Dostępność Samsung Galaxy S II..a w zasadzie brak

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
witto
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 lip 2011, o 00:16

Dostępność Samsung Galaxy S II..a w zasadzie brak

Post autor: witto »

Witam!:)
Mam pytanie dotyczące Samsunga galaxy s II. Otóż w sobotę (02.07) udałem się do salonu Plus GSM w Łodzi w galerii handlowej " Port Łódź" z zamiarem przedluzenia umowy i kupna wyżej wymienionego telefonu. Pani niestety poinformowała mnie, że tego modelu nie ma ani w salonie ani w (jak to ujela) głównym magazynie Plusa w Polsce.. Nie dałem za wygraną i udałem się do C.H. Manufaktura, gdzie telefonu na miejscu również nie było, jednak Pan zapewniał mnie, iż we wtgorek będzie ( bo będzie po dostawie). Niestety, telefonicznie poinformowano mnie ze telefonu nie ma nadal.. Ma być ponoć w czwartek jednak dzisiejszy telefon mający potwierdzić tę wersję również nie miał miejsca. Do tego zauważyłem, że ze strony sklepu internetowego plus gsm zniknela mozliwosc kupna samsunga galaxy s II.. oznacza to, że rzeczywiscie nie ma go nigdzie? I 2 pytanie:) Kiedy spodziewacie się ewentualnej dostawy sgs II ?:)) Dziękuje i pozdrawiAM!!
Awatar użytkownika
konrado7
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 29 maja 2011, o 15:21

Re: Dostępność Samsung Galaxy S II..a w zasadzie brak

Post autor: konrado7 »

[ad]
witto pisze:Witam!:)
Mam pytanie dotyczące Samsunga galaxy s II. Otóż w sobotę (02.07) udałem się do salonu Plus GSM w Łodzi w galerii handlowej " Port Łódź" z zamiarem przedluzenia umowy i kupna wyżej wymienionego telefonu. Pani niestety poinformowała mnie, że tego modelu nie ma ani w salonie ani w (jak to ujela) głównym magazynie Plusa w Polsce.. Nie dałem za wygraną i udałem się do C.H. Manufaktura, gdzie telefonu na miejscu również nie było, jednak Pan zapewniał mnie, iż we wtgorek będzie ( bo będzie po dostawie). Niestety, telefonicznie poinformowano mnie ze telefonu nie ma nadal.. Ma być ponoć w czwartek jednak dzisiejszy telefon mający potwierdzić tę wersję również nie miał miejsca. Do tego zauważyłem, że ze strony sklepu internetowego plus gsm zniknela mozliwosc kupna samsunga galaxy s II.. oznacza to, że rzeczywiscie nie ma go nigdzie? I 2 pytanie:) Kiedy spodziewacie się ewentualnej dostawy sgs II ?:)) Dziękuje i pozdrawiAM!!
Ja sprzedałem go dwa dni temu i spodziewam się go do końca tygodnia tzn. do soboty powinieniem mieć, choć nie obiecuję. Mozna do nas zadzwonić jutro po dwunastej i jesli będzie to odłożyć sobie na konkretne nazwisko - da się zrobić.
Liberty Poland SA - Tesco Bałuty Łódź
ul. Pojezierska 93
91-341 Łódź
tel/fax: 42 611 50 40
Pozdrawiam.[/ad]
Plus - daj o siebie zadbać
witto
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 6 lip 2011, o 00:16

Re: Dostępność Samsung Galaxy S II..a w zasadzie brak

Post autor: witto »

Dziekuje za odpowiedz:) A jeszcze jedno pytanie: Co oznacza brak opcji "kup" na stronie sklepu internetowego plus gsm przy galaxy ii? Nie ma go w ogóle na stanie?:)
kzd

Re: Dostępność Samsung Galaxy S II..a w zasadzie brak

Post autor: kzd »

Sklep internetowy ma odrębną pulę telefonów, to znaczy, że jest niedostępny w magazynie w sklepie internetowym, nie znaczy to jednak, że przy przedłużeniu umowy czy w DOK czy w salonie jest niedostępny - działają one zupełnie niezależnie.
Awatar użytkownika
konrado7
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 29 maja 2011, o 15:21

Re: Dostępność Samsung Galaxy S II..a w zasadzie brak

Post autor: konrado7 »

witto pisze:Dziekuje za odpowiedz:) A jeszcze jedno pytanie: Co oznacza brak opcji "kup" na stronie sklepu internetowego plus gsm przy galaxy ii? Nie ma go w ogóle na stanie?:)
Jak nie ma na stanie to nie ma opcji KUP. A ja mam w salonie teraz 1 sztukę. Czeka aż ktos go kupi. Samsung i9100 Galaxy S II. Zapraszam po przedłużenie umowy.
Dane i telefon do sklepu kilka postów wyzej.
Plus - daj o siebie zadbać
fantasmagoria

Jest jeszcze w ogóle samsung galaxy s II?

Post autor: fantasmagoria »

Jak w tytule... w punktach w Toruniu nikt nic nie wie, telefonów ofc tez nikt nie odbiera, na fanpage na fejsie też nikt nic nie wie. Może Wy wiecie czy jest sens na niego czekać?
Ostatnio zmieniony 11 sty 2013, o 17:02 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków
Awatar użytkownika
Hunter
Starszy Plusmaniak
Posty: 186
Rejestracja: 1 lis 2012, o 17:47

Re: Jest jeszcze w ogóle samsung galaxy s II?

Post autor: Hunter »

Możliwe, że gdzieś jeszcze jest - w magazynach chyba pustki, na stan obecny, po tej wyprzedaży, zaczęły znikać - to na zasadzie kto pierwszy ten lepszy.
Ostatnio zmieniony 11 sty 2013, o 17:03 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków
[center]Moje posty nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska operatora sieci Plus. Zazwyczaj nie odpowiadam na pw.[/center]
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Dostępność Samsung Galaxy S II..a w zasadzie brak

Post autor: Jrv »

Z tego co wiem nie będzie już zamawiany.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
magdzioszka89
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2013, o 20:24

Re: Dostępność Samsung Galaxy S II..a w zasadzie brak

Post autor: magdzioszka89 »

a to już pewne w 100%, że nie będzie Galaxy S II? W piątek rozmawiałam telefonicznie z panią i miała mi zarezerwować bo "miały być". Oddzwoniła, że w przyszłym tygodniu, więc ciekawi mnie czy będą. Jeżeli nie, to po co robić taką promocję?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Dostępność Samsung Galaxy S II..a w zasadzie brak

Post autor: Jrv »

Po co robić promocję wyprzedaży? Może po to by... wyprzedać? :)
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
magdzioszka89
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2013, o 20:24

Re: Dostępność Samsung Galaxy S II..a w zasadzie brak

Post autor: magdzioszka89 »

bardzo ciekawe, ciekawy jaki byl naklad tych telefonow... 10 sztuk? ponawiam pytanie, beda te telefony jeszcze czy juz nie?
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Dostępność Samsung Galaxy S II..a w zasadzie brak

Post autor: luki »

10 sztuk to kupili sami moi znajomi z umowami.
koowal
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2013, o 16:10

Re: Dostępność Samsung Galaxy S II..a w zasadzie brak

Post autor: koowal »

Wiadomo cos nowego na ten temat?
em_dzej
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 21 sty 2013, o 11:20

Re: Dostępność Samsung Galaxy S II..a w zasadzie brak

Post autor: em_dzej »

Też bym się dowiedział co w tym temacie. Może dopiero płyną statkiem z Korei do PL :)
basetk
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:41

Dostępność Galaxy S2

Post autor: basetk »

Czy można wziąć w abonamencie Samsunga Galaxy S2 I9100?
ODPOWIEDZ