LTE dla konkretnej lokalizacji- pytania

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
ostriket
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 mar 2013, o 19:28

LTE dla konkretnej lokalizacji- pytania

Post autor: ostriket »

Witam,

zmuszony nastałą sytuacją po zmianie mieszkania (brak linii tel=>konieczność dokupienia do mojego aktualnego neta telefonu stacjonarnego, a tego nie chcę bo po co) będę musiał się zaopatrzyć w internet mobilny. Wybór raczej padnie na Plusa i w związku z tym mam kilka pytań.
Który router/modem wybrać do połączenia z laptopem Huawei B593s-22 LTE czy Huawei E3372? który wygodniejszy?
Mieszkam w Krakowie, na Stradomiu i z tego co sprawdzałem jest tam niby nadajnik LTE w dolaegłości ok. 200m od kamienicy ale chciałbym się upewnić że wszystko byłoby ok po wykorzystaniu pakietu (pewnie 30GB), co raczej na pewno się stanie bo często oglądam mecze w internecie i nawet spadek prędkości do 20mb/s nie byłby wielą stratą ;-)

z góry dzięki za odpowiedzi.
przemek.g
Prawie PlusManiak
Posty: 31
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 19:04

Re: LTE dla konkretnej lokalizacji- pytania

Post autor: przemek.g »

Wygoda + prostota obsługi: B593s-22 - podpinasz i jedziesz,
Zaawansowana funkcjonalność: E3272s-153 + TP-Link MR3420 v2/D-Link DWR-116 N300 + OpenWrt z nakładką Gargoyle - dla osób, które lubią grzebać.

Jeżeli:
- nie jesteś "geekiem",
- nie planujesz budowy jakiejś wymyślnej sieci domowej,
- plug and play (tzn. uruchamiasz i po prostu działa, względnie jakaś uproszczona konfiguracja Wi-Fi/firewalla) jest dla Ciebie wystarczające,
- zakup gotowego routera, np. B593s-22, nie wiąże się z kosztami rzędu kilkuset złotych,

to raczej B593s-22 ;)
ODPOWIEDZ