Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
mati92
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2014, o 21:05

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: mati92 »

Witam,
moja sytuacja wygląda następująco umowa kończy się 21.09.2016 niestety propozycja na przedłużenie w salonie jest nie do przyjęcia. Czy mogę prosić o kontakt z DUK bez wypowiadania umowy. Numer telefonu przesłałem w formularzu.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

Witaj mati92,
sprawdź pocztę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
vumi
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 31 paź 2013, o 02:45

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: vumi »

Nadal brak kontaktu z Waszej strony...

Jako że rozumiem, iż dziś już mogę nie uzyskać kontaktu, to bardzo wdzięczny byłbym za kontakt jutro.
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: sedzia20 »

Ruben pisze:@sedzia20, do obsługi z DUK nie mam zastrzeżeń, kulturalnie, rzeczowo bez nachalnego nagabywania. Nie trafiłem na pasjonata Plusa ale pamiętam, że kiedyś tak miałem i rozmowa przeciągnęła nam się ponad 30min :-).
Później miałem kontakt z konsultantką z DUK w sprawie internetu i ofertę przyjąłem.
Nie mogę powiedzieć, że otrzymałem złe propozycje bo uśredniając w abo za 54pln P9 Lite za 99pln i duuuży pakiet internetu, jednostki w UE. Niewiele brakowało, że skusiłbym się tylko jako uczestnik smartDOMu nie mogłem dostać dodatkowego rabatu na telefon a może gdyby telefon był za 3-49pln, to kto wie. Poza tym na tym numerze część usług byłaby zupełnie niewykorzystywana.
Rozpieszczony smartDOMem chciałem wyszarpać super ofertę a otrzymałem dobrą a to trochę za mało. Podobne koszty poniosę zakupując samemu telefon i abonament u innego operatora nie wiążąc się 26 m-czną umową.
Szkoda, że takie oferty są przedstawiane dopiero, kiedy wpłynie wniosek o przeniesienie numeru lub wypowiedzenie umowy, kiedy to zazwyczaj już mamy alternatywne rozwiązania przygotowane i wtedy oczekiwania rosną.

No tak, wszystko zależy od punktu siedzenia ;-) Jak ze wszystkim, każdy ma inne oczekiwania i potrzeby. Ja dziś otrzymałem przesyłkę, dokładnie wszystko przestudiowałem - jest okey, jestem zadowolony. I operator chyba też, bo ma mnie na kawał ładnego czasu :-D
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

vumi prośba przekazana.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
CrisR
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2014, o 01:05

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: CrisR »

Witam, czy jest możliwość przedłużenia umowy na "internet domowy" w Plusie zamiast w Polsacie?
Polsat zaproponował mi przedłużenie umowy z nowym idu/odu 200 z dodatkową opłatą 15zł msc. z tego co widzę Plus nie pobiera takiej opłaty. Z chęcią wymienił bym idu/odu 150 na nowszy model lub stacjonarny modem z routerem np. od Huawei.
Pozdrawiam
CrisR
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5657
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: habish »

Nie da się tak.
Na obecną chwilę możesz tylko rozwiązać umowę z CP i podpisać nową z Plusem.
przemek1
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 2 sty 2015, o 22:20

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: przemek1 »

Witam.Moja umowa na 2 numery i internet konczy się w styczniu.Czy mógłbym prosić Pania konsultantke o kontakt z DUK bez wypowiadania umowy? Dziekuje i pozdrawiam
vumi
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 31 paź 2013, o 02:45

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: vumi »

Oczywiście nikt do mnie nie zadzwonił...
pawel827
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2016, o 23:31

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: pawel827 »

Witam. Mam pytanie czy DUK może zaproponować ofertę przedłużenia umowy na telefon w smartdomie za gotówkę? Mam umowę na telefon i to jest pierwsza usługa w wysokości 59 zł (druga TV, trzecia internet) nie interesują mnie telefony na raty a umowę mam do końca Września. Ceny telefonów w salonach są nie do przyjęcia.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5191
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Witaj CrisR,
zgodnie z tym co napisał patryk 7588, umowę możesz przedłużyć tylko w CP.

Witaj przemek1,
przemek1 pisze:Czy mógłbym prosić Pania konsultantke o kontakt z DUK
prześlij proszę numery, na których chcesz przedłużyć umowę poprzez ten formularz.

vumi,
ponowiłam prośbę o kontakt do konsultanta DUK.

Witaj pawel827,
w przypadku Programu smartDom obowiązuje tylko oferta ratalna dla umów ze sprzętem.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
komo
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 6 paź 2014, o 18:06

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: komo »

Widzę ze bez zmian.
Z plusa tylko ktoś zadzwoni jak klient rozpocznie procedurę zmiany operatora alb inne wypowiedzenie.
26.09 jedna umowa kończy, drugi numer niewiele pózniej i cisza .......

Ale sms że płatność mija za tydzień, za 3 dni, za godzinkę, ojej juz po terminie, to jest komu ;-) wysyłać.

Ceny telefonów w interesującym abo kosmiczne. Niektóre modele u konkurencji mozna powiedzieć ze darmo dają.

Migracje jakie to dziś proste
cypis290
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2014, o 19:38

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: cypis290 »

W czerwcu skończyła mi się umowa na internet za 89,90 który jest produktem podstawowym w SD. Druga usługa to abonament na telefon, który kończy się 14.09.2016 za który po rabacie 50 % płacę 42,50 PLN. Mam też telewizję na którą umowa jest podpisana aż do marca 2017. Chciałbym popisać nowe umowy albo przedłużyć stare natomiast to co jest mi oferowane przez BOK jest lekko powiedziawszy "cienkie". Gdy zrezygnuje z umów na internet oraz umowy na telefon zostanie mi umowa na telewizje za którą będę płacił 19,90 PLN. Proszę o kontakt z kimś kto jest mi w stanie zaproponować coś sensownego.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5191
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

komo, cypis290,

prześlijcie proszę numery telefonów poprzez ten formularz. Przekażę do konsultanta DUK prośbę o kontakt.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
maciekdrozdz
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 12:29

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: maciekdrozdz »

Witam w listopadzie mam płatność ostatniej raty za sprzęt w ramach umowy. Czy podpisując nową umowę z Plusem będę nadal mógł korzystać z oferty smartdom? Mam abonament telefoniczny w wyskości 59,99 zł oraz za internet w wysokość 60 zł(rata za sprzęt plus płatność abonamentowa/)
ODPOWIEDZ