Problem z połączeniami przychodzącymi i smsami.

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Bulik
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 cze 2012, o 15:59

Problem z połączeniami przychodzącymi i smsami.

Post autor: Bulik »

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum.
Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc z moim problemem.

Od pewnego czasu (jakieś 2 miesiące) mam problem z połączeniami przychodzącymi na mój numer, a także z smsami.
Nie dzieje się tak cały czas ale w pewnych okresach czasu (bywają dni gorsze i lepsze). Ktoś próbuje się do mnie dodzwonić
to otrzymuje komunikat, że abonent jest tymczasowo niedostępny. Gdy próbuje wysłać sms nie dostaję w ogóle
informacji, że został wysłany. Później, za parę godzin lub nawet następnego dnia dostaję smsa z informacją, że ktoś o danej godzinie
próbował się do mnie dodzwonić. W przypadku smsów to otrzymuję je ale z ogromnym opóźnieniem. Nie
ma znaczenia z jakiej sieci ktoś próbuje się ze mną skontaktować, bo problem występuje w każdej. Niedawno zmieniłem telefon. Sądziłem, że to coś pomoże ale najwidoczniej nie jest to problem sprzętowy, bo dalej dzieje się to samo.
Dodatkowo dzieje się to w zasadzie tylko w miejscu mojego zamieszkania. Gdy się przeniosę kilometr dalej to wszystko funkcjonuje
jak należy. Także inne numery z plusa z jakich korzysta rodzina nie sprawiają problemów, tylko mój. Tak więc to chyba nie jest problem z brakiem sieci, bo dzieje się to tylko i wyłącznie u mnie. Prószę pomóżcie, bo ja już nie wiem co mam robić. Zgłaszałem problem w BOK, ale nikt się ze mną jeszcze w tej sprawie nie skontaktować, a dostałem informację, że tak się stanie.... Mam związane ręce, a telefon jest potrzebny bardzo.

Pozdrawiam
Sebastian
ODPOWIEDZ