Jak długo trwa rejestracja w simplusie?

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
T-1000
PlusManiak
Posty: 52
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:04
Lokalizacja: Pabianice

Jak długo trwa rejestracja w simplusie?

Post autor: T-1000 »

Witam,

Chciałem przenieść numer do innej sieci w związku z czym muszę się zarejestrować w simplusie. Wszedłem więc na plus online na simplus.pl, podałem swoje dane, zaakceptowałem i wtedy pojawiła się taka informacja, że gdy dane zostaną zarejestrowane w systemie, to dostane sms'a potwierdzającego... Minęły już 3 dni i nic nie dostałem (jednak w eboku wszystkie moje dane są pokazywane).

W związku z tym mam pytanie - mam nadal czekać na sms'a potwierdzającego rejestrację, czy mogę się już udać do drugiego opa i rozpocząć procedurę przenoszenia numeru?
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: Jak długo trwa rejestracja w simplusie?

Post autor: witan93 »

Ja rejestrując się żadnego potwierdzenia nie dostałem a dane były widoczne zaraz po wpisaniu. Najlepiej zadzwonić do BOK i tam zapytać choć myślę, że już możesz udać się do operatora aby przenieść numer.
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Jak długo trwa rejestracja w simplusie?

Post autor: ChuckyCiechanow »

Sms jako taki to nie przyjdzie. Jedyny to coś w tym stylu xxxxx zostało wykonane. Rejestracja raczej pojawia się po kilku minutach.
3G_
Szalony PlusManiak
Posty: 445
Rejestracja: 7 mar 2009, o 11:09

Re: Jak długo trwa rejestracja w simplusie?

Post autor: 3G_ »

Myślę, że jesteś już zarejestrowany. Rejestracja online trwa właściwie tyle, co wprowadzenie danych - przynajmniej tak było na starym ebok-u. Nie wiem jak na Plus online.
T-1000
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:04
Lokalizacja: Pabianice

Re: Jak długo trwa rejestracja w simplusie?

Post autor: T-1000 »

Ok, dzięki. Rozpoczynam przenosiny...
ODPOWIEDZ