ZTE MF823 PROBLEM z XP Sp3?

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Muzgowiec
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 lis 2013, o 13:12

ZTE MF823 PROBLEM z XP Sp3?

Post autor: Muzgowiec »

Czy ktoś też ma taki sam lub podobny problem z modemem?
Być może jest problem ponieważ nie współpracuje z XP Sp3
A może macie inny podobny problem z tym modemem, proszę opisać.
U mnie cały czas z uporem maniaka otwiera się strona startowa modemu "home" i nic i nikt nie jest wstanie tego zmienić:(
Oczywiście umowę podpisałem, a jakże na dwa lata :) i co mogę z tym zrobić jak operator nie jest mi w stanie pomóc ponieważ z jego punktu widzenia urządzenie jest sprawne, uważam że operator ma takich klientów w tzw poważaniu, ale każdy kij ma dwa końce i na szczęście nie muszę przedłużać innych moich umów u tego operatora ponieważ na szczęście nie jest jedynym operatorem na rynku.
joker
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 lis 2013, o 14:37

Re: ZTE MF823 PROBLEM z XP Sp3?

Post autor: joker »

chcesz zmienić stronę, która domyślnie się otwiera?
czy w ogóle żadna inna strona nie chce się u Ciebie otwierać i wraca do strony startowej?
jeżeli to pierwsze to spróbuj kliknąć na skrót od zte mf823 prawym przyciskiem myszy -> właściwości, tam masz element docelowy i podaną ścieżkę dostępu, na końcu ścieżki jest adres m.home, usuń i wpisz 192.168.0.1 , daj znać czy zadziałało

jeżeli to drugie spróbuj zmienić DNSy
starymixol

Re: ZTE MF823 PROBLEM z XP Sp3?

Post autor: starymixol »

Miałem ten sam problem.
Oddałem modem do serwisu i tam zrobili mi aktualizację oprogramowania.
Pomogło, ale nie na długo.

Serwis zaleca próbować uruchamiać modem na innych komputerach. W ten sposób ma zostać usunięty błąd.

Mnie się udało odpalić zte na komputerze przedstawiciela Plusa.
Na razie działa. Nie wiem jak długo jeszcze?
ODPOWIEDZ