Transfer w zasięgu LTE bez limitu, Power LTE

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Damian...
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 cze 2014, o 21:23

Re: Transfer w zasięgu LTE bez limitu, Power LTE

Post autor: Damian... »

pawel1710 pisze:Niektórzy piszą w internetach. Pewnie jakieś trolle chrzanią pierdoły wyssane z palca, albo po prostu konkurencja chce się odegrać. Nie wiem po co w ogóle takie bzdury powtarzać. Ponoć, to niektórzy widzieli yeti, ale czy to oznacza, że istnieje naprawdę?
Pasmo LTE nie jest z gumy, Plus musiałby dysponować jakąś przełomową technologią, modyfikując to, co wiemy na temat tej technologii. Co ty sobie myślisz, po co niby dali ten zapis, że zastrzegają sobie prawo do przystopowania u użytkownika, który pobiera za dużo, przecież to nielimitowane (ha ha ha ) łącze?

Przecież tu ktoś nawet napisał z moderacji, że obetną ci jeśli bodziesz kopiował Internet- pożal sie boże określenie. Bo co to niby ma do licha znaczyć? Moja małżonka zużywa około 4 giga, ja z 800.

dla każdego inna liczba danych jest potrzebną, taką umowę na zasadzie 'zrobimy z wami wszystko wg uznania" jest o kant tyłka potłuc
Damian...
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 10 cze 2014, o 21:23

Re: Transfer w zasięgu LTE bez limitu, Power LTE

Post autor: Damian... »

Bardzo dużo schodzi na tv, którą odbieram przez internet (1080p). Puknij się w głowę z tymi "backupowcami". Nie tobie też oceniać kto ma problemy psychiczne. Tu chodzi o to, ze znów ktoś rucha konsumentów, kłamiąc, że oferuje się cos bez limitu.

Sobie wyobraź sytuację: jest jakaś kobiecina ze wsi Szczebrzeszyn. Kupuje taki Internet bo bez limitu. kobiecina nie wie, że została własnie oszukana, jej synalek sobie coś tam pobiera i pio dwóch dniach pani jest odcięta od sieci (32 kbs)
Ale 2 lata płacić po 79 zł jest obowiazana.

Ktoś ma wątpliwości, że została oszukana?
Damian...
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 10 cze 2014, o 21:23

Re: Transfer w zasięgu LTE bez limitu, Power LTE

Post autor: Damian... »

Wiarygodne źródło to nie jet w tym sensie, że człowieka nie znam. Ale znam się na sieciach, byłem pewny, że coś takiego będzie. Bo po prostu kolego nie mogło być inaczej. Nie będę tu przepisywał podręczników, jesli jesteś zainteresowany poczytaj o LTE, o pojemności poszczególnych pasm, zapoznaj się też z ilością BTSów Polkomtela.

Myślałem, że strategia Plusa będzie polegała po prostu na sporym zwiększeniu limitu, powiedzmy na 300, no może 400 giga. I nie wiem- może liczyli, ze ludziom wystarczy, bo w zasadzie jak ktoś mieszka na wsi i ma tą śmieszna Neostradę to lepiej byłoby wziąć mu Lte z takim 300 giga limitem.

Ale nie kufa dac lejek 100 giga i reklamować bezczelnie jako zero limitów, to są jaja. A najgorsze, że to im przejdzie bo

1) ludzie jak ja, dysponujący szybką kablówką zleją taką ofertę (nie powiemy wam kiedy- bo kiedy nam sie zachce- obetniemy wam transfer)

2) ludzie ze wsi,bez alternatywy, kupią i tak, bo co im zostaje.

To jest Polska, tu cykać klientów można bezkarnie, konstruując regulaminy pozwalające operatorowi na wszystko.
Damian...
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 10 cze 2014, o 21:23

Re: Transfer w zasięgu LTE bez limitu, Power LTE

Post autor: Damian... »

Dlaczego obstawiam te 100 giga? Bo o takiej wielkosci danych piszą ci ludzie w sieci. A tak sie składa, że tyle ma Play (tyle, ze przez 6 mies, potem sa nizsze pakiety), bardzo realnym jest, ze na tyle gotowa jest aktualnie siec lte.

No chyba, ze twierdzisz iz Plus wymyslił cos przełomowego, rozciągnął pasmo jak w książkach scfi. Może, ale wątpie.

Tak, ze ja nie wiem jak to ma z kablem konkurowac, to jakas groteska.
Damian...
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 10 cze 2014, o 21:23

Re: Transfer w zasięgu LTE bez limitu, Power LTE

Post autor: Damian... »

No cóż, zobaczymy. Jestem pewny na 99 proc, że to prawda. Jesli potrzebny był ci ten internet do duzych plików to zapomnij. Wiem, ze nie wierzysz,poczekaj wiec na opinie ludzi, te bedą szybko spływac. A póki co nie idz do salonu, szkoda twojego czadu i pieniedzy.

Mogli rozwiazac to inaczej. Za te 79 zaoferowac te 20 Mbs czy nawet 10, ale serio bez limitów.

A tak to co- załózmy, ze miałbym z tego korzystac. Mam PS4 i kupuje gry z ich sklepiku. Waza po 40 giga niektóre. Pobieram wiec dwie i koniec internetu? Oho ho, interes zycia.
lukiboss
Starszy Plusmaniak
Posty: 157
Rejestracja: 9 cze 2014, o 20:04

Re: Transfer w zasięgu LTE bez limitu, Power LTE

Post autor: lukiboss »

LIMIT JEST właśnie się o tym przekonałem, pierw po przekroczeniu 20GB dostałem sms :
Uwaga, predkosc transmisji zostala obnizona. Zwieksz predkosc, zamow dodatkowe MB.
A następnie po kolejnych 20GB dostałem :
Plus: Twoj limit wyczerpal sie, predkosc dostepu do sieci zostala obnizona. Mozesz przywrocic predkosc. Sprawdz uslugi dodatkowe dla internetu na www.plus.pl P1
I teraz mam lejek 32kbps, także nie polecam tej oferty, plus leci w kulki.

Pisaliście o 100GB, a tutaj już po 20GB jest bida, także plus jest niepoważny.
lukiboss
Starszy Plusmaniak
Posty: 157
Rejestracja: 9 cze 2014, o 20:04

Re: Transfer w zasięgu LTE bez limitu, Power LTE

Post autor: lukiboss »

pawel1710 pisze:A zasięg LTE w ogóle masz? I jaką ofertę wybrałeś?
Mam 5 kresek LTE, wziąłem ofertę za 59zł.
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Transfer w zasięgu LTE bez limitu, Power LTE

Post autor: niko10 »

Ale w tym abonamencie jest 25 GB, a nie 20 GB. Może wziąłeś 2xLTE, zamiast Power LTE?
lukiboss
Starszy Plusmaniak
Posty: 157
Rejestracja: 9 cze 2014, o 20:04

Re: Transfer w zasięgu LTE bez limitu, Power LTE

Post autor: lukiboss »

niko10 pisze:Ale w tym abonamencie jest 25 GB, a nie 20 GB. Może wziąłeś 2xLTE, zamiast Power LTE?
Brałem Power LTE to samo mam na umowie, te GB to na oko oceniałem, przecież nie siedziałem nad zakładką pobierania i nie liczyłem ,,o jest 20GB''.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5657
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Transfer w zasięgu LTE bez limitu, Power LTE

Post autor: habish »

Sprawdź transfer na routerze... Gdzieś wcześniej pisałeś że na początku miałeś LTE 40Mb/s a później było już tylko 5Mb/s...
Pewnie modem/router przeszedł do 3G od tego momentu gdy miałeś już tylko 5Mb/s... trzeba było ustawić na sztywno "Tylko LTE"...
lukiboss
Starszy Plusmaniak
Posty: 157
Rejestracja: 9 cze 2014, o 20:04

Re: Transfer w zasięgu LTE bez limitu, Power LTE

Post autor: lukiboss »

Już na początku ustawiłem ,,TYLKO LTE'', zasięg mam 5 kresek, do tego ten drugi sms, więc umiem łączyć fakty i wiem, że plus jednak ma limity i właśnie go dostałem...
Co jeszcze wymyślicie?
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Transfer w zasięgu LTE bez limitu, Power LTE

Post autor: niko10 »

Też uważam, że coś masz namieszane, a potwierdzeniem jest choćby ten post http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=48&t=14215#p111252
lukiboss
Starszy Plusmaniak
Posty: 157
Rejestracja: 9 cze 2014, o 20:04

Re: Transfer w zasięgu LTE bez limitu, Power LTE

Post autor: lukiboss »

Napiszę jeszcze raz, nie wiem dokładnie po ilu GB dostałem SMSa, wiem że w okolicach 20GB, mogło to być również 25GB, zadzwonię do plusa i się dowiem co i jak, jeśli jednak po 40GB pobierania w abo za 59zł jest lejek 32kbps to nie wiem czemu chwalą się, że jest to LTE bez limitu.
Damian...
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 10 cze 2014, o 21:23

Re: Transfer w zasięgu LTE bez limitu, Power LTE

Post autor: Damian... »

Ty zamówiłes tą usługe i dlatego ją tak bronisz ("na pewno masz cos zle ustawione"), naprawde bedzie smiesznie juz w piątek, jesli zdecydujesz sie na rezyko zycia...tj pobieranie danych z sieci xd

Zle ci nie zycze, ale jestem pewny co sie stanie. Daj znac w kazdym razie po 100 giga
zzz
Szalony PlusManiak
Posty: 425
Rejestracja: 7 cze 2014, o 16:35

Re: Transfer w zasięgu LTE bez limitu, Power LTE

Post autor: zzz »

To może moderator techniczny się wypowie? Bo przecież nie tak dawno potwierdzał, że te 32 Kb/s są dla tych co kopiują internet. No może dla Plusa 40GB ma cały internet.
Teraz się cieszę, że u mnie kurier był wczoraj znacznie wcześniej niż był umówiony i że nie mam tej kijowej oferty
Zablokowany