Przedłużenie umowy Godziny 110

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
lampka
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 kwie 2009, o 13:31

Przedłużenie umowy Godziny 110

Post autor: lampka »

Witam!

Zbliża się czas przedłużenia umowy Godziny 110 z upustem 40% na kolejne 12 miesięcy, no i właśnie... Czy jest możliwość przedłużenia tej umowy tak aby efektywny koszt minuty brutto nie był większy niż 25groszy? To by był około 60% upust. Nie interesuje mnie nowy telefon tylko jak najniższa cena za minutę. Nie interesują mnie też upusty do sieci Plus. Tak się zastanawiałem - to jest jedyna możliwość aby zostać w Plusie z umową bo jak nie to w PlayFresh mam 29groszy brutto bez zobowiązań i do tego darmowe smsy - za które w Plusie muszę płacić (nie wysyłam ich dużo ale zawsze to coś).

Jak uważacie, czy wskóram coś dzwoniąc i prosząc o przedłużenie umowy na takich warunkach czy od razu złożyć wypowiedzenie i wtedy czekać na telefon?

Pozdrawiam :-)
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Re: Przedłużenie umowy Godziny 110

Post autor: pawelryb »

lampka pisze:Jak uważacie, czy wskóram coś dzwoniąc i prosząc o przedłużenie umowy na takich warunkach czy od razu złożyć wypowiedzenie i wtedy czekać na telefon?
Proponuje złożyć wypowiedzenie, na pewno oddzwonią.
Tutaj masz promocje, które możesz wybrać bez składania wypowiedzenia
sumix
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 14 kwie 2009, o 07:51

Re: Przedłużenie umowy Godziny 110

Post autor: sumix »

smutne ale prawdziwe... składać wypowiedzenie, żeby otrzymać godziwą oferte :)

W moim przypadku proponują 50% rabatu na abo, a po złożeniu wypowiedzenia dodatkowo 50 min. Syberyjską zamieniają oczywiście na Godziny.
ODPOWIEDZ