LTE 30GB za 34.95 czy się opłaca?

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
mojzesz
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 paź 2014, o 21:34

LTE 30GB za 34.95 czy się opłaca?

Post autor: mojzesz »

witam
Pytanie jak w temacie, miesięcznie zużywam ok 15-20GB max 30, wiem, że są lejki itd. Kupiłem tel. w plusie i miałbym internet za te nie całe 35zł. Czy w ramach pakietu są zakładane lejki? Czy opłaca mi się ten internet?
zzz
Szalony PlusManiak
Posty: 425
Rejestracja: 7 cze 2014, o 16:35

Re: LTE 30GB za 34.95 czy się opłaca?

Post autor: zzz »

mojzesz pisze:witam
Pytanie jak w temacie, miesięcznie zużywam ok 15-20GB max 30, wiem, że są lejki itd. Kupiłem tel. w plusie i miałbym internet za te nie całe 35zł. Czy w ramach pakietu są zakładane lejki? Czy opłaca mi się ten internet?
nawet jak masz pakiet w power lte, to i tak karta sim z tą taryfą ma mniejszy priorytet niż np. oferta na kartę. Sam to przerabiałem więc wiem jak to jest, gdy power lte miało ok 10-15mb/s a na karcie 25mb/s. Druga sprawa to poczytaj sobie wątek, który ma najwięcej stron to dowiesz się jak plus traktuje człowieka np z reklamacjami.
odpowiedz sobie sam
mojzesz
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 18 paź 2014, o 21:34

Re: LTE 30GB za 34.95 czy się opłaca?

Post autor: mojzesz »

Nie po to się tu pytam, żeby sam sobie odpowiadać, cztałem ten wątek i faktycznie nie ma no limit wiem ale nic taniej nie umię znaleść, chodzi o to czy w ramach pakietu nie narzucą mi np. po 10GB lejka? Albo zaraz po wyczerpaniu na 32kb?
jarek7714
Szalony PlusManiak
Posty: 399
Rejestracja: 7 lis 2012, o 21:28

Re: LTE 30GB za 34.95 czy się opłaca?

Post autor: jarek7714 »

zzz pisze: nawet jak masz pakiet w power lte, to i tak karta sim z tą taryfą ma mniejszy priorytet niż np. oferta na kartę. Sam to przerabiałem więc wiem jak to jest, gdy power lte miało ok 10-15mb/s a na karcie 25mb/s. Druga sprawa to poczytaj sobie wątek, który ma najwięcej stron to dowiesz się jak plus traktuje człowieka np z reklamacjami.
odpowiedz sobie sam
Tu już przesadzasz, masz jakiś kompleks na punkcie Plusa (rozwiązali Ci umowę bez kary umownej to się ciesz a nie obrzucaj błotem przy każdej okazji operatora). Odrobinę przyzwoitości-masz wymagania wobec Polkomtela a jak Ty się zachowujesz! @mojzesz Skoro zużywasz dane poniżej poziomu podstawowego w ofercie, to nie masz się czego obawiać-mimo prawie 500 str. wątku o internecie bez limitu, nie znam żadnego przypadku aby komuś ograniczali dostęp w ramach wykupionego pakietu. :-)
mojzesz
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 18 paź 2014, o 21:34

Re: LTE 30GB za 34.95 czy się opłaca?

Post autor: mojzesz »

Uff, no mam nadzieję że nie będę pierwszy.. Jak sprawdzić zużycie na win7 bo na tablecie nie ma problemu wychodzi mi max 10GB ale jeszcze stacjonarka, czasami ypla, czasami film..
zzz
Szalony PlusManiak
Posty: 425
Rejestracja: 7 cze 2014, o 16:35

Re: LTE 30GB za 34.95 czy się opłaca?

Post autor: zzz »

jarek7714 pisze:
zzz pisze: nawet jak masz pakiet w power lte, to i tak karta sim z tą taryfą ma mniejszy priorytet niż np. oferta na kartę. Sam to przerabiałem więc wiem jak to jest, gdy power lte miało ok 10-15mb/s a na karcie 25mb/s. Druga sprawa to poczytaj sobie wątek, który ma najwięcej stron to dowiesz się jak plus traktuje człowieka np z reklamacjami.
odpowiedz sobie sam
Tu już przesadzasz, masz jakiś kompleks na punkcie Plusa (rozwiązali Ci umowę bez kary umownej to się ciesz a nie obrzucaj błotem przy każdej okazji operatora). Odrobinę przyzwoitości-masz wymagania wobec Polkomtela a jak Ty się zachowujesz! @mojzesz Skoro zużywasz dane poniżej poziomu podstawowego w ofercie, to nie masz się czego obawiać-mimo prawie 500 str. wątku o internecie bez limitu, nie znam żadnego przypadku aby komuś ograniczali dostęp w ramach wykupionego pakietu. :-)
piszę PRAWDĘ, plus nie zrobił mi łaski, że rozwiązał umowę, innego wyjścia nie mieli.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE 30GB za 34.95 czy się opłaca?

Post autor: Krzysiek_Plus »

mojzesz, potwierdzam w ramach pakietu podstawowego nie ma żadnych ograniczeń.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zzz
Szalony PlusManiak
Posty: 425
Rejestracja: 7 cze 2014, o 16:35

Re: Odp: LTE 30GB za 34.95 czy się opłaca?

Post autor: zzz »

Krzysiek_Plus pisze:mojzesz, potwierdzam w ramach pakietu podstawowego nie ma żadnych ograniczeń.
Potwierdzam ze ja takie ograniczenia mialem. Pan krzysiek jest malo wiarygodny po tych jego zapewnieniach o setkach gb i etc.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE 30GB za 34.95 czy się opłaca?

Post autor: Krzysiek_Plus »

zzz, w Twoim przypadku ewentualne ograniczenia były po wykorzystaniu pakietu podstawowego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mojzesz
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 18 paź 2014, o 21:34

Re: LTE 30GB za 34.95 czy się opłaca?

Post autor: mojzesz »

Jaka jest predkoscmpo wyczerpaniu pakietu? Gdy zamówię przez internet będę miał 35GB?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE 30GB za 34.95 czy się opłaca?

Post autor: Krzysiek_Plus »

mojzesz, przy obecnych promocjach jest to prędkość do 30 Mb/s po wykorzystaniu limit podstawowego.

Na temat FUP (fair usage policy) pisałem tutaj: viewtopic.php?f=100&t=14749&start=45#p119476
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zzz
Szalony PlusManiak
Posty: 425
Rejestracja: 7 cze 2014, o 16:35

Re: LTE 30GB za 34.95 czy się opłaca?

Post autor: zzz »

Krzysiek_Plus pisze:zzz, w Twoim przypadku ewentualne ograniczenia były po wykorzystaniu pakietu podstawowego.
olahola, miałem jeszcze 11 gb pakietu
mojzesz
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 18 paź 2014, o 21:34

Re: LTE 30GB za 34.95 czy się opłaca?

Post autor: mojzesz »

zzz pisze:
Krzysiek_Plus pisze:zzz, w Twoim przypadku ewentualne ograniczenia były po wykorzystaniu pakietu podstawowego.
olahola, miałem jeszcze 11 gb pakietu

E no to już jest przegięcie raczej dam sobie spokój :-\
zzz jesteś tzw. "havy u." ?
zzz
Szalony PlusManiak
Posty: 425
Rejestracja: 7 cze 2014, o 16:35

Re: LTE 30GB za 34.95 czy się opłaca?

Post autor: zzz »

Dobra decyzja. Ja robilem test. Karta sim power lte tu dowload ok 5-10, obowiazujacy pakiet. Oferta na karte downolad ok 20 mbps wiec to chyba mowi samo za siebie. Kiedys wyslalem reklamacje z odpowiednimi screenami- to tak informacyjnie gdyby krzysiek chcial sie przekonac.
jarek7714
Szalony PlusManiak
Posty: 399
Rejestracja: 7 lis 2012, o 21:28

Re: LTE 30GB za 34.95 czy się opłaca?

Post autor: jarek7714 »

mojzesz pisze: E no to już jest przegięcie raczej dam sobie spokój :-\
zzz jesteś tzw. "havy u." ?
Możesz wierzyć w teorie spiskowe @zzz i nie kupować (kolega nie może przeżyć rozstania z Plusem ;-) ). Jest to bzdura wyssana z palca OT. :-)
ODPOWIEDZ