Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
gienek
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 lip 2013, o 18:44
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: gienek »

Midien pisze:Właśnie dzwoniła do mnie pani konsultantka z Plusa w sprawie przedłużenia umowy. Zacznę może od tego, że do końca umowy pozostały mi 4 doładowania. Tak się składa, że posiadam jeszcze dwa telefony wzięte w mixie w plusie, z którym mam umowę od ponad 6-7lat (wcześniej była ona przedłużana).
Jestem doprawdy zaszczycona, że potraktowano mnie jak wyjątkową osobę i na stronie wyświetlono mi indywidualną ofertę. Szkoda, że jest ona indywidualna tylko z nazwy, bo widzę, że wszyscy mają te same propozycje.
Ponadto, nie wiem, z czego to wynika, ale pani Joanna napisała, że Samsunga Galaxy SIII mini nie ma już w ofercie, tymczasem mi powiedziano, że jest. Szkoda tylko, że za niebotyczną kwotę, gdzie można go nabyć taniej już na pewnym znanym serwisie aukcyjnym, bez umowy, albo u konkurencji.
Po raz kolejny sprawdzają się słowa krytyki, które padają pod adresem plusa - nowi klienci mają lepsze umowy niż ci starsi, lojalniejsi, sprawdzeni. Jak mam się poczuć, kiedy mój znajomy biorąc LG Swift L7 w lutym (stając się tym samym nowym klientem) dostał go taniej niż ja teraz! To jakiś absurd. Tak chcecie zatrzymać klientów? Podwyższając im ceny? Żeby jeszcze było zabawniej - pani konsultantka łaskawie zaproponowała mi zamiast Samsunga Galaxy SIII mini (który jak już wspomniałam był dostępny, tylko kosztował nie wiadomo ile) Samsunga Galaxy Young albo LG Swift L3. Naprawdę? Czy Wy macie ludzi za takich kretynów? Aktualnie dostępny jest nawet LG Swift L9, a Wy tymczasem chcecie się pozbyć czegoś co Wam nie schodzi? A gdzie dostosowywanie się do indywidualnych preferencji? Może chociaż zaproponowalibyście coś z niższej półki, ale odpowiadające (o ile to w ogóle możliwe) SG SIII mini, a nie ten chłam?!
Jednym zdaniem - oferta zaproponowana woła o pomstę do nieba. Chyba czas zmienić operatora, widać byłam u Państwa za długo.
Witam.
Mam bardzo podobne odczucia. Mam wzięte telefony w mixie dla siebie i Żony i do tego mamy jeszcze jeden telefon w simplusie na kartę. Prawdopodobnie to będzie nasze pożegnanie z plusem (po ponad 7 latach),bo oferta,którą przedstawiają jest kiepska,albo beznadziejne telefony,albo ceny takie jak w sklepach internetowych bez żadnych umów...
TagRider
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 6 lip 2013, o 23:45

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: TagRider »

Z tego co mi wiadomo nowi klienci maja tansze telefony poniewaz z ich doladowan sciagana jest odpowiednia kwota, z 30 zl sciagaja 20zl na 70min do wszystkich.

A co do telefonow to przeczytaj kilka tematow a dowiesz sie ze warto sie potargowac...
Midien
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 9 lip 2013, o 17:51

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Midien »

TagRider - myślisz, że nie próbowałam się targować? Że nie czytałam tego, co tu piszecie? To, że dzisiaj założyłam tu konto, nie oznacza, że nic nie wiem. Wręcz przeciwnie. Śledziłam forum od dłuższego czasu, zwłaszcza ten temat. Jednak dopiero dzisiaj postanowiłam dodać swoją opinię, ponieważ czara goryczy się przelała.
Targowanie nie pomogło, widać Plusowi nie zależy na klientach. Jakby dotychczas niewystarczająco na mnie zarobili. Przez ostatnie 3 lata jedyny gratis, jaki dostałam od łaskawego operatora to było 50 smsów do wszystkich sieci zamienny na 100 smsów do plusa. Rzeczywiście, bardzo korzystne.
szakal744
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 9 lip 2013, o 21:59

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: szakal744 »

Witam,
Jak często zmieniają się telefony na koncie na stronie https://www1.plus.pl/uoz/logowanie. Już prawie od dwóch miesięcy sprawdzam i ciągle te same modele, w dodatku ceny są tak wysokie, że lepiej mi się opłaca kupić na portalu aukcyjnym. Liczyłem, że Plus jednak inaczej podejdzie do klienta co ma abonament na iplusa, telefon w mix-plusie oraz na zwykłą kartę. Ale widocznie chyba się przeliczyłem.
Venom
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 9 lip 2013, o 00:38

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Venom »

Midien

Jesli mozesz to napisz mi jak wygladala ta oferta na SG S3 Mini, bo sam jestem nim zainteresowany, ale jezeli mi sie nie bedzie oplacalo to oczywiscie zrezygnuje :/

EDIT:
Tak na marginesie. Ceny telefonow w innych sieciach sa bardzo porownywalne do tych w Plusie, wiec mysle, ze nie ma co narzekac... :)
Ostatnio zmieniony 10 lip 2013, o 08:05 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów. Nie pisz post pod postem, skorzystaj z możliwości edycji.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22387
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

zoltar2002,

bardzo, bardzo się cieszę, że zostajesz z nami :-).

Midien,
Midien pisze:Ponadto, nie wiem, z czego to wynika, ale pani Joanna napisała, że Samsunga Galaxy SIII mini nie ma już w ofercie, tymczasem mi powiedziano, że jest.
Nie pisałam, że nie ma go w ofercie, tylko, że:
Joanna_Plus pisze: 3. W kwestii tego aparatu, to nie są już prowadzone jego zakupy. Możesz spróbować zapytać w pobliskich punktach, czy pracownicy mają jeszcze jakieś pojedyncze sztuki na stanie.
Sklep internetowy, BOK, dział lojalnościowy, ani nasz Telemarketing nie posiadają tego telefonu. Mogła być taka sytuacja, że kontaktował się pracownik z któregoś z Autoryzowanych Przedstawicieli i tam mają jeszcze jakieś pojedyncze sztuki wspomnianego aparatu.

Midien można skorzystać z umowy z dodatkowymi bonusami, a aparat nabyć na własna rękę.
Midien pisze:Jak mam się poczuć, kiedy mój znajomy biorąc LG Swift L7 w lutym (stając się tym samym nowym klientem) dostał go taniej niż ja teraz!.
Pisaliśmy w tym wątku, że były w różnym czasie, różne promocje na wybrane modele telefonów. Przykładem jest wspomniany Samsung Galaxy SIII mini, LG L9 czy ostatnio LG L5.
Midien pisze: Żeby jeszcze było zabawniej - pani konsultantka łaskawie zaproponowała mi zamiast Samsunga Galaxy SIII mini (który jak już wspomniałam był dostępny, tylko kosztował nie wiadomo ile) Samsunga Galaxy Young albo LG Swift L3. Naprawdę? Czy Wy macie ludzi za takich kretynów?
Kilka postów wcześniej, czy np. w tym wątku http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=9739, można poczytać, że powyższe aparaty zaspakajają czyjeś potrzeby i preferencje.

Może HTC 8S czy np. Nokia 520 jest w stanie sprostać Twoje oczekiwaniom?

Witaj gienek,

a na którymś z tych numerów, kończy się właśnie kontrakt?

Witaj szakal744,

oferta zmienia się bardzo różnie. Prześlij proszę numer telefonu, którego przedłużenie umowy dotyczy, przez ten formularz. Poproszę wówczas naszego konsultanta o kontakt. Powinien mieć większy wybór telefonów do zaproponowania.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zoltar2002
PlusManiak
Posty: 97
Rejestracja: 19 paź 2009, o 20:35

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: zoltar2002 »

Pani Joanno dla takich ludzi jak Pani która dba o klientów warto zostać w sieci PLUS

dziękuje za pomoc w sprawie pozdrawiam ciepło
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22387
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

zoltar2002,

ale mi się miło zrobiło… Dziękuję ślicznie za słowa uznania!

Ja również pozdrawiam, bardzo, bardzo serdecznie :-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
gienek
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 9 lip 2013, o 18:44
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: gienek »

Pani Joanno poszło PW :-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22387
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

gienek,

mam, dziękuję. Prośba o kontakt przekazana :-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
grzeg10
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 4 lip 2013, o 15:32

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: grzeg10 »

Witam właśnie otrzymałem telefon od kosultatnta i normalnie to jest nieporozumienie
Jak mozna wziąć samsunga Ace 2 za 48 doładowań po 30 zł i jeszcze dopłata ponad 700 zł
o co tu chodzi?

a jestem Waszym stałym klientem

Kompletna padaka a dzwoniąc do innej firmy zaproponowali mi na sam start nowy telefon Samsung Ace o wiele niższych kosztach no normalnie szok.

Druga sprawa kumpel brał jakoś niedawno LG L7 na 24 doładowania po chyba 40 zł i płacił za niego złotówkę
o co tu chodzi?

Czekam jeszcze tydzień na oferte porządną z telefonem.

Śmiech na sali zostało mi 1 doładowanie, a oni mi jakiegoś "grata" pchają.
W ciągu 2 lat zrobiłem u was 42 doładowania a wy tego nie doceniacie

Pozdrawiam
grzeg10
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 4 lip 2013, o 15:32

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: grzeg10 »

i jeszcze jedno pytanie mam jeśli kończy mi sie umowa z plusem typu, że zostało mi ostatnie zasilenie i chcę złożyć rezygnację.

Muszę iść do punktu złożyć rezygnację czy nie?

Bu u Was zero promocji dla starych klientów.
Gordek
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 23 cze 2012, o 17:42

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Gordek »

Śmiać mi się chce, gdy czytam wypowiedzi jak te powyżej. Zrozumcie wreszcie, że to czy jesteście w sieci rok, dwa, pięć czy dziesięć nie ma dla operatora większego znaczenia, szczególnie gdy macie telefon w MIXie, czy na Kartę. Chcecie lepszych warunków weźcie telefon w abonamencie. Choć i tam nowi mają lepiej. Jedyny plus dla osób przedłużających to możliwość umowy dłużej niż 24 miesiące/doładowania, bo jeszcze nie "łapią" się w ramy nowej ustawy, która zabrania zawierania dłuższych umów. Trzeba się z tym pogodzić.

Jeżeli nie podobają się Wam ceny w Plusie, macie pozostałe 3 sieci, w których wcale nie jest tak różowo. Są telefony tańsze, ale są też takie, które w Plusie są najtaniej. Oczywiście nie licząc wolnego rynku, na którym zakup telefonu będzie ZAWSZE najbardziej korzystny dla użytkownika.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22387
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

grzeg10,

wykonanie wszystkich zasileń, jest równoznaczne z tym, że umowa ulega zakończeniu. Jeżeli chcesz całkowicie dezaktywować numer to należy złożyć rezygnację. Informacje na ten temat w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Midien
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 9 lip 2013, o 17:51

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Midien »

Joanna_Plus pisze: Midien,
Midien pisze:Ponadto, nie wiem, z czego to wynika, ale pani Joanna napisała, że Samsunga Galaxy SIII mini nie ma już w ofercie, tymczasem mi powiedziano, że jest.
Nie pisałam, że nie ma go w ofercie, tylko, że:
Joanna_Plus pisze: 3. W kwestii tego aparatu, to nie są już prowadzone jego zakupy. Możesz spróbować zapytać w pobliskich punktach, czy pracownicy mają jeszcze jakieś pojedyncze sztuki na stanie.
Sklep internetowy, BOK, dział lojalnościowy, ani nasz Telemarketing nie posiadają tego telefonu. Mogła być taka sytuacja, że kontaktował się pracownik z któregoś z Autoryzowanych Przedstawicieli i tam mają jeszcze jakieś pojedyncze sztuki wspomnianego aparatu.
W takim razie źle zrozumiałam, przepraszam i zwracam honor. Chociaż to śmieszne, że niby jest, ale go nie ma. To trochę wprowadzanie ludzi w błąd.
Joanna_Plus pisze:
Midien pisze:Jak mam się poczuć, kiedy mój znajomy biorąc LG Swift L7 w lutym (stając się tym samym nowym klientem) dostał go taniej niż ja teraz!.
Pisaliśmy w tym wątku, że były w różnym czasie, różne promocje na wybrane modele telefonów. Przykładem jest wspomniany Samsung Galaxy SIII mini, LG L9 czy ostatnio LG L5.
Tak się składa, że wtedy nie było żadnej promocji. :)
Joanna_Plus pisze:
Midien pisze: Żeby jeszcze było zabawniej - pani konsultantka łaskawie zaproponowała mi zamiast Samsunga Galaxy SIII mini (który jak już wspomniałam był dostępny, tylko kosztował nie wiadomo ile) Samsunga Galaxy Young albo LG Swift L3. Naprawdę? Czy Wy macie ludzi za takich kretynów?
Kilka postów wcześniej, czy np. w tym wątku http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=9739, można poczytać, że powyższe aparaty zaspakajają czyjeś potrzeby i preferencje.

Może HTC 8S czy np. Nokia 520 jest w stanie sprostać Twoje oczekiwaniom?
Rozumiem, że niektórzy mogą chcieć takie telefony, ale zważywszy na to, że podałam, jaki model mnie interesuje, to jednak pani konsultantka mogła być bardziej poinformowana i podać coś nowszego.
HTC 8S? Dziękuję bardzo, telefon, któremu często pęka ekran bez powodu, nie jest dla mnie.

Gordek pisze:Śmiać mi się chce, gdy czytam wypowiedzi jak te powyżej. Zrozumcie wreszcie, że to czy jesteście w sieci rok, dwa, pięć czy dziesięć nie ma dla operatora większego znaczenia, szczególnie gdy macie telefon w MIXie, czy na Kartę. Chcecie lepszych warunków weźcie telefon w abonamencie. Choć i tam nowi mają lepiej. Jedyny plus dla osób przedłużających to możliwość umowy dłużej niż 24 miesiące/doładowania, bo jeszcze nie "łapią" się w ramy nowej ustawy, która zabrania zawierania dłuższych umów. Trzeba się z tym pogodzić.

Jeżeli nie podobają się Wam ceny w Plusie, macie pozostałe 3 sieci, w których wcale nie jest tak różowo. Są telefony tańsze, ale są też takie, które w Plusie są najtaniej. Oczywiście nie licząc wolnego rynku, na którym zakup telefonu będzie ZAWSZE najbardziej korzystny dla użytkownika.
Gordek, może to i śmieszne, ale zastanawia mnie, dlaczego w takim razie większość dużych sieciówek wprowadza karty lojalnościowe? To samo supermarkety? A jak plus zachęca do dłuższego pozostania w ich sieci? Zwiększając opłaty na telefony dla stałych klientów? Zmniejszając ich wybór? Nie dając żadnych 'gratisowych' usług? A jeszcze niedawno dziwiłam się, dlaczego tak wiele osób deklaruje odejście od tego operatora...
ODPOWIEDZ