Likwidacja numeru w usłudze prepaid

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Morciak
Prawie PlusManiak
Posty: 44
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 mar 2021, o 12:01

Likwidacja numeru w usłudze prepaid

Post autor: Morciak »

Hej,

w jaki sposób mam zakończyć świadczenie usługi Plusa dla numeru prepaid? (bez naruszania moich usług abonamentowych)
Numer niby ma ważność jeszcze 11 miesięcy ale dzieje się coś dziwnego - po doładowaniu znikają mi z karty środki, a telefon z kartą leży w zasięgu WiFi i generalnie jest mi niepotrzebny. Pozostawienie nie wchodzi w rachubę ponieważ Plus przysyła mi co miesiąc ostrzeżenie, że jak nie będzie aktywności na koncie to ściągnie 4 zł, więc doładowuję 10 zł, wysyłam 1 sms na inny numer telefonu w Polsce i po jakimś czasie na koncie mam znowu 0.07 gr.
Wolę to wyłączyć całkowicie - numer jest mi już niepotrzebny.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Likwidacja numeru w usłudze prepaid

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Morciak,
Morciak pisze: 30 sty 2023, o 17:39 w jaki sposób mam zakończyć świadczenie usługi Plusa dla numeru prepaid?

Zlecenia dezaktywacji numeru możesz dokonać:
- kontaktując się telefonicznie z naszym BOK,
- w placówkach stacjonarnych,
- wysyłając maila na adres bok@plus.pl. Wiadomość powinna zawierać krótki opis sprawy, numer telefonu oraz dane (imię i nazwisko, numer PESEL).

Weryfikacji z tytułu jakich usług nastąpiły takie naliczenia, można zweryfikować w mobilnej wersji aplikacji iPlus.
Należy pamiętać o zabezpieczeniu kosztów przy jej pobieraniu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ