LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Neoxpl
PlusManiak
Posty: 109
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 lis 2012, o 16:01

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Neoxpl »

Czyli oferta dla przedluzajacych juz dostepna Tak?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Krzysiek_Plus »

Neoxpl, tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
AZRAEL
Szalony PlusManiak
Posty: 808
Rejestracja: 22 lut 2012, o 21:34
Lokalizacja: Kartuzy

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: AZRAEL »

Nie rozumiem. Czyli jak mam od pol roku LTE z limitem to moge przeniesc sie na "bez limitu" bez placenia kary umownej?

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Krzysiek_Plus »

AZRAEL, nie, na obecną chwile oferta jest dostępna tylko w ramach nowej aktywacji lub przedłużenia umowy. Opcja migracji w trakcie kontaktu nie jest jeszcze dostępna.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Pinocino
PlusManiak
Posty: 88
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:14

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Pinocino »

Wystarczy trochę dobrej woli z waszej strony i wierni klienci od wielu lat powinni wskoczyć od razu na nowe taryfy. Wstyd ,że starzy klienci są traktowani inaczej niż nowi. Powinno być na odwrót .
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: niko10 »

I tak jestem zdziwiony, że taką możliwość migracji udostępnią. Bo każdy kto się zwiąże kontraktem u każdego opa nie ma możliwości zmiany na nowe promocje w trakcie kontraktu i nie tylko chodzi o net mobilny. Jest klauzula i można co najwyżej wcześniej przedłużyć umowę, tylko tyle z nowym kontraktem.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Krzysiek_Plus »

Pinocino, ale tak jak wspominaliśmy w innych wątkach taka opcja jest planowa i zostanie wprowadzona w ciągu kilku najbliższych tygodni.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Pinocino
PlusManiak
Posty: 88
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:14

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Pinocino »

Fajnie ,czekamy na konkretne hasło.
arturo1132
PlusManiak
Posty: 73
Rejestracja: 10 cze 2014, o 15:16

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: arturo1132 »

Witam kiedy można liczyć na jakieś rabaty w power lte dla osób przedłużających abonament?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Krzysiek_Plus »

arturo1132, trudno powiedzieć, nie posiadam takich informacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
AZRAEL
Szalony PlusManiak
Posty: 808
Rejestracja: 22 lut 2012, o 21:34
Lokalizacja: Kartuzy

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: AZRAEL »

Ale ta migracja na czym bedzie polegala? Bede mial nadal tyle samo miesiecy na umowe czy dojda mi kolejne 24 ?

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Damian...
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 10 cze 2014, o 21:23

Re: LTE Plus bez limitu

Post autor: Damian... »

JADWININ pisze:To przełomowa na rynku oferta LTE.
Teraz można siedzieć bez końca na YT HD czy serwisach TV.

Wreszcie opcja smart w TV staje się realna na wsi.

Zapomnij kolego. Limit istnieje, sytuacja jest jeszcze grosza o konkurencji bo nikt nie powie ile on wynosi- bo to wg uznania Polkomtela. Czyli jeśli chcesz sie zdecydować na zakup oferty, to nie będziesz wiedział na czym stoisz.

Żadna to alternatywa dla kabla, a tak to reklamują. Opinia moderatora z forum "to tylko gdy będziesz kopiował internet" jest żałosna, co to ma znaczyć "kopiować internet". Konkrety podajcie- po ilu Giga odcinacie, to się człowiek zdecyduje albo i nie, tak to nawet mi się nie chce iść do salonu i czas tracić.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Krzysiek_Plus »

Damian... pisze:Zapomnij kolego. Limit istnieje, sytuacja jest jeszcze grosza o konkurencji bo nikt nie powie ile on wynosi- bo to wg uznania Polkomtela. Czyli jeśli chcesz sie zdecydować na zakup oferty, to nie będziesz wiedział na czym stoisz.
Zgodnie z regulaminem nie ma limitu na wysłanie i odebranie danych w ramach technologi LTE.

Wszelkie problem związane z Power LTE np.: wprowadzenie ograniczenia/lejka należy zgłaszać do BOK, gdyż mogą wynikać z jakiegoś rodzaju błędu systemowego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Krzysiek_Plus »

Krzysiek_Plus pisze:
Damian... pisze:Zapomnij kolego. Limit istnieje, sytuacja jest jeszcze grosza o konkurencji bo nikt nie powie ile on wynosi- bo to wg uznania Polkomtela. Czyli jeśli chcesz sie zdecydować na zakup oferty, to nie będziesz wiedział na czym stoisz.
Zgodnie z regulaminem nie ma limitu na wysłanie i odebranie danych w ramach technologi LTE.

Wszelkie problem związane z Power LTE np.: wprowadzenie ograniczenia/lejka należy zgłaszać do BOK, gdyż mogą wynikać z błędu systemowego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
lukiboss
Starszy Plusmaniak
Posty: 157
Rejestracja: 9 cze 2014, o 20:04

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: lukiboss »

Krzysiek_Plus pisze:
Damian... pisze:Zapomnij kolego. Limit istnieje, sytuacja jest jeszcze grosza o konkurencji bo nikt nie powie ile on wynosi- bo to wg uznania Polkomtela. Czyli jeśli chcesz sie zdecydować na zakup oferty, to nie będziesz wiedział na czym stoisz.
Zgodnie z regulaminem nie ma limitu na wysłanie i odebranie danych w ramach technologi LTE.

Wszelkie problem związane z Power LTE np.: wprowadzenie ograniczenia/lejka należy zgłaszać do BOK, gdyż mogą wynikać z jakiegoś rodzaju błędu systemowego.
Chyba jest Pan w błędzie, właśnie skończyłem rozmowę z gościem od neta w plusie i powiedział mi, że mam lejek, gdyż zbyt dużo ściągałem i robiłem to przez ciągły okres czasu [od wczoraj do dzisiaj rana], gdy się go zapytałem co on do mnie gada, przecież jest to LTE bez limitu to powiedział ,,wszystko w granicach rozsądku'' do tego wmawiał mi, że robiłem jakiś streaming co przeciążało sieć i musieli mnie ,,odciąć'' bo niekorzystnie wpływałem na łącza innych osób.
Na koniec powiedział tylko, że z racji iż jest to pierwszy raz to wyśle jakieś zawiadomienie, nie wiadomo gdzie i w ciągu max 2 dni, powinienem mieć normalne prędkości.

Podsumowując, POWER LTE to nie LTE bez limitów, szkoda tylko, że nic nie jest powiedziane jasno, czy np. pobieranie filmu full hd ~10GB już podpinać się będzie pod lejek czy też nie, ale jakby nie było PLUS leci w kulki.

Przypomnę jeszcze jak to wyglądało u mnie, puściłem pobieranie z torrentów i po 39GB dostałem smsa z powiadomieniem o ograniczeniu prędkości i otrzymałem cudowny lejek 32kbps.

Więc teraz prosiłbym o szczerą odpowiedź od konstultanta : ile tak na prawdę mogę pobrać dziennie? Nie zależy mi na pobieraniu 100GB dziennie, jednakże chciałbym bezpiecznie korzystać z internetu mając pewność, że nie stracę go za parę minut, czasami trzeba załatwić coś na gwałt i nie wyobrażam sobie co bym zrobił gdyby przywitał mnie lejek 32kbps.
ODPOWIEDZ