
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 8 lip 2021, o 15:21

Re: Rok ważności konta

Post autor: taki tam »

Bo to dotyczy Plusha. W Plusie "Rok ważności konta" zlikwidowano w 2021 roku.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

wlo,

potwierdzam. Promocja zostaje zakończona.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ