Internet a abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
krzysztofik46
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 maja 2013, o 17:52

Internet a abonament

Post autor: krzysztofik46 »

Witam, wczoraj podpisałem umowę z plusem na abonament z pakietem internetowym 250 mb. Mam pytanie , bo na stronie plusa pisze że pakiet jest dopiero ważny na 2 dzień, więc czy jak wczoraj podpisałem tą umowę to czy dziś już mam aktywny iiinternet w tej taryfie , czy ma mi przyjsx jakies potwierdzenie smsem odnosnie transferu internetowego ?
Ostatnio zmieniony 9 maja 2013, o 18:04 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zmiana działu, sprawa tyczy się oferty abonamentowej.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Internet a abonament

Post autor: Magda_Plus »

krzysztofik46 pisze:Witam, wczoraj podpisałem umowę z plusem na abonament z pakietem internetowym 250 mb. Mam pytanie , bo na stronie plusa pisze że pakiet jest dopiero ważny na 2 dzień, więc czy jak wczoraj podpisałem tą umowę to czy dziś już mam aktywny iiinternet w tej taryfie , czy ma mi przyjsx jakies potwierdzenie smsem odnosnie transferu internetowego ?
Witaj krzysztofik46,
pakiet powinien zostać Ci już udostępniony. Jeśli podasz mi nazwę promocji z jakiej skorzystałeś sprawdzę jej warunki.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
krzysztofik46
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 9 maja 2013, o 17:52

Re: Internet a abonament

Post autor: krzysztofik46 »

To jest promocja 39.90 - mam 120 minut i 250 mb internetu. Nue jestem pewny, ale chyba chodzi o OMG
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Internet a abonament

Post autor: Magda_Plus »

krzysztofik46 pisze:To jest promocja 39.90 - mam 120 minut i 250 mb internetu. Nue jestem pewny ale xhyba chodzi o OMG
Dzięki za info. Prawdopodobnie masz tą promocję, zatem zgodnie z jej regulaminem aktywacja pakietu następuje automatycznie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ