Rachunek szczegółowy

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Rachunek szczegółowy

Post autor: pawelryb »

Czy rachunek szczegółowy zostaje automatycznie wyłączony czy trzeba się tym zająć?
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Rachunek szczegółowy

Post autor: pasqal »

Ponoć zostaje wyłączony - w czyjejś wypowiedzi było przytoczone, że "Polkomtel nie będzie narażać abonentów na dodatkowe koszty". A jak będzie, to się okaże ;-)
And remember: respect is everything…
toya
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 cze 2009, o 05:56

Re: Rachunek szczegółowy

Post autor: toya »

Witam 8-)
w salonie + tez uzyskałem takie info ze zostanie wyłączony automatycznie ale na czacie plusa z konsultantem hehe żeby nie było łatwo dowiedziałem sie że trzeba bedzie dzwonić i wyłączyć billing. Także tak naprawde okaże sie w praniu :-D
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Rachunek szczegółowy

Post autor: yeti »

nikt ci niczego nie powie na 100% - witaj w plusie.
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Rachunek szczegółowy

Post autor: szewol »

- Generalnie model włączania płatnych usług jest taki, że klient musi wyrazić na nie zgodę. Standardowo po wprowadzeniu opłaty za papierowy wydruk szczegółowy, klient na papierze otrzyma wyłącznie fakturę i całościowe rozliczenie pakietów oraz połączeń. Nie zostanie naliczona opłata za nie zamówiony serwis, nie mamy bowiem zwyczaju zaskakiwać klientów dodatkowymi opłatami na fakturach - powiedziała portalowi Media2.pl Elżbieta Sadowska, rzecznik sieci Plus.

Polecam txt:
"Plus: Płatny rachunek tylko na zamówienie"
http://media2.pl/telekomunikacja/51256- ... ienie.html
Awatar użytkownika
spec
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 10 lip 2009, o 00:46

Re: Rachunek szczegółowy

Post autor: spec »

Biling uruchamiany jest od początku, można go wył. pod 2601, przy nowych aktywacjach można zaznaczyć że nie chcemy rach. szczegółowego
Marek
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 30 maja 2009, o 14:50
Lokalizacja: Oława

Re: Rachunek szczegółowy

Post autor: Marek »

A ja mam pytanie z innej beczki, a raczej z ciekawości. Czy w Plusie na rachunku szczegółowym są już widoczne wysłane smsy czy nadal tylko połączenia? Wiem, że kiedyś były tylko połączenia, a ciekawi mnie jak jest teraz.
Awatar użytkownika
matchojs85
Szalony PlusManiak
Posty: 348
Rejestracja: 2 lip 2009, o 23:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Rachunek szczegółowy

Post autor: matchojs85 »

Marek pisze:A ja mam pytanie z innej beczki, a raczej z ciekawości. Czy w Plusie na rachunku szczegółowym są już widoczne wysłane smsy czy nadal tylko połączenia? Wiem, że kiedyś były tylko połączenia, a ciekawi mnie jak jest teraz.
Na rachunku szczegółowym w EBOKu są SMSy.. na papierowym nie ma
ODPOWIEDZ