Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Dominik_Plus »

michal8937, przekazałem sprawę. Czekaj proszę na kontakt.

switek75, przepraszam Cię za te sytuacje. Staramy się, aby takie incydenty nie występowały. Osobiście jestem tego samego zdania co Ty, że jeżeli konsultant się umawia to powinien dotrzymać słowa. Jeżeli byłbyś skłonny zmienić decyzję o przeniesieniu numeru to prosiłbym Cię o przesłanie mi swojego numeru przez ten formularz. Przekazałbym go odpowiedniej osobie, aby w pełni zajęła się Twoją sprawą.

pietrucha, byłbym wdzięczny gdybyś również przesłała mi swój numer przez ten formularz. Skonsultuję sprawę z działem utrzymania czy udałoby się przygotować dla Ciebie satysfakcjonującą ofertę.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
switek75
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 22 sie 2013, o 19:59

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: switek75 »

Nie wiem czy to jest jeszcze możliwe, w środę podpisałem pełnomocnictwo do wypowiedzenia umowy przez operatora konkurencyjnego, chociaż gdzieś czytałem, że dopóki nie podpisze się umowy właściwej z nowym operatorem wówczas można wiele odkręcić, proszę o potwierdzenie w.w informacji.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Dominik_Plus »

switek75, zgadza się. Dopóki nie masz podpisanej umowy z nowym operatorem to możesz jeszcze bez żadnych konsekwencji wycofać to wypowiedzenie.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
switek75
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 22 sie 2013, o 19:59

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: switek75 »

Panie Dominiku dziękuję za szybką odpowiedź.
Ciekawa sprawa. Wczoraj otrzymałem z Plusa informację o terminie przeniesienia numeru do Orange, również wczoraj wieczorem wyżaliłem się na tym forum jak to dbają o klienta w Plusie, a dziś zadzwoniła Pani z działu rezygnacji Plus i zaproponowała nowe warunki. Sama oferta z nóg mnie nie zwaliła, bo tak naprawdę to teoretycznie powinienem ją otrzymać jakieś 2-3 miesiące temu. No cóż, jednak wygrało przyzwyczajenie i pozytywne wrażenia z wieloletniej współpracy - szkoda, że mocno zmącone ostatnimi wydarzeniami. W przyszłości okaże się czy dobrze zrobiłem.
Pozdrawiam.
veyron86
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 6 sie 2013, o 14:45

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: veyron86 »

Witam switek75 a tak z ciekawości jeśli byś mógł się podzielić, jaki telefon Ci zaoferowano i na jakich warunkach ? ;>
doru84
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 15 maja 2013, o 23:28

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: doru84 »

Dziękuje Panie Dominiku za wyjaśnienie sprawy z terminami pojawienia się nowych ofert.
Pozdrawiam i mam nadzieje, że pojawi się dla mnie coś ciekawego.
switek75
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 22 sie 2013, o 19:59

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: switek75 »

Jeszcze jedno pytanie. Czy muszę składać pisma do Orange, w celu rezygnacji z przeniesienia numeru z Plus do Orange?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

switek75 czy podczas rozmowy telefonicznej z konsultantką oświadczyłeś, że odstępujesz od rozwiązania umowy z przeniesieniem numeru?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
michal8937
PlusManiak
Posty: 125
Rejestracja: 17 maja 2011, o 19:04
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: michal8937 »

Ludzie!!

Dzisiaj przy przedłużeniu jest promocja na S4 i Xperię Z!!! Jedyny minus, że S4 jest w kolorze białym....

Wreszcie duży pozytyw dla Plusa! Zostaję na kolejne 2 lata :)
veyron86
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 6 sie 2013, o 14:45

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: veyron86 »

Jak wygląda ta promocja ?
pietrucha
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2013, o 20:49

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: pietrucha »

U mnie też już sprawa załatwiona - faktycznie przez to forum można zdziałać cuda...
będę płacić 110 zł abonamentu zamiast 189 zł, mieć bez limitu wszystkie rozmowy, 2,5 GB internetu, i do tego Xperię Z za 1 zł.
Zdecydowałam się na to, bo za abonament na dwóch numerach bez limitu do wszystkich sieci będę płacić 210 zł, a nie 330 jak teraz...
A Xperia Z była u mnie druga na liście, po Samsungu S4... więc może nie będę bardzo płakać.

Dziękuję!
switek75
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 22 sie 2013, o 19:59

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: switek75 »

Tak, oświadczyłem, że odstępuję od rozwiązania umowy z przeniesieniem numeru z Plusa do Orange.
switek75
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 22 sie 2013, o 19:59

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: switek75 »

veyron86 pisze:Witam switek75 a tak z ciekawości jeśli byś mógł się podzielić, jaki telefon Ci zaoferowano i na jakich warunkach ? ;>
Promocja na abonament 49,92 (zamiast 59,9), interesowały mnie 4 telefony: nokia lumia 620 za 1zł ewentualnie lg l9 za 209zł, nokia lumia 720 i lumia 820 (ale tych dwóch podobno nie ma aktualnie na stanie). Zdecydowałem się na lumie 620, już mam kupca z wymianą na 720 lub 820. Muszę dodać, że Pani o miłym głosie (chyba tylko takie tam zatrudniają) uratowała Plusowi 3 inne numery z mojej rodzinki, które bym zwinął do końca roku. Pozdr.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Dominik_Plus »

pietrucha, bardzo się cieszę, że wszystko przebiegło pomyślnie. ;-)

switek75, w takiej sytuacji my już to przeniesienie wstrzymamy.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
michal8937
PlusManiak
Posty: 125
Rejestracja: 17 maja 2011, o 19:04
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: michal8937 »

pietrucha pisze:U mnie też już sprawa załatwiona - faktycznie przez to forum można zdziałać cuda...
będę płacić 110 zł abonamentu zamiast 189 zł, mieć bez limitu wszystkie rozmowy, 2,5 GB internetu, i do tego Xperię Z za 1 zł.
Szkoda, że mi Pani Konsultant nie powiedziała o abonamencie za 109! :( Ja mam za 99,90 OMG, a Galaxy S 4 za 389zł. Xperię Z także miałem w cenie 1 zł.

Ten internet masz gratis przez 24 miesiące,czy tylko w 1 okresie rozliczeniowym?

Można jeszcze zmienić taryfę na tą No limit?
ODPOWIEDZ