LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
bartex03
Szalony PlusManiak
Posty: 730
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 cze 2014, o 00:04

Re: LTE bez limitu

Post autor: bartex03 »

banowanyprzezkretyna pisze: Konsultanci telefoniczni, w punktach Plusa lojalnie uprzedzali o działaniu FUP i tak dalej...
Rozmowa ktora poprzedziała podpisanie Umowy ( macie nagrane prawda ? ):

Konsultant o zapisie FUP :
"Prosze Pana bedzie Pan pierwszy w historii który dostanie lejek" Lejki stosujemy w ekstremalnych przypadkach , kilku terabajtów danych miesięcznie"
i teraz:
Na pytanie wprost — “czy dane klientów wyciekły?” — pracowniczka twierdzi, że “żadnych takich informacji nie mamy”.
źródło cytowania :

Kod: Zaznacz cały

http://niebezpiecznik.pl/

http://niebezpiecznik.pl/post/plus-bank-dalej-wprowadza-klientow-w-blad/

Brzmi znajomo czyż nie ...
Sebcze
Starszy Plusmaniak
Posty: 156
Rejestracja: 17 lis 2014, o 23:28

Re: LTE bez limitu

Post autor: Sebcze »

Tomasz,

Internet Plusa leży w szufladzie i czeka końca umowy a ja posiadam vdsl. ( powrót)

Plus stracił w moich oczach i ja nic od nich już nie kupię, wręcz przestrzegam wszystkich o jakości działania internetu i jakości obsługi klienta.

Pobierałem miesięcznie nie wiecej niż 80 GB i dostawałem lejka maksymalnego wiec o czym my mówimy ?

Firma pisała , że lejki bedą dla heavy userów :D ściema roku.

Psn Krzysztof sam wprowadzał klientów w błąd na tym forum w sprawie braku ograniczeń w pakiecie najdroższym.

Dałem się nabić w butelkę i tyle w temacie.
Tomasz84
Szalony PlusManiak
Posty: 254
Rejestracja: 12 lip 2014, o 20:54

Re: LTE bez limitu

Post autor: Tomasz84 »

Ależ ja wiem, że konsultanci (łącznie z Krzysztofem) kłamali jak najęci, zero szacunku dla nich. Zgoda. Piszesz, że wróciłeś do VDSL i super, ja nie miałbym do czego wracać, bo te żałosne niecałe 2 MBs od TEPSY, które rozłączało gdy była lekka burza za oknem (serio, też nie wierzyłem, że to możliwe bo to kabel...rozłączało tez w losowych, innych momentach) nie było alternatywą).

Jak pisałem, mam też sieć od fioletowych. Stosuję je wymiennie, z ta od Plusa. I co? Też często zapchany nadajnik (prędkości poniżej 5 Mbs), też dostałem przycinkę kilka razy.

No po prostu tak jest na dziś dzień z LTE. Kiedyś się zluzuje, gdy powstanie wiecej BTSów, wiecej ludzi będzie mieć możliwość kupna kablowej sieci, może jakaś nowa technologia wejdzie w życie. Dziś jest tak, że wkurzeni ludzie piszą tu jak to przejdą do konkurencji po umowie z Plusem. I będą mieć tam to samo.

Ja naprawde nie bronię Plusa. Byłem tu rok temu, gdy wprowadzano usługę. Pamietam jak Krzysztof kłamał jak najęty. Ja brałem internet od Plusa jednak świadomy, że to ściema jest, liczyłem tylko, że nie będzie takich jaj, że ludziom po 30 GB przycinają. Mi tak nie zrobili nigdy, nigdy przed wyjechaniem poza 100 nie dostałem lejka.

Ale po prostu sprawa jest prosta: ktoś kto nie ma alternatywy, musi się z tym pogodzic, bo konkurencja ma podobnie. Nie wiem jak pmarańczowi w praktyce, ale znając ich obstawiam, ze moze byc jeszcze gorzej.


Dlatego jeśli kogoś stać, to polecam wziąć 2 usługi lte, od 2 operatorów, i posiłkować sie nimi. Bo (trzymajcie się)...projekt "Cyfrowa Polska", gdzie to 90% Polaków miało mieć dostęp do min 30 MBS...zakłada LTE.

Tak, że no sami widziecie...
Ostatnio zmieniony 17 cze 2015, o 14:24 przez Tomasz84, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
xanar
PlusManiak
Posty: 121
Rejestracja: 22 lip 2014, o 11:01

Re: LTE bez limitu

Post autor: xanar »

xanar pisze:
Krzysiek_Plus pisze:xanar, tak, to było uzupełnienie moje odpowiedzi z 04/06/2014 o informacje które pojawiły na forum na następny dzień (05/06/2014), stąd też informacja EDIT.
Może i było uzupełnienie tylko nie wiadomo kiedy, gdyż nie jest to odnotowane. Na szczęście masz dobrą pamięć i pamiętasz co działo się rok temu co do dnia.

Oczywiście nie odniosłeś się do mojej pierwszej części wypowiedzi. Zapytam jeszcze raz, gdzie są wypowiedzi użytkownika "pawel1710" :?:

Czyli rozumiem, że jest to zbyt skomplikowane pytanie i oficjalne stanowiska jest takie "Nie było żadnych zmian w treści poprzednich postów." A to że nie widzę zapytań użytkownika "pawel1710" na które są odpowiedzi to tylko ja nie widzę i wszystko jest OK. Tak na marginesie strasznie masz wybiórczą pamięć z przed roku użytkowniku "Krzysiek_Plus", to takie wygodne.
Pozdro
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu

Post autor: Krzysiek_Plus »

bartex03, udzieliłem Ci już odpowiedzi w tej sprawie w poprzednich postach. Jeśli nie zgadzasz się z jej treścią pozostają możliwości które wymieniłem również w poprzednich odpowiedziach.

Powielanie tego samego pytania, mimo uzyskania odpowiedź będzie skutkowało usuwaniem kolejnych postów.

xanar, nie jestem w stanie odpowiedź co stało się z tym konkretnym postem, sprawę przekazałem do administratora forum.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
xanar
PlusManiak
Posty: 121
Rejestracja: 22 lip 2014, o 11:01

Re: LTE bez limitu

Post autor: xanar »

Jakim jednym postem ? chyba wielu postów :!:
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Re: LTE bez limitu

Post autor: Garjusz »

xanar...
Nie ma postów pawel1710 ponieważ pomimo wielu próśb,
kilku ostrzeżeń od moderatorów i administratorów użytkownik nadal łamał regulamin,
dlatego jego poprzednie konto zostało usunięte (listopad 2014) wraz z postami.
m-a-t
PlusManiak
Posty: 117
Rejestracja: 23 lut 2015, o 14:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: LTE bez limitu

Post autor: m-a-t »

Ja się szczerze nie dziwię, dlaczego ten temat ma prawie 600 stron jak tutaj ludzie z takimi pierdołami piszą gdzie jest post zeszłoroczny i swoje żale wylewają ciągle ci sami użytkownicy. Nie macie co robić? Idźcie se do miasta albo gdzieś tam. A sorry, zapomniałem, przed kompem cieplej, ciszej i po pysku nie można dostać. Szczery szacunek dla specjalistów plusa, że jeszcze się chce państwu tym trollom odpisywać.
Z poważaniem
m-a-t
Sebcze
Starszy Plusmaniak
Posty: 156
Rejestracja: 17 lis 2014, o 23:28

Re: LTE bez limitu

Post autor: Sebcze »

Drogi m-a-t,

Jeżeli zauważyłeś to forum dla każdego. Dla zadowolonego klienta jak również dla klienta , który ma problemy z operatorem. Szanuje Twoje poglądy i będzie mi miło jeżeli i Ty również uszanujesz moje.

Czuje się oszukany przez operatora jak również całkowicie przez niego zlekceważony i nadal zamierzam się tutaj udzielać i wszystkich znajomych przesyrzegać przed usługą LTE w Plusie.

Jeżeli Cie nasze wypowiedzi irytują rada jest jedna - nie czytać tego wątku i masz spokój.

Jeżeli masz ochotę coś ciekawego i wnoszącego w temacie napisać z pryjemnoscią się z tym zapoznam.

I ostatnia uwaga - ja Cię nie onrażam i oczekuje tego samego. Nie życzę sobie nazywania mnie Trolem.

Pozdrawiam
FOX
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 1 cze 2015, o 08:35

Re: LTE bez limitu

Post autor: FOX »

Ja mam power lte 25 przeważnie co miesiąc w 5 osób zużywamy 50gb danych łącznie

Lejek 5mb/s dopada po około 35 ~ 40gb danych
odkąd mam tego neta tylko raz lejek przyciął nas do 1mb/s

W sumie ten net nie nadaje się do ściągania czego kolwiek ale do oglądania filmów online czy youtuba i przeglądania stron www i sluchania radia internetowego styka w sam raz

Plus mógł by dodać takie serwisy jak steam origin psn poza pakiet podstawowy tak jak iple
i wtedy większość ludzi przestała by narzekać na internet z plusa

Umowa kończy mi się w październiku 2016r
myślę że pod koniec mojej umowy z plusem będą korzystniejsze promocje
i przedłuże umowę na minimum 50gb miesiecznie za 60zl
felipe
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 22 mar 2013, o 23:59

Re: LTE bez limitu

Post autor: felipe »

Mi w taryfie na firmę PowerLTE po przekroczeniu 50 GB przycięło do 1 Mb. Uważam, że to jest nieco śmieszne, bo bynajmniej nie używam jakoś intesywnie tego netu. raptem 2 komputery, trochę Netflixa , bajki dla dziecka na Youtube.
Konsultantka na infolinii stwierdziła, że 1Mb/s przy zapisie u mnie w umowie , że mam do 20 Mb/s po przekroczeniu pakietu podstawowego 25 GB jest jak najbardziej ok. Czy teraz już zostaje mi droga reklamacyjna? Już przez ostatnie 2 lata, jak miałem jeszcze pierwszy abonament LTE w 2012 roku z nielimitowanym internetem między 00:00 a 12:00 miesiąc w miesiąc musiałem reklamować usługi, bo cały czas się lejek zakładał.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: LTE bez limitu

Post autor: habish »

Na firmę powinieneś dostać SuperLTE a nie PowerLTE....
W SuperLTE są całkiem inne warunki... dziwna sytuacja...
felipe
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 22 mar 2013, o 23:59

Re: LTE bez limitu

Post autor: felipe »

patryk7588 pisze:Na firmę powinieneś dostać SuperLTE a nie PowerLTE....
W SuperLTE są całkiem inne warunki... dziwna sytuacja...
Błąd konsultanta w salonie na Chmielnej w Warszawie. To jeszcze później musiałem przez 5 miesięcy walczyć, aby się Smart Firma zapięła :/
KamilPowerLte
Szalony PlusManiak
Posty: 492
Rejestracja: 16 sty 2015, o 00:10

Re: LTE bez limitu

Post autor: KamilPowerLte »

felipe pisze:To jeszcze później musiałem przez 5 miesięcy walczyć, aby się Smart Firma zapięła :/
To niestety jeszcze musisz pilnować przy każdej fakturze aby Ci się Smart nie rozpinał... u mnie średnio co 3 miesiące wyskakuje "nieoczekiwany" błąd w rozliczeniu SmartDomu... ot taka tam ciekawostka ;-)
Ostatnio zmieniony 26 cze 2015, o 11:15 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Prosze trzymać się tematu wątku, posty nie związane z tematem bedą kasowane.
alchemik
Prawie PlusManiak
Posty: 45
Rejestracja: 30 cze 2014, o 21:45

Re: LTE bez limitu

Post autor: alchemik »

Blashix pisze:Witam czy biorąc nową umowe w plusie mam limit za 69,90 zł z limitem 25 GB i prędkością do 20 Mb/s w sieci LTE po wykorzystaniu limitu będzie mozna pobierac do woli, ogladac na youtube ?
Nie nie będziesz mógł do woli ponieważ prędzej lub później a z praktyki widać że prędzej i z miesiąca na miesiąc coraz wcześniej dostaniesz lejek przy którym nie będziesz wstanie oglądać youtube.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2015, o 11:42 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę trzymać się tematu wątku.
ODPOWIEDZ