Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
tomko
PlusManiak
Posty: 54
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 mar 2015, o 10:22

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: tomko »

gilban pisze: Widzę, że ja w tym układzie będę musiał przenieść numer z Plusa do różowych, aby mieć jakiś bonus. Bo u nich po przeniesieniu numeru cena na rozmowy i smsy do wszystkich sieci, wraz ze stacjonarnymi z Internetem jest 40 zł, a może nawet mniej.
.
Zaliczasz się do ludzi którym zawsze będzie mało i oferta no limit z paczką danych za 30-40 zł to dużo...bo przecież można zakupić batona z kodem na 200 MB i kupując 100 takich batonów mieć więcej...bo jeszcze przy tym można się nażreć :)

Macie taryfy za 40zł i płacz że drogo. Ile byście chcieli płacić za taryfę - 15 zł za nolimit + Iphone6s za 1 zł ?
xibri
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 12 cze 2015, o 13:42

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: xibri »

A ty w taki zachwyt wpadłeś nad tym, nie twoim zresztą, tekstem o batonach, że już drugi raz go używasz na forum?

Gdybyś przeczytał uważnie wypowiedź gilbana zrozumiałbyś, że obecna oferta dla niego opiewa koło 50 zł, a do 40 mógłby zejść po przeniesieniu numeru. To o 15 zł abonamentu z japcokiem za złotówkę to już wyłącznie twój wymysł, bo nikt się o takie oferty nie upominał.

A może, hipokryto, zacytować ci twoje wielokrotne miauczenie i wygrażanie zmianą barw na fioletowe, gdy nie dostaniesz oczekiwanego pakietu usług za 40 zł, a nie za 50? Dlaczego innym odmawiasz prawa do prowadzenia negocjacji? Żal ci, że mogą ugrać coś lepszego, niż ty?
A co do kwestii, czy 40 zł to mało, czy dużo - wszystko się zmienia. Gdy kupowałem pierwszy telefon, cena minuty podchodziła pod 3 złote. Czy to znaczy, że dzisiaj miałbym klaskać uszami ze szczęścia, gdyby któryś operator zaproponował mi złotówkę za minutę?

Gilban, jeśli inny op da lepszą ofertę, a wiesz, że jakość usług jest OK, to się oczywiście możesz przenieść - jednak z Plusem można się porozumieć, tyle że rozmowę trzeba zacząć od wypowiedzenia (i być na nie faktycznie zdecydowanym w razie czego, a nie tylko nim wymachiwać).
dr-ma
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 5 paź 2015, o 12:08

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: dr-ma »

Czy mam złożyć rezygnację, aby otrzymać lepszą ofertę od PLUSA?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

gilban, dr-ma ,
- proszę Was podesłanie swoich numerów, wraz z numerami kontaktowymi przez ten formularz. Napiszcie też jakich ofert oczekujecie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
leonpro778
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 lis 2013, o 10:23

Przedłużenie umowy

Post autor: leonpro778 »

Witam.

W tym miesiącu kończy mi się umowa na jeden z numerów (telefon na firmę). Wobec tego mam jedno pytanie. Obecnie abonament jaki płacę przy tym numerze to 52 zł netto. Teraz widzę, że przy abonamencie 49 zł netto będę miał gorsze warunki (!) a mianowicie 0,5GB internetu mniej. Z kolei płacąc 7 zł więcej (abonament 59 zł netto) "zyskuję" 0,5 GB. Trochę to niesprawiedliwe cenowo.

Teraz tak:
1. Sony Xperia M4 Aqua (bez powerbank) - interesuje mnie kolor biały. Będzie dostępny?
2. Popracujcie trochę nad stroną bo ostatnio bardzo słabo działa.

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 7 paź 2015, o 10:20 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj leonpro778,
- podeślij proszę przez ten formularz numer, dla którego chciałeś otrzymać ofertę oraz numer kontaktowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pio.trek
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 7 paź 2015, o 13:20

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: pio.trek »

Witam , słyszałem ostatnio iż w Plusie można na 8 miesięcy przed końcem umowy przedłużyć ,czy wie ktos czy to prawda.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5192
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Witaj pio.trek,

oferta lojalnościowa na naszej stronie www jest dostępna na 7 miesięcy przed końcem kontraktu.
Czas pozostały do końca umowy jest doliczany do obecnie zawieranego kontraktu (umowy).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tracer.on
Prawie PlusManiak
Posty: 39
Rejestracja: 6 mar 2015, o 14:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: tracer.on »

Wysyłajcie wypowiedzenia to tylko 5pln was kosztuje.
Po wysłaniu wypowiedzenia, idzie to do innego DUK i tam mają większe możliwości.
Testowałem na 2 nr ostatni w sierpniu.
Pozdrawiam
espresso
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 6 wrz 2013, o 21:39

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: espresso »

Witam ponownie, mam pytanie odstąpiłam od aneksu umowy na internet, odstąpienie wraz ze sprzętem dotarło do Błoni w miniony wtorek. Kiedy mogę spodziewać się ponownego telefonu od działu lojalnościowego? Zależy mi na czasie. Kiedy zmiany będą widoczne w plus online i od kiedy liczony jest poprzedni abonament i tym samym pakiet danych? Pozdrawiam.
HackerMan_1989
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 sie 2012, o 19:50

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: HackerMan_1989 »

Dostałem telefon z salonu Libery, że mogę już przedłużyć umowę. 10.10.2015 podpisałem umowę lecz teraz się tak zastanawiam czy po 4 latach w Plusie operator nie miał mi niczego lepszego do zaoferowania? 2 x abonament 49,99 zł 5,5 GB internetu, wszystko no limit, telefony 2 x Sony M4 Aqua + Power Bank Sony za 30 zł "raty doliczanej do faktury co w sumie daje 79,99 x 2 czyli 158 zł miesięcznie. Teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłem. Wiem, że mleko już rozlane ale może tu na forum pracownicy Plusa mogą dorzucić jakiś rabat. Dobry by był nawet miesiąc abonamentu za free. Czekam na odpowiedź.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5192
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Witaj espresso,

przesłałam interwencję w twojej sprawie do Działu Utrzymania Klienta z prośbą o kontakt.
Kiedy zmiany będą widoczne w plus online i od kiedy liczony jest poprzedni abonament i tym samym pakiet danych?
Powrót do poprzedniego abonamentu nastąpi z nowym okresem rozliczeniowym po anulowaniu umowy.

HackerMan_1989,
może tu na forum pracownicy Plusa mogą dorzucić jakiś rabat.
Jeżeli umowa została zawarta w punkcie sprzedaży a tak wynika z Twojej wypowiedzi to nie masz możliwości renegocjacji jej warunków.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kris462
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 2 cze 2014, o 12:02

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: kris462 »

Proszę o kontakt z DUK. Wysłałem do pani info na formularzu z tej strony, ale wypisało, że nie jestem uprawniony do wysyłania wiadomości mimo zalogowania.
kruposz
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 6 paź 2015, o 09:36

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: kruposz »

Mnie i żonie kończą się za parę miesięcy umowy, to co zostało nam zaproponowane na chwilę obecną nie zachęca do przedłużenia. Jeżeli DUK ma coś "ciekawszego" to też poprosiłbym o kontakt.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5192
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

kris462, kruposz,

proszę Was o podesłanie swoich numerów, których dotyczy przedłużenie umowy wraz z numerami kontaktowymi przez ten formularz. Poproszę naszego konsultanta o kontakt i przedstawienie szczegółów oferty.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ