Laptop??

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Awatar użytkownika
hadrit
PlusManiak
Posty: 87
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 lis 2008, o 10:54
Lokalizacja: okolice Krakowa (Wieliczka)
Kontakt:

Laptop??

Post autor: hadrit »

Witam :)

Mam pytanie, ponieważ do mojej mamy zadzwonili z PLUSA i proponowali jej laptopa na raty po 149 zł na 20 miesięcy :) I mam pytanie o co w tym chodzi?? Bo ponoć mówili że informację znajdę na stronie a tej informacji jakoś nie mogę znaleźć :P
tilla
Starszy Plusmaniak
Posty: 159
Rejestracja: 15 lut 2009, o 15:33

Re: Laptop??

Post autor: tilla »

buahaha - ciekawe na jakiej stronie? :D
trzeba było się zapytać ;-)
jeśli chodzi o laptop na raty - to rzeczywiście jest firma zewnętrzna, która się tym zajmuje - sprzedaje laptopy same albo z iPlusem....
ale o tym, żeby oferta była na jakiejś stronie... a tym bardziej na stronie Plusa - to jeszcze nie słyszałam ;-)
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Laptop??

Post autor: Marcin34 »

Dokładnie.! Wczoraj tez do mnie dzwonili ichcieli wcisnąć iplusa z laptopem:)Niestety 2 komp mi nie potrzebny wieć muszą szukać innego jelonka:)
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Laptop??

Post autor: greggis »

Prawdopodobnie to znów firma z Bydgoszczy. O ile wiem oni oferują laptopy. I potrafią klienta zakręcić... szwagra sąsiad u nich kupił przez tel. paczka przyszła a on nawet nie wiedział czy w koncu kupił z iPlusem czy bez i u kogo tak naprawde... heh.
Swoją drogą dostaje sygnały o telefonach także z Łodzi i Szczecina z ofertą na telefon.
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Laptop??

Post autor: Sim+ »

To ja czekam kiedy zadzwonią do mnie z propozycją zakupu laptopa z kartą Simplusa i mozliwością aktywacji pakietów internetowych iPlus na tej karcie... Może zaczynaja szukać jeleni na iPlusa bo niebawem wprowadzą takie pakiety w simplusie... Kto wie..
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Laptop??

Post autor: Marcin34 »

Podaje ich nr. jaki mi sie wyświetlił w kom:

525806011
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Laptop??

Post autor: pasqal »

Do mnie też dzwonili z podobną propozycją, ale jakieś ok. pół roku temu, z takiego samego numeru kierunkowego (Bydgoszcz). Nie dałem się naciągnąć ;-)
And remember: respect is everything…
martinesco
Prawie PlusManiak
Posty: 49
Rejestracja: 6 lut 2009, o 21:12

Re: Laptop??

Post autor: martinesco »

Firma sie nazywa Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska Sp. z o.o.,
kiedyś specjalizowała się w sprzedaży prefiksów netii, nom'u itd.

Teraz sprzedają aktywacje Plusa oraz laptopy na raty w Żaglu.

Odnośnie sprzedaży mają niezłą skuteczność, niedopowiadając zbyt wiele, potrafią klientom sprzedać nową aktywacje z bezpłatna piątką, podczas gdy klient jest do końca przekonany, ze to nowa usługa którą bedzie miał na swoim starym numerze, i bardzo sie dziwi gdy wraz z nowym telefonem, w paczce od kuriera jest jakas nowa karta sim :-/

A odnośnie pracy tam, to jest tak, że podczas rozmowy z klientem, gdy trwa ona zbyt długo, konsultantowi drze się ktoś do ucha ze ma być skuteczniejszy, i krócej załatwiać sprawę, a do tego co jakis czas klikać w okienko w komputerze, że siedzi na stanowisku, a nie gdzieś łazi.
Awatar użytkownika
hadrit
PlusManiak
Posty: 87
Rejestracja: 3 lis 2008, o 10:54
Lokalizacja: okolice Krakowa (Wieliczka)
Kontakt:

Re: Laptop??

Post autor: hadrit »

nie wiem w każdym razie tak mojej mamie powiedzieli i że jeszcze dostanie dodatkowo pokrowiec na laptopa :)
ja mam 2 kompy i już nie potrzebuje trzeciego ;P
Awatar użytkownika
vod
Moderator
Posty: 1064
Rejestracja: 24 lut 2009, o 20:48
Kontakt:

Re: Laptop??

Post autor: vod »

Nie polecam korzystania z tych ofert.Poproście o podanie dokładnego modelu oferowanego laptopa i dokładne jego parametry(np. o przesłanie oferty na adres meilowy) a nęstępnie zobaczcie cenę takiego samego w innym punkcie.
Zobaczycie ile trzeba zapłacić więcej ;-)
""... życie upiornym oddechem pluskiew
pisz ten aforyzm i noś na bluzce ..."

http://www.youtube.com/watch?v=SV0IPygR ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=7fU59FeRg2A
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Laptop??

Post autor: greggis »

Ja ostatnio mialem telefon z jakiejs firmy co niby jest partnerem Siemensa i dawali mi jakąs specjalną oferte dla przedsiebiorców... podobno mialbym rabat ok 600 zł. Powiedziałem że nie zdecyduje od razu, nie wiedząc nawet co to za sprzet i ze musze sie zastanowic. poprosilem o oferte na e-mail i .... nie doszła. Krótko mówiąc nie warto sobie głowy zawracać.
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
Awatar użytkownika
vod
Moderator
Posty: 1064
Rejestracja: 24 lut 2009, o 20:48
Kontakt:

Re: Laptop??

Post autor: vod »

greggis pisze:Ja ostatnio mialem telefon z jakiejs firmy co niby jest partnerem Siemensa i dawali mi jakąs specjalną oferte dla przedsiebiorców... podobno mialbym rabat ok 600 zł. Powiedziałem że nie zdecyduje od razu, nie wiedząc nawet co to za sprzet i ze musze sie zastanowic. poprosilem o oferte na e-mail i .... nie doszła. Krótko mówiąc nie warto sobie głowy zawracać.

Dokładnie"nie warto sobie głowy zawracać" ;-) troszkę o tej firmie i innych pseudo promocjach oferowanych przez nich omawialiśmy w tym wątku:

viewtopic.php?f=40&t=1070
""... życie upiornym oddechem pluskiew
pisz ten aforyzm i noś na bluzce ..."

http://www.youtube.com/watch?v=SV0IPygR ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=7fU59FeRg2A
tilla
Starszy Plusmaniak
Posty: 159
Rejestracja: 15 lut 2009, o 15:33

Re: Laptop??

Post autor: tilla »

CTDP nie jest jedynym zewnętrznym call center zajmującym się propozycjami nowych aktywacji...
Tych firm jest kilka, z różnych miejscowości...
i niestety rzeczywiście jest tak, że oferty przedstawiają w taki sposób, że klienci rozumieją wszystko zupełnie inaczej :-/
greggis - pół biedy jak klient się zorientuje, że coś jest nie tak, bo ma w przesyłce dodatkową kartę sim ;-) niestety nie dla wszystkich jest to jednoznaczne z tym, że właśnie podpisali umowę na nowy numer ;-)
orientują się dopiero jak im przyjdzie za ten nowy numer zapłacić... tylko niestety wtedy już przeważnie mija 10-cio dniowy termin na zwrot przesyłki.... :-/

aczkolwiek już jeśli chodzi o laptopy z iplusem lub bez iplusa - akurat z tym jest stosunkowo najmniej problemów ;-) bo też chyba najmniej do zamotania ;-)
najciekawsza jest umowa minutowa, którą klienci po rozmowie z konsultantem firmy telemarketingowej interpretują jako np 3000 min miesięcznie do wszystkich sieci za opłatą 40zł, ewentualnie - stała opłata miesięczna, niezależnie od ilości wykonanych połączeń, a po wykorzystaniu zadeklarowanej ilości minut - jest możliwa wymiana aparatu ;-) to by dopiero była oferta :D
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Laptop??

Post autor: Marcin34 »

Umowa zawarta pod wpływem błędu jest niewazna,wprowadzają w błąd więc trzeba odsyłac i zwracać.
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Laptop??

Post autor: greggis »

Nie koniecznie. Jeśli nie wprowadzono klienta w błąd celowo. Nawijki konsultantów są tak zbudowane żeby można było w razie w udowodnić że powiedział całą prawdę. Bo nie chodzi o to co mówi tylko jak mówi
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
ODPOWIEDZ