Dostępność telefonów

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
niski44
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 kwie 2015, o 23:55

Re: Dostępność telefonów

Post autor: niski44 »

Już się ucieszyłem z lumii 640 a tu zonk. Czemu telefon nie jest dostępny w ofercie smart dom, w żadnym abonamencie, połowa telefonów z listy jest niedostępna.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Dostępność telefonów

Post autor: Krzysiek_Plus »

niski44, takie są warunki tej promocji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
roberto7727
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 7 kwie 2015, o 18:01

Re: Dostępność telefonów

Post autor: roberto7727 »

No właśnie takie są warunki . Jak chodzi o korzyść dla abonenta to od drugiego miesiąca ale jak o korzyść operatora chodzi to już od teraz ,natychmiast warunki obowiązują . Np tel w abonamencie 69.90 kosztuje 3 zł więc dlaczego po zaznaczeniu rabatu 50 proc cena się zmienia ? Przecież rabat będzie od drugiego miesiąca albo i nie będzie w zależności jak operator sobie postanowi ? Mało tego nawet jak wybierzemy niektóre telefony to po zaznaczeniu opcji - 50 proc nagle stają się niedostępne . A już szczytem bezczelności i kompromitującej nieznajomości warunków jest stwierdzenie post wyżej .Jakie to niby konkretne postanowienia regulaminu o tym mówią ? No jakie ?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Dostępność telefonów

Post autor: Magda_Plus »

roberto7727 post o podobnej treści zmieściłeś w wątku dotyczącym smartDom-u! Pisz w jednym wątku a nie w dwóch równolegle.
roberto7727 pisze:ało tego nawet jak wybierzemy niektóre telefony to po zaznaczeniu opcji - 50 proc nagle stają się niedostępne . A już szczytem bezczelności i kompromitującej nieznajomości warunków jest stwierdzenie post wyżej .Jakie to niby konkretne postanowienia regulaminu o tym mówią ? No jakie ?
Odpowiednie wskazanie znajduje się w przypisie nr 8 cyt.: Wybrane oferty: „Smartfon - Taryfy sLTE (SMARTDOM)”, ”Smartfon - Taryfy sLTE (SMARTDOM KONWERSJA Z MIX W KONTRAKCIE 1-8)”, „Smartfon - Taryfy sLTE (SMARTDOM KONWERSJA Z MIX W KONTRAKCIE 9-10)” do punktu 1 § 2 SUPEROFERTA II W PROGRAMIE SMARTDOM POSTANOWIENIA OGÓLNE (regulamin Programu smartDom).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
w2715
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2015, o 04:10

Re: Dostępność telefonów

Post autor: w2715 »

Witam. Czy wiadomo kiedy dostępny będzie znowu Samsung Galaxy S4 mini w ofercie na przejście numeru do Plusa? Dziękuję za odpowiedź.
pamole
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 09:17

DOSTĘPNOŚĆ TELEFONÓW

Post autor: pamole »

Mam pytanie odnośnie dostępności telefonów. W ostatnim czasie coś się chyba dzieje z telefonami... Chciałam przedłużyć umowę, i byłam zainteresowana Samsungiem Galaxy S4. Niestety, telefony był "chwilowo niedostępny" . Codziennie sprawdzam dostępność i zauważyłam, że coraz więcej Samsungów, którymi mogliby być zainteresowani klienci ( Galaxy S4, Galaxy S5, a nawet nowy Galaxy S 6 )- i są, w tym ja - jest chwilowo niedostępnych, tyle że trwa już to ponad 3 tygodnie. Coś się zmieni w tej sprawie ? Bo nie wiem, czy jest sens czekać, czy przenieść numer do innej sieci. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
McRap
PlusManiak
Posty: 121
Rejestracja: 18 lut 2014, o 13:56
Lokalizacja: WWL

Re: Dostępność telefonów

Post autor: McRap »

W piątek 17 kwietnia dla przedłużających umowę był dostępny telefon Nokia Lumia 830. Dzisiaj już jest niedostępny. Wiadomo coś na ten temat?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dostępność telefonów

Post autor: Ewa_Plus »

McRap,
- Lumia 830 ma się pojawić w przyszłym tygodniu.

w2715,
- Galaxy S4 mini nie będzie już więcej dostępny.

pamole,
- dostawy Galaxy S5 i S6 zaplanowane są co tydzień, jeśli chodzi o Galaxy S4, to na najbliższe 4 tygodnie nie ma żadnych planów dostaw.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Darencjusz
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 10 cze 2013, o 09:10

Re: Dostępność telefonów

Post autor: Darencjusz »

Witam chciałbym się dowiedzieć kiedy będą dostępne telefony sony xperia Z3 i Z3 compact.

Wysłane z mojego C5303
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Dostępność telefonów

Post autor: Krzysiek_Plus »

Darencjusz, ale te modele są dostępne: Z3 i Z3 comapct
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Darencjusz
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 10 cze 2013, o 09:10

Re: Dostępność telefonów

Post autor: Darencjusz »

Przy przedłużeniu umowy przez internet to ich nie widzę.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Dostępność telefonów

Post autor: Krzysiek_Plus »

Darencjusz, model Z3 jest również dostępny w przedłużeniu na naszej stronie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Darencjusz
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 10 cze 2013, o 09:10

Re: Dostępność telefonów

Post autor: Darencjusz »

Dzięki. Właśnie zauważyłem ze jest tylko xperia Z3 w kolorze białym. Interesują mnie tylko telefony w kolorze w czarnym i nie zwróciłem na niego uwagi.
Ale nie zmienia to faktu że dla klientów przedłużających umowę dostępność telefonów jest bardziej uboga niż dla klientów nowych.
roberto7727
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 7 kwie 2015, o 18:01

Re: Dostępność telefonów

Post autor: roberto7727 »

Gdzie w regulaminie programu super smartdom jest zawarty przepis o cenie i dostępności telefonów ? gdzie jest w ogóle taki regulamin pomijając nawet program smartdom ? Cały czas nie otrzymałem odpowiedzi dlaczego po zaznaczeniu rabatu w programie super smartdom ceny i dostępnośc telefonów się zmienia .
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Dostępność telefonów

Post autor: Krzysiek_Plus »

roberto7727,
Magda_Plus pisze:dpowiednie wskazanie znajduje się w przypisie nr 8 cyt.: Wybrane oferty: „Smartfon - Taryfy sLTE (SMARTDOM)”, ”Smartfon - Taryfy sLTE (SMARTDOM KONWERSJA Z MIX W KONTRAKCIE 1-8)”, „Smartfon - Taryfy sLTE (SMARTDOM KONWERSJA Z MIX W KONTRAKCIE 9-10)” do punktu 1 § 2 SUPEROFERTA II W PROGRAMIE SMARTDOM POSTANOWIENIA OGÓLNE (regulamin Programu smartDom).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ