Publiczne IP w lte wydajnosc?

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Awatar użytkownika
djwujek
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 12:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Publiczne IP w lte wydajnosc?

Post autor: djwujek »

Trzy osoby to chyba juz nie przypadek ze nie dziala moze jest tu jakis pracownik plusa i powie co z tym zrobic szkoda 5 zl niby nie duzo ale za cos sie placi a to ewidentnie wina zle skonfigurowanego serwera bo wlaczajac publiczne ip odcina dostep do neta czemu czesci dziala a czesci nie moze ktos z tym cos zrobi zrezygnowalem z kablowki na rzecz tego neta a tu prosze nie dziala.
Awatar użytkownika
mcp
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 22 lip 2014, o 11:28

Re: Publiczne IP w lte wydajnosc?

Post autor: mcp »

Jak nie będzie działać to czemu mam za to zapłacić - nie sądzę żeby Plus robił z tego tytułu problemy. Ale usługa internetu bez tego nie jest warta dla mnie nawet połowę tego co płacę, a wypowiedzenie umowy nie musi być takie proste, bo przecież w umowie nie ma nic na temat publicznego IP, mało tego nie mogłem tego zamówić w punkcie Plusa przy podpisywaniu umowy, musiałem zamówić telefoniczne, po podpisaniu umowy. Mam tylko nadzieję że to wypadek przy pracy i lada dzień będzie ok.
grzegorz0plonka
Szalony PlusManiak
Posty: 222
Rejestracja: 5 lis 2012, o 21:04

Re: Publiczne IP w lte wydajnosc?

Post autor: grzegorz0plonka »

Problemy aktywacji Publiczne IP jest dwóch powodu.

Po pierwszy, publiczne IP jest decydowanie dla frm.
Patrzcie link http://internet.plus.pl/[b]firmy[/b]/promocje/publiczny-adres-ip
Mamy 'firmy,
Na Indywidualna klienta nie ma oferowany w stronie plusie.

Po drugie, może być drugi powód od 3 lipca wyszła nowa wersji regulaminie i nie umożliwia dokupienia ip.

Nich Krzysiek_Plus wyjaśnić na tej sytuacji.
Awatar użytkownika
mcp
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 22 lip 2014, o 11:28

Re: Publiczne IP w lte wydajnosc?

Post autor: mcp »

To że dokument jest w zakładce firmy to nie ma znaczenie, znaczenie ma jego treść:

Kod: Zaznacz cały

4. Promocja obejmuje wszystkich Abonentów w rozumieniu Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych
przez POLKOMTEL sp. z o.o. dla Abonentów (dalej jako „Abonenci”), którzy posiadają aparat telefoniczny lub
modem umożliwiający korzystanie z Usługi i w trakcie trwania Promocji skorzystają z Usługi. 
5. Usługa jest dostępna po uprzedniej weryfikacji technicznej możliwości jej świadczenia przez Polkomtel sp. z o.o. Weryfikacji można dokonać poprzez kontakt telefoniczny z numerem 2601 (koszt połączenia 1,97 zł z VAT) lub za pośrednictwem punktów sprzedaży (obsługi) POLKOMTEL sp. z o.o.
Regulamin świadczenia Usług

Kod: Zaznacz cały

Abonent - osoba fizyczna, osoba prawna, jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, która podpisała umowę z POLKOMTEL,
Nie ma tu mowy o osobie fizycznej prowadzącej działalność, a pkt. 5 świadczy że jeżeli ktoś zamówił usługę telefonicznie to techniczne możliwości zostały zweryfikowane. W regulaminie Power LTE dla firm i także nie ma informacji o możliwości dokupienia usługi "DOSTĘP DO INTERNETU Z PUBLICZNYM IP"

W regulaminie są dwa warunki:
1. posiadanie aparatu telefonicznego lub modemu - to jest zawsze spełnione
2. techniczne możliwości - tu może być problem

W pierwszym regulaminie z 03-06-2014 także nie było informacji o "DDIZPI". Nie było "technicznych możliwości" dla LTE. Dopiero od 11 czerwca "DDIZPI" zaczął obejmować LTE.
grzegorz0plonka
Szalony PlusManiak
Posty: 222
Rejestracja: 5 lis 2012, o 21:04

Re: Publiczne IP w lte wydajnosc?

Post autor: grzegorz0plonka »

Niestety już mamy odpowiedz Specjalista Plusa http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 45#p118956
koniec zabawy publicznego ip.
ODPOWIEDZ