Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeniami

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
dagaaa
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 kwie 2024, o 22:33

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeniami

Post autor: dagaaa »

Michał_Plus pisze: 11 kwie 2024, o 11:03
dagaaa, proszę o dokładną lokalizację. Czy zgłaszałeś ten problem na infolinii lub mailem? Jeśli tak, podaj numer sprawy.
Dokładna lokalizacja: wieś Piskorzów, 55-216, powiat oławski. Zgłaszałam przez konto abonenta problem z połączeniem się telefonu z siecią, nie mogę odszukać teraz numeru sprawy. Co do internetu oficjalna reklamacja nie została przeze mnie jeszcze zgłoszona.

Rozmowa telefoniczna wczoraj około godziny 21:00 w przeciągu 30 minut została zerwana ze względu na zanik sieci chyba 6x. Kiedyś nie występowały takie problemy, tzn. jakieś pół roku temu.
Danvanbaster
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2024, o 21:42

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeniami

Post autor: Danvanbaster »

Danvanbaster pisze: 11 kwie 2024, o 18:50 No ewidentnie widać że jest coś nie tak
Załączniki
Messenger_creation_0e43fba8-105a-407e-887b-5d6de49cbcb1.jpg
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5505
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeniami

Post autor: Michał_Plus »

dagaaa, nie mam informacji o utrudnieniach w tym rejonie. Poprosiłem o diagnostykę stacji. Wrócę z odpowiedzią, jak tylko się czegoś dowiem.

Danvanbaster, słabe parametry sygnału L900. W tym rejonie mogą obecnie występować utrudnienia w dostępie do sieci. Sytuacja jest nam znana. Nasi technicy pracują nad przywróceniem funkcjonalności.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dagaaa
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2024, o 22:33

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeniami

Post autor: dagaaa »

Michał_Plus pisze: 12 kwie 2024, o 11:30 dagaaa, nie mam informacji o utrudnieniach w tym rejonie. Poprosiłem o diagnostykę stacji. Wrócę z odpowiedzią, jak tylko się czegoś dowiem.
Zabrałam router do innej lokalizacji, żeby sprawdzić czy to przypadkiem nie jest jego wina, że internet ma tak słabe parametry. We Wrocławiu wszystko działa jak należy, ping niski a wysyłanie i pobieranie szybkie.
Głównie popołudniami i wieczorem występują najczęściej problemy z zasięgiem Państwa sieci, trwa to jakoś od tygodnia. Jeśli chodzi o internet mobilny to problem rozpoczął się jakieś pół roku temu i z każdym msc się nasila.

Czekam zatem na jakiekolwiek informacje.
Danvanbaster
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2024, o 21:42

Re: Problem z zasięgiem / Brak zasięgu / Problem z połączeniami

Post autor: Danvanbaster »

Michał_Plus pisze: 12 kwie 2024, o 11:30 Można wiedzieć kiedy zostanie to ogarnięte , bo powiem szczerze trochę słaby start.

Danvanbaster, słabe parametry sygnału L900. W tym rejonie mogą obecnie występować utrudnienia w dostępie do sieci. Sytuacja jest nam znana. Nasi technicy pracują nad przywróceniem funkcjonalności.
ODPOWIEDZ