Przedłużenie umowy.

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Simsiara1701
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:37

Przedłużenie umowy.

Post autor: Simsiara1701 »

Witam, chcę przedłużyć umowę w mix plusie, ale tak jak prawie każdy chce uzyskać dobry telefon, nie jakiś super, ale po prostu dobry i mam do Was pytanie czy w doładowaniu za 50 zł/30 zasileń na co miałbym szansę? Niech ktoś mi podpowie, bo jak na razie proponują mi samsunga corby 2 czy LG, który przy doładowaniu 30 zł jest już za 1 zł wydają mi się marnymi propozycjami. Czekam na podpowiedź z góry o co mogę walczyć.
Awatar użytkownika
shadow
PlusManiak
Posty: 76
Rejestracja: 14 cze 2011, o 19:37

Re: Przedłużenie umowy.

Post autor: shadow »

Pytanie: wybierasz ofertę podstawową czy smartfonową?

Ogólnie w obecnej chwili plus nie ma ciekawych telefonów do wyboru w mixie.
Jeżeli wybierzesz pierwszą ofertę to najrozsądniejszym wyborem jest SE HAZEL za 79 zł.
W ofercie smartfonowej polecam Nokię 500 za 1 zł.
Obrazek
Simsiara1701
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:37

Re: Przedłużenie umowy.

Post autor: Simsiara1701 »

No widzisz, chciałbym ofertę smartfonową, wiadomo jest to coś ciekawego jeśli nigdy nie miałem, ale właśnie moja dziewczyna chciała HTC coś tam S, ale jest strasznie drogie. Myślałem, że powie mi ktoś że da się wywalczyć coś lepszego niż nokię 500, ale szczerze powiedziawszy szykuję się na cierpliwość, czyli będę czekał. W końcu te oferty z telefonami są już stare, więc może się coś zmieni w niedalekiej przyszłości?
Awatar użytkownika
shadow
PlusManiak
Posty: 76
Rejestracja: 14 cze 2011, o 19:37

Re: Przedłużenie umowy.

Post autor: shadow »

Być może szykuje się jakaś większa zmiana.
W końcu:
1. już dawno nie było nowych ofert - promocja "poczuj ducha taniego internetu" była dostępna bodajże w listopadzie
2. lista dostępnych telefonów strasznie zubożała i zostały same starsze aparaty - powinni wprowadzić coś nowego
3. mamy nowy rok - powinna być wielka wyprz

Oczywiście ktoś powie, że można czekać w nieskończoność, ale wymienione przeze mnie 3 punkty sugerują, że lada moment plus powinien coś przygotować.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Przedłużenie umowy.

Post autor: tomek »

shadow pisze:1. już dawno nie było nowych ofert - promocja "poczuj ducha taniego internetu" była dostępna bodajże w listopadzie
2. lista dostępnych telefonów strasznie zubożała i zostały same starsze aparaty - powinni wprowadzić coś nowego
3. mamy nowy rok - powinna być wielka wyprz
4. zwolnienia wśród wysokiej kadry (28 dyrektorów i zastępców)
Simsiara1701
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:37

Re: Przedłużenie umowy.

Post autor: Simsiara1701 »

Zgadzam się z tymi 4 punktami, ale ten ostatni jest taki ze można powiedzieć ze za dużo mają zmian u siebie co może powodować zacofanie w ofertach, ale trzy pierwsze punkty dają do myślenia jeszcze nigdy oferta plusa nie była taka uboga jeśli chodzi o telefony poczekam jeszcze mam nadzieję ze będzie ta wielka wyprz tylko nie wiem kiedy.
grs
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 8 sty 2012, o 13:07

Re: Przedłużenie umowy.

Post autor: grs »

Hmm zostały mi 4 doładowania do końca umowy, zastanwiałem się czy nie wziąść już teraz telefonu, ale w takim razie chyba poczekam...
Simsiara1701
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:37

Re: Przedłużenie umowy.

Post autor: Simsiara1701 »

Tak mnie też zostały 4 doładowania i fakt jest faktem ze teraz przedłużając umowę możesz dostać telefon co w innych sieciach już go nie ma bo jest bardzo stary. Wiem co mówię bo cały czas sprawdzam oferty wszystkich. Nie chodzi mi o wiele nie chce nie wiadomo jakiego telefonu chce tylko dobry normalny smartfon który jest tani a oni dali parę telefonów które są w nierealnej kwocie dla normalnego Kowalskiego. Wiem większość powie jak się nie podoba to idź do konkurencji rozumiem tych ludzi i się nad tym poważnie zastanawiam.
Awatar użytkownika
shadow
PlusManiak
Posty: 76
Rejestracja: 14 cze 2011, o 19:37

Re: Przedłużenie umowy.

Post autor: shadow »

Jeżeli zostały Wam 4 doładowania to radzę poczekać. Do walentynek muszą dać coś nowego - muszą albo poczują ogromny odpływ klientów.

Najlepsze ceny telefonów ma Play - tu nie ma co dyskutować. Mają też najniższe stawki, ale ja nie wybrałbym tego operatora, bo nadal mają problemy z zasięgiem i jakością rozmów, a dla mnie to jest kluczowa sprawa.

Kontynuując temat: drugi punkt chyba najbardziej daje do myślenia, że w Plusie powinno coś się ruszyć w tej kwestii. Na rynek weszło sporo nowych modeli, więc prawdopodobnie przygotowują nowe oferty.
Obrazek
Simsiara1701
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:37

Re: Przedłużenie umowy.

Post autor: Simsiara1701 »

No tak ja na pewno jak na razie będę czekał nie mam nic do stracenia, a może coś się zmieni i coś zyskam. Wiem jedno nawet pani która mówiła o mojej ofercie była wielce zdziwiona ze nokia 500 jest tańsza od samsunga galaxy ace a przecież ten telefon jest już od dłuższego czasu na rynku. Będę czekał jak mówicie i zobaczymy, a co do play też byłem prawie pewny przez pewien czas ze do nich się przeniosę, ale szczerze powiedziawszy wolałbym zostać w plusie tu jestem już chyba z 6 lat więc nie chciałbym teraz tego zmieniać. Dzięki wszystkim za zainteresowanie i porady przydadzą się na pewno.
Awatar użytkownika
cezarex
PlusManiak
Posty: 132
Rejestracja: 29 kwie 2011, o 00:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy.

Post autor: cezarex »

shadow pisze:3. mamy nowy rok - powinna być wielka wyprz
Niestety teraz nic nie jest pewne, dużo osób czeka na wielką wyprz, tak ja czekało na urodziny w październiku, jakby nie patrzeć, okrągłe, piętnaste...
Awatar użytkownika
Dzenni
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2011, o 18:57

Re: Przedłużenie umowy.

Post autor: Dzenni »

Witam :) ! Jestem klientką Plusa od dawna i chciałabym przedłużyć umowę z siecią, mam oczywiście Mix Plusa, jednak nasuwa mi się pytanie kiedy zostanie mi przedstawiona oferta ? Sprawa wygląda tak, że od jakiegoś czasu myślę nad nowym telefonem i właśnie przedłużeniem umowy. Byłam nieraz w punkcie, tam pani za każdym razem mówiła : "Do nowej oferty pozostało 3 doładowania ". Doładowałam 2 razy za 90 zł (tj. 6 doładowań), teraz pozostało 3 doładowania do końca umowy, a oferty wciąż nie ma ... Co mam robić ?? Znajomi polecają zmianę operatora jednak ja nie jestem przekonana do tego .
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedłużenie umowy.

Post autor: Jrv »

Ale jeśli masz zasilenia w kontrakcie w kwocie 30zł to dwa zasilenia po 90zł to są dwa zasilenia... nie robi się z tego w magiczny sposób 6 zasileń. 6 zasileń to 6 x 30, żadna inna konfiguracja.
Gwarancją przedłużenia umowy (co wielokrotnie było tutaj już pisane) jest wykonanie WSZYSTKICH zakontraktowanych zasileń. W innym przypadku MOŻE pojawić się oferta i system zaczyna ją generować mniej więcej przy 6 zasileniach do końca umowy. Nie jest to jednak regułą i jeśli system nie wygeneruje oferty to nie ma możliwości przyspieszenia tego procesu w inny sposób jak poprzez wykonanie wszystkich zasileń.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Simsiara1701
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:37

Re: Przedłużenie umowy.

Post autor: Simsiara1701 »

Ja miałem na 42 zasilenia po 50 zł i teraz po prawie 3 i pół roku czekania dostaję ofertę która nie jest dla mnie korzystna, a nie chcę już 42 zasileń, bo 50 zł mi wystarcza na wszystko, a oni nie oferują czegoś lepszego, bo oszczędzają na klientach. Co do czekania; jeśli się nic nie zmieni w miksie to będzie znaczyło, że oferta mix ich już nie interesuje.
Awatar użytkownika
shadow
PlusManiak
Posty: 76
Rejestracja: 14 cze 2011, o 19:37

Re: Przedłużenie umowy.

Post autor: shadow »

Simsiara1701 pisze:jeśli się nic nie zmieni w miksie to będzie znaczyło, że oferta mix ich już nie interesuje.
Dokładnie. Wtedy trzeba będzie albo zmienić taryfę albo operatora. Ale to, że telefony poznikały zarówno z oferty abonamentowej jak i mix świadczy o tym, że jednak szykują jakieś nowe promocje.
Obrazek
ODPOWIEDZ