Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci

Post autor: Jrv »

Tak, że jeżeli miałaś ustawioną datę ważności na dłużej niż to wynikało z kwoty zasilenia - 30zł 30dni, 50zł 50dni - jako, że korzystałaś z promocji rok ważności konta. To data ważności zostanie zmieniona na 30 kwietnia.
Jako, że promocja rok ważności jest od niedawna więc każde zasilenie w tej promocji ustawiało datę na późniejszą jak 30.IV to do tej daty ważność będzie skrócona.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Johny
PlusManiak
Posty: 74
Rejestracja: 14 paź 2010, o 13:46

Re: Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci

Post autor: Johny »

I teraz pytanie: czy rzeczywiście tak jest? Moja data ważności konta pomimo doładowania kwotą 30 złotych i tym samym aktywacji Roku darmowych rozmów z wybranym numerem w Plusie nadal pozostała nie zmieniona i przypada na 12.12.2013.
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci

Post autor: annika »

Mam tak samo jak Johny i też nie wiem, dlaczego zostałam pozbawiona specjalnej nowatorskiej oferty "skracanie ważności konta z Plusie na Kartę". :P
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci

Post autor: sl@w_es »

Johny pisze:(...) Moja data ważności konta pomimo doładowania kwotą 30 złotych i tym samym aktywacji Roku darmowych rozmów z wybranym numerem w Plusie nadal pozostała nie zmieniona i przypada na 12.12.2013.
annika pisze:Mam tak samo jak Johny i też nie wiem, dlaczego zostałam pozbawiona specjalnej nowatorskiej oferty "skracanie ważności konta z Plusie na Kartę". :P
Będąc na Waszym miejscu byłbym bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy i nie dociekał dlaczego tak się stało; raz doładować konto i przez rok żadnego zasilenia (mam wystarczającą ilość kasy po Mix-ie), a mimo to możliwe rozmowy z Wybraną osobą... Chyba się skuszę. ;-)
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
itozga
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2013, o 11:46

Rok za darmo z wybranym nr i nielimitowane smsy

Post autor: itozga »

Witam,
mam taryfę Twój Profil i na chwilę obecną mam włączony pakiet 600 smsów do Plusa oraz pakiet internetowy non stop i darmowe minuty do Plusa za doładowanie (nie mam żadnej umowy z Plusem), jednak chciałbym doładować teraz konto za 30 PLN i mieć darmowe rozmowy do dziewczyny (zawsze kupowałem nielimitowane rozmowy z wybraną osobą za 10 PLN), ale pozostaje kwestia smsów, bo wtedy 600 smsów będzie za mało.
Chciałbym aktywować zamiast 600 smsów za 6 PLN nielimitowane za 10 PLN, czy mogę?

Czy mogę tak zrobić, żeby mieć za darmo do dziewczyny doładowując teraz konto po uprzednim wpisaniu tego kodu i te nielimitowane smsy za 10 PLN?
Chwilowo próbując włączyć te nielimitowane smsy pisze mi, że usługa niedostępna.

Dzięki i sorry za głupi temat, ale nie ogarniam tego, a bardzo mi zależy.
Dziękuje i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci

Post autor: sl@w_es »

@ "itozga", o ile w taryfie Twój profil możesz korzystać z promocji Rok darmowych rozmów..., to niestety, nie włączysz Nielimitowanych SMS-ów w Plusie, które dostępne są jedynie w taryfie Plus na Kartę. Jeśli koniecznie chcesz korzystać z obu opisanych przez Ciebie usług to nie pozostaje nic innego jak zmienić taryfę na Plus na Kartę.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
iffona.36
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2013, o 19:18

Re: Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci

Post autor: iffona.36 »

Też mam problem z aktywacją rok darmowych rozmów z numerem z dowolnej sieci, posiadam starą taryfę 36i6 i po wpisaniu kodu otrzymuje informację problem z połączeniem lub błędny kod MMI. Mam aktywne konto więc powinnam spełniać normy :) Udałam się również do salonu Plus, jednak pani która była na zmianie powiedziała ze nie ma pojęcia czemu tak sie dzieje i że nie potrafi mi pomóc :/
Stanęłam w martwym punkcie :(
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci

Post autor: sl@w_es »

iffona.36 pisze:Też mam problem z aktywacją rok darmowych rozmów z numerem z dowolnej sieci, posiadam starą taryfę 36i6 i po wpisaniu kodu otrzymuje informację problem z połączeniem lub błędny kod MMI. (...)
Joanna_Plus pisze: jeżeli chodzi o taryfę 36i6 to sprawa jest nam znana.
Na chwilę obecną numer możesz dodać przez konsultanta pod numerem 2601.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w wątku: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci".
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
iffona.36
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2013, o 19:18

Re: Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci

Post autor: iffona.36 »

A jaki jest koszt połączenia z numerem 2601?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6166
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci

Post autor: mariusz9a »

iffona.36 pisze:A jaki jest koszt połączenia z numerem 2601?
Taki: http://www.plus.pl/indywidualna/Kontakt/
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci

Post autor: daniel85 »

Czy ktoś może napisać jak to jest z numerem wybranym w plusie, mam problem, wybrałem darmowy numer do plusa, doładowałem konto, jednak po miesiącu zrezygnowałem z usługi dezaktywowałem numer, po czym wybrałem inny numer z Plusa i doładowałem ponownie konto, jednak kasuje za połączenia, w regulaminie nie doczytałem się, że numeru nie można zmienić, jak to w końcu jest?
Daniel
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci

Post autor: sl@w_es »

"daniel85", sprecyzuj o jaką usługę Ci chodzi - tę tytułową z wątku czy Wybrane numery?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci

Post autor: daniel85 »

Chodzi o rok darmowych rozmów z wybranym numerem w sieci Plus. Ta najnowsza promocja.
Daniel
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci

Post autor: sl@w_es »

daniel85 pisze:(...) wybrałem darmowy numer do plusa, doładowałem konto, jednak po miesiącu zrezygnowałem z usługi dezaktywowałem numer, po czym wybrałem inny numer z Plusa i doładowałem ponownie konto, jednak kasuje za połączenia, w regulaminie nie doczytałem się, że numeru nie można zmienić, jak to w końcu jest?
Regulamin PromocjiRok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci” pkt 10:
Raz zdefiniowany Wybrany Numer nie może być zmieniony na inny. Abonent ma możliwość aktywowania Wybranych Numerów, zgodnie z pkt. 3, tylko jeden raz w trakcie trwania Promocji. Ustawienie Wybranego Numeru zgodnie z pkt 6 równoznaczne jest z wykorzystaniem Promocji, nawet jeśli wskutek braku zasilenia aktywującego Usługa nie zostanie aktywowana.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci

Post autor: daniel85 »

A jednak, chyba moje niedopatrzenie, no nic to mam po promocji hehe dzięki za info
Daniel
ODPOWIEDZ