Zmiana taryfy

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
mlun
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 sty 2012, o 19:40

Zmiana taryfy

Post autor: mlun »

Witam, mam pewien problem ze zmianą taryfy i chciałem się was poradzić. O ile pamiętam to w maju bądź czerwcu 2010 podpisaliśmy nowe umowy(3 telefonu w ofercie biznesowej). Mój abonament to taniorozmowna 180. Chciałem teraz zmienić abonament na elastyczną. I tu zaczynają się schody. Na początku w BOK-u powiedzieli, że nie mogę zmienić w ogóle. Po 5 min rozmowy nagle opcja zmiany na elastyczną 75 okazała się jak najbardziej możliwa. Ok już coś mamy. Jednak ja chciałem na elastyczną 50 (czyli abonament mniejszy). W cenniku jest podane, że za taką zmianę trzeba zapłacić dodatkowo 30,75 zł, ale dostałem informację, że taka zmiana nie jest możliwa. I tu moje pytanie czy tak jest na prawdę czy ktoś mnie w błąd wprowadził, bo skoro mogę zmienić na elastyczną 75 to czemu nie mogę na niższą skoro po 12 miesiącach powinna być możliwość zmiany na niższy abo.
Awatar użytkownika
grzesiek.przybylski
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 10 maja 2011, o 17:32

Re: Zmiana taryfy

Post autor: grzesiek.przybylski »

z tego co mi wiadomo, jest możliwość przejścia na niższy abonament, również na taryfę elastyczną. może jakieś problemy techniczne były u konsultanta w BOK-u, nie wiem...
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Zmiana taryfy

Post autor: luki »

mlun pisze: W cenniku jest podane, że za taką zmianę trzeba zapłacić dodatkowo 30,75 zł, ale dostałem informację, że taka zmiana nie jest możliwa. I tu moje pytanie czy tak jest na prawdę czy ktoś mnie w błąd wprowadził, bo skoro mogę zmienić na elastyczną 75 to czemu nie mogę na niższą skoro po 12 miesiącach powinna być możliwość zmiany na niższy abo.
Masz info w regulaminie odnośnie zmiany taryfy czy można czy nie można i ważne jest kiedy podpisałeś umowę dokładnie. W niektórych promocjach jest zakaz zmiany taryfy przez cały kontrakt w dużo starszych był przez 12 miesięcy. Na umowie masz info jak nazywa się promocja.
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Zmiana taryfy

Post autor: rafal2119 »

mlun pisze:I tu moje pytanie czy tak jest na prawdę czy ktoś mnie w błąd wprowadził, bo skoro mogę zmienić na elastyczną 75 to czemu nie mogę na niższą skoro po 12 miesiącach powinna być możliwość zmiany na niższy abo.
Ostatni taki zapis w regulaminach był przy taryfie Elastycznej. To tam można było po 12 miesiącach zmienić abonament na niższy, ale za opłatą 25 zł netto. W nowszych regulaminach promocji już tego nie ma.
Przy obecnych warunkach można zmieniać abonament tylko na wyższy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ