Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

Pani Ewo ja już z DUK nie mam nic wspólnego. Ale brak możliwości połączenia się z jakimkolwiek konsultantem w godzinach pracy tego działu to całkowita, za przeproszeniem, olewka klienta. I dobrze Pani wie, że tak jest. A zlecanie kontaktu przez forum to utrudnianie życia abonentowi, które nie ma miejsca u żadnego innego operatora.
sgoodman
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 23 paź 2019, o 20:38

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: sgoodman »

od 18 dzwonię i nie mogę się dodzwonić :-|
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

sgoodman,
- gdzie dzwonisz i w jakiej sprawie?
Czy chodzi o przedłużenie umowy?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
DARIUSZ-WLAZEL
PlusManiak
Posty: 95
Rejestracja: 7 cze 2012, o 23:36
Lokalizacja: Pabianice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: DARIUSZ-WLAZEL »

Czy ktos dostal fajna oferte bez tel.i no limit z duza paczka internetu?Przy przedłuzaniu umowy?I za jaka kwote interesuje mnie kwota 30zl,no limit na wszystko umowa na 2lata i 20GB co miesiac i to w plusie ,a nie w Plushu.
Staz id 14lat z 4numerami i cyfrowym polsacie.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2020, o 10:39 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę powstrzymać się od dublowania postów; kopiuj/wklej nie jest mile widziane.
amaimoon
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 11 wrz 2017, o 09:16

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: amaimoon »

witam,
jestem wieloletnim klientem Plusa, mam dwa numery. Oraz cyfrowy Polsat. Umowa skonczyla mi się koncem listopada, ale oferta jak dla stałego klienta jest taka sama jak dla nowego. Chodzi mi głównie o obniżenie ceny telefonu. Wielu z nas jest handlowcami i wiemy jakie są realia. Czy jak zostawię tutaj namiar do siebie, zadzwoni ktoś faktycznie z ciekawą propozycją. Czy z taką samą jak widze na stronie po zalogowaniu?
Przepraszam, jeżeli zaśmiecam wam stronę. I pozdrawiam
mata23
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 gru 2013, o 22:37

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: mata23 »

Witam skończyła mi się umowa i praktycznie zero kontaktu ze strony Plusa a w punkcie stacjonarnym dostaje ofertę dwukrotnie gorszą od obecnej. Nr tel 69x yyyzzz Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 20 sty 2020, o 13:29 przez Ewa_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Ukryłam numer telefonu.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj amaimoon,
- można spróbować. Podeślij mi swój numer telefonu na adres: specjalista_plus@plus.pl"target="_blank"target="_blank w temacie wiadomości podając swój nick i dopisek "FORUM". Przekażę do DUK i zobaczymy :-)


Witaj mata23,
- zleciłam już kontakt pracownika DUK. Nasz konsultant niebawem powinien oddzwonić.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
speedy123
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 14 sty 2018, o 21:26

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: speedy123 »

Witam. Za parę dni kończy mi się umowa na jednym z numerow. Na kolejnym za niecały miesiąc. Złożone zostało wypowiedzenie dla obydwu nr ale jest calkowity brak kontaktu z strony Plusa. Czy jest szansa na kontakt z DUK? Czy raczej rozglądać się u konkurencji?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj speedy123,
- podeślij proszę mi swoje numery na adres specjalista_plus@plus.pl w temacie wiadomości zamieszczając swój nick oraz dopisek "FORUM". Zlecę kontakt :-)
Ps. zaznacz, który z nich jest kontaktowy do Ciebie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
marcinkos
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2020, o 14:05

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: marcinkos »

Mam mniej niz 6 miesiecy do przedluzenia umowy, chce sie zalogowac na stronie plus.pl i wpisujac numer oraz wyslany kod mam wiadomosc "Brak możliwości zalogowania". Dlaczego?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5191
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

marcinkos,

podeślij proszę numer telefonu, którego sprawa dotyczy pod adres: specjalista_plus@plus.pl"target="_blank, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Didas82
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2020, o 14:12

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Didas82 »

Witam serdecznie, niedługo kończy mi sie umowa. Otrzymalem kilka telefonów w sprawie przedłużenia umowy ale to co jest mi proponowane jest delikatnie mówiąc... słabe. Jestem w sieci Plus już kilkanaście lat podobnie jak moja żona. Niedawno do sieci dołączyła moja córka, namówiłem rodziców również na Plusa. Czy jest szansa na przedłużenie umowy na lepszych warunkach niż ma się obecnie biorąc pod uwagę staż w sieci? Max co udało mi się wynegocjować to dodanie 2gb internetu!!! (o pierwszych propozycjach nie będę pisał bo to jakiś żart był). Czy ktoś z szanownych forumowiczów dostał godną ofertę?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj Didas82,
- podeślij mi swój numer telefonu na adres: specjalista_plus@plus.pl - zlecę kontakt pracownika DUK. Być może będzie miał dla Ciebie kilka innych propozycji :-)
Aha, w temacie maila podaj swój nick oraz zamieść dopisek "FORUM".
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
marano
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2020, o 17:22

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: marano »

Witam serdecznie, mam pytanie dotyczące przedłużenia umowy na abonament i mam pytanie dotyczące pakietu internetowego i chciałbym wiedzieć czy jak wybiorę ofertę za 30 zł gdzie standardowy pakiet internetowy to 2 GB plus 12 GB jednorazowego pakietu internetowego i moje pytanie dotyczy dokładnie czy jak w danym okresie rozliczeniowym wykorzystam te 2 GB to za każdym razem włączy się pakiet jednorazowy 12 GB, czy na przykład jak wykorzystam te 2 GB i wykorzystam powiedzmy 1 GB z jednorazowego pakietu to na następny okres rozliczeniowy będzie 2 GB plus 11 GB jednorazowego pakietu???
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22383
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj marano,
marano pisze:czy jak w danym okresie rozliczeniowym wykorzystam te 2 GB to za każdym razem włączy się pakiet jednorazowy 12 GB
Nie. To jest pakiet dodawany na cały kontrakt. Niewykorzystane jednostki przechodzą na kolejne okresy rozliczeniowe, do momentu całkowitego ich wykorzystania lub do zakończenia umowy. Zatem będzie tak jak piszesz tutaj:
marano pisze:czy na przykład jak wykorzystam te 2 GB i wykorzystam powiedzmy 1 GB z jednorazowego pakietu to na następny okres rozliczeniowy będzie 2 GB plus 11 GB jednorazowego pakietu???
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ