Opłata za brak aktywności

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
tomybb
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 sty 2018, o 10:04

Re: Opłata za brak aktywności

Post autor: tomybb »

A co z pobraniem opłaty jeśli mam zero środków na koncie? Zrobi się ujemne czy jak?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Opłata za brak aktywności

Post autor: Joanna_Plus »

tomybb,
tomybb pisze: 13 sty 2023, o 22:14 A co z pobraniem opłaty jeśli mam zero środków na koncie?

Opłata nie zostanie pobrana.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pytanieplus
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 7 gru 2022, o 18:36

Re: Opłata za brak aktywności

Post autor: pytanieplus »

Opłata za utrzymanie numeru wyniesie 5 zł, czyli będzie wyższa od opłaty za brak aktywności (3 zł). Będzie ona pobierana po upływie 30 dni (720 godzin) od ostatniego wydatku na koncie, jeśli suma wydatków w ciągu 30 dni (720 godzin) nie przekroczy 5 zł.
Czy ja to dobrze rozumiem, że jeśli wykonam połączenie czy napiszę SMSa to od tej daty jeśli w ciągu 30 dni nie wykonam ponownie aktywności to zostanie pobrane 5 PLN? Czyli można to ominąć wykonując połączenie czy wysyłając SMSa np. zawsze po upływie 29 dni od ostatniej aktywności i to spowoduje nowe naliczenie 30 dni i brak pobrania opłaty 5 PLN bo była aktywność w ciągu tych 30 dni od ostatniej aktywności?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Opłata za brak aktywności

Post autor: Joanna_Plus »

pytanieplus,
pytanieplus pisze: 8 lut 2023, o 12:54 Czy ja to dobrze rozumiem, że jeśli wykonam połączenie czy napiszę SMSa to od tej daty jeśli w ciągu 30 dni nie wykonam ponownie aktywności to zostanie pobrane 5 PLN?
Suma wydatków w tym okresie musi opiewać na kwotę 5 zł.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jk15
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 7 lut 2024, o 13:11

Re: Opłata za brak aktywności

Post autor: jk15 »

Kupiłem kartę za 5 zł i wykonałem jedno doładowanie. Teraz nie jest już mi potrzebna. Jak mam zrezygnować z tego numeru, żeby nie dostawać powiadomień o opłacie za brak aktywności?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Opłata za brak aktywności

Post autor: Joanna_Plus »

jk15,

jeżeli chcesz całkowicie dezaktywować ten numer (nie będzie możliwości skorzystania z niego w przyszłości), to możesz zlecić taką dyspozycję kontaktując się np. telefonicznie bądź mailowo z naszym BOK. Jeśli wybierzesz drugą formę kontaktu, podaj numer, którego sprawa dotyczy oraz dane (imię i nazwisko, numer PESEL).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ