Nokia E71 w PWA

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Post autor: yeti »

Część dla szpanu, część potrzeby, inni $$$.
Zależność jest zawsze stała - im mniejsze rachunki tym wyższe wymagania ......
Wiadomo - ARPU 30 zł i N96 za 1 zł bo jest przecież w Plusie 20 lat i mu się należy za staż - zupełnie jakby operator to był ZUS :D
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Post autor: greggis »

Czy tylko wygladem? Chyba nie... czesto trafiam na osoby które marudzą że chcą prosty telefon, bez bajerów i czasem nawet trudno ich zadowolić tym co mamy w ofercie bo są przyzwyczajeni np. do 6310i ;-)
yeti pisze:Zależność jest zawsze stała - im mniejsze rachunki tym wyższe wymagania ......
heh...dokładnie
bardzo czesta sytuacja...2-3 telefony, w tym dwie Elastyczne 30 i może jakaś 50 i... my tak dużo Wam płacimy za te telefony, i to tyle laaaat....
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
a.vercetti
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 27 sty 2009, o 20:51
Lokalizacja: Nysa

Post autor: a.vercetti »

Potrzebuję Noki E51, tylko z ciut większym ekranem i lepszą baterią. Co możecie mi polecić? Wiem jest jeszcze E63, której w Plusie nie ma.
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Post autor: yeti »

a.vercetti pisze:Potrzebuję Noki E51, tylko z ciut większym ekranem i lepszą baterią. Co możecie mi polecić? Wiem jest jeszcze E63, której w Plusie nie ma.
C902 ;)
a.vercetti
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 27 sty 2009, o 20:51
Lokalizacja: Nysa

Post autor: a.vercetti »

C902 ma taki sam wyświetlacz - wielkościowo, ma "wymontowane" WIFI i nie wiem czy nie gorszą baterię. I ma tylko javę. Faktycznie ;)
tilla
Starszy Plusmaniak
Posty: 159
Rejestracja: 15 lut 2009, o 15:33

Post autor: tilla »

no, z nokii to pewnie E66... tylko ona sporo droższa już będzie... podobnie jak E71...
ale z wifi z tańszych to już się nic nie znajdzie... chyba E51 najtańsza...
E71 w sumie podobna do E63... tylko droższa ;)
takie życie... :D

a ja mam pytanie do osób, które może mają E71...
bo ostatnio oglądałam go w jakimś punkcie Playa... i miał strasznie pościerane klawisze... :/ czy on tak ma (że mu się szybko ścierają klawisze) czy po prostu to był jakiś model do pomacania, niewiele mający wspólnego z rzeczywistością?? ;)
ODPOWIEDZ