Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Mario24
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 lip 2013, o 17:45

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Mario24 »

Witam

Tak to ten sam numer Magda_Plus

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

Mario24 ,
- przekazałam do DUK, prośbę o kontakt z Tobą w sprawie oferty.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ciubas1981
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 4 lut 2015, o 12:11

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: ciubas1981 »

Ja uciekam z Plus,u innych operatorów w podobnej cenie wszystko no limits(i stacjonarne tez),i telefony tansze
Soltyso
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:22

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Soltyso »

chce sobie przedluzyc umowe na abonament za 69,99zl i wziasc do tego nokie 735 i pisze przy niej zwrot 200zl i moje pytanie brzmi na czym to polega?

Edit:
co ten Plus ma za zalosne oferty, to az brak slow, chce sobie przedluzyc umowe i wziasc nowy telefon ale w tym abonamencie jaki ja chce 69zl musze doplacic 179zl, czy jest mozliwosc negocjacji z duk zeby dali mi ten telefon za nizsza kwote?
Ostatnio zmieniony 17 mar 2015, o 11:54 przez Magda_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: post pod postem od jednego autora
cedero
Szalony PlusManiak
Posty: 243
Rejestracja: 21 mar 2013, o 11:35

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: cedero »

Zwrot 200 złotych oznacza że Microsoft zwraca 200 po zakupie 735-ki (oczywiście inne modele Lumii też mają zwrot), promocja trwa do końca marca, pogoogluj to znajdziesz.
XYZ
Szalony PlusManiak
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 15:01

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: XYZ »

Proszę tutaj informacje :)

Aby otrzymać specjalną premię, wystarczy pobrać ze sklepu Windows Phone bezpłatną aplikację Promocje i konkursy, przesłać za jej pomocą zgłoszenie do udziału w akcji oraz zdjęcie dowodu zakupu urządzenia. Po zweryfikowaniu zgłoszeń, uczestnicy otrzymają premię na podany podczas rejestracji numer konta bankowego. Wielkość premii zależy od modelu zakupionego smartfonu:

Lumia 435 - 50 zł,
Lumia 532 - 50 zł,
Lumia 530 - 100 zł,
Lumia 535 - 100 zł,
Lumia 630 - 100 zł,
Lumia 635 - 100 zł,
Lumia 730 - 200 zł,
Lumia 735 - 200 zł,
Lumia 830 - 200 zł,
Lumia 930 - 200 zł.

Promocja nie obejmuje zakupu urządzeń "na firmę", a jedynie klientów indywidualnych i trwa od 12 marca do 31 marca 2015 roku lub do wyczerpania puli premii.
Mario24
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 16 lip 2013, o 17:45

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Mario24 »

["Ewa_Plus"]Mario24 ,
- przekazałam do DUK, prośbę o kontakt z Tobą w sprawie oferty.

Dzięki
za przekazanie, dzwoniła do mnie Pani, oferta jaką mi przedstawiła była korzystna w porównaniu do strony, abonament 74 zł. miesięcznie z 84zł.(bez limitu rozmowy i sms), 2.8 Gb internetu a do tego samsung A5 za 139zł. Jak dla mnie za wysoki abonament, chciałem coś tańszego to znowu nie było ciekawych telefonów, więc czekam dalej może coś się zmieni.

Pozdrawiam :-)
Robert.N
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 14 mar 2015, o 00:03

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Robert.N »

Magda_Plus pisze: uszatek494, Robert.N, stopen – podajcie mi numery telefonów, których ma dotyczyć przedłużenie przez ten formularz.
Pani Magdo,
Dziękuję za interwencję - DUK skontaktował się następnego dnia roboczego od Pani zgłoszenia (ja wcześniej czekałem 2 tygodnie po standardowym "zostaw numer, oddzwonimy").
Zostaję w Plusie na kolejne 2 lata. Dla zainteresowanych: oferta bez telefonu LTE 59,99 (-10 zł za e-fakturę, + 6,99 za nielimitowane rozmowy na stacjonarne [3 m-ce gratis]), nielimitowane minuty/SMSy do wszystkich sieci, pakiet internetowy 2,8 GB.
Wiem, że oferta może nie powala na kolana, ale mnie satysfakcjonuje.

Pozdrawiam,
Robert
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

Robert.N bardzo się cieszę, że zostaje Pan z nami i dziękuję :->
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Soltyso
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:22

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Soltyso »

DUK zadzwonil do mnie i zaoferowal nokie 735 za 3zl a nie jak na stronie za 179zl i w dodatku dostalem nie 0,5 a 0,7gb internetu zeby przedluzyc umowe, jestem zadowolony a to wszystko dzieki Pani Magda_Plus, dziekuje i pozdrawiam ;)
Radziulasek
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 13 wrz 2013, o 10:19

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Radziulasek »

Szanowna Pani Magda_Plus,
dzięki Pani interwencji i staraniom, skontaktował się ze mną człowiek z DUK. Inny poziom, inna kultura, inna rozmowa. W miłej atmosferze uzgodniliśmy warunki zaokrąglając 81 zł abonament miesięczny ale w tym darmowe do wszystkich sieci i na stacjonarne, pakiet internetowy 2.6 Gb i telefon Samsung Galaxy A5 za 129 zł. Niestety i to jest informacja dla wszystkich zainteresowanych użytkowników forum: NIE MA JUŻ SAMSUNGA GALAXY S4 W DYSPOZYCJI DUK. Ja jestem zadowolony z oferty i zostaje w PLUS na kolejne 2 lata. Szkoda, że pracownica etatowa Plusa, która do mnie dzwoniła, zachowała się jak się zachowała, bo prawdę mówiąc lekki niesmak pozostał. Mam nadzieję, że ludzie tacy jak Pani Magda_Plus będą awansować i z czasem kierować firmą, a wtedy Polkomtel skończy z zatrudnianiem w marketingu bezpośrednim ludzi z przypadku. Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

Sołtyso, Radziulasek bardzo dziękuję i bardzo mi miło, że zostaliście z nami. :->
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tomko
PlusManiak
Posty: 54
Rejestracja: 17 mar 2015, o 10:22

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: tomko »

Jestem w sieci 15 lat.
Czemu mam z siebie robić durnia i pisać wypowiedzenia aż łaskawie ktoś zadzwoni do mnie z DUK.
Co mam zrobić by ktoś zadzwonił do mnie z DUK bez wypowiadania umów.
Jak to wygląda w praktyce. Mam unikalny złoty numer, piszę wypowiedzenie, nikt do mnie nie oddzwoni i po 30 dniach tracę numer bo nikt do mnie nie zadzwonił.
Żądam nolimit za max 60zł brutto + darmowe stacjonarne + darmowe MMSy, SMSY + 1 Gb netu. Play to daje za 56zł a Wy ?

Edit:
Robert.N pisze:
Magda_Plus pisze: uszatek494, Robert.N, stopen – podajcie mi numery telefonów, których ma dotyczyć przedłużenie przez ten formularz.
Pani Magdo,
Dziękuję za interwencję - DUK skontaktował się następnego dnia roboczego od Pani zgłoszenia (ja wcześniej czekałem 2 tygodnie po standardowym "zostaw numer, oddzwonimy").
Zostaję w Plusie na kolejne 2 lata. Dla zainteresowanych: oferta bez telefonu LTE 59,99 (-10 zł za e-fakturę, + 6,99 za nielimitowane rozmowy na stacjonarne [3 m-ce gratis]), nielimitowane minuty/SMSy do wszystkich sieci, pakiet internetowy 2,8 GB.
Wiem, że oferta może nie powala na kolana, ale mnie satysfakcjonuje.

Pozdrawiam,
Robert
Żądna rewelacja to samo jest na stronie www Plusa.
Play dałby to samo za 49,99zł + 3 Gb + darmowe stacjonarne + darmowe MMsy, SMSy.
Umowa na 15 miesięcy a nie na 2 lata.
Oferta Plusa jest żenująca. Uciekam do Playa.
Ostatnio zmieniony 18 mar 2015, o 14:16 przez Magda_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: post pod postem od jednego autora w odstępie kilku minut
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

tomko proszę nie pisz postu pod postem użyj opcji EDYTUJ i dołącz swoje nowe przemyślenia do napisanego już postu.
tomko pisze:Co mam zrobić by ktoś zadzwonił do mnie z DUK bez wypowiadania umów.
Magda_Plus pisze: podaj mi numer telefonu, dla którego ma być zrobione przedłużenie umowy, przez ten formularz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kris_1986
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2015, o 17:29

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: kris_1986 »

Witam

Mam pytanie odnośnie czasu trwania umowy przy przedłużeniu bez telefonu. Dlaczego jest aż 24 miesiące? Dlaczego bez telefonu nie ma krótszych umów? A co z prawem telekomunikacyjnym, które nakłada na operatorów obowiązek zapewnienia umów o długości do 12 miesięcy?


Pozdrawiam
ODPOWIEDZ