Nowa taryfa PnK bez limitu

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
m_pl
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 14:30

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: m_pl »

ojej... okropnie drogo. tym bardziej, że to Plushowi zależy na pozyskaniu abonentów w tych nowych taryfach. No to trzeba czekać na kolejne promocje.
karol2505
PlusManiak
Posty: 75
Rejestracja: 1 lip 2012, o 11:59

Przejscie

Post autor: karol2505 »

Witam czy mozna przejść z plush bez limitu na kartę do "Plus na Kartę bez limitu"
Ostatnio zmieniony 3 lis 2014, o 13:18 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przejscie

Post autor: sl@w_es »

Tak.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22379
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj karol2505,
1. Przed założeniem nowego wątku, należy użyć opcji SZUKAJ:
Otrzymujemy w ten sposób gotową odpowiedź. Jeżeli nie wszystkie wątpliwości zostały rozwiane, dopisujemy pytanie kontynuując dany wątek.
http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=16735
Joanna_Plus pisze:Witaj Robcionike,
Robcionike pisze:Czy jest możliwość migracji między taryfami PnK bez limitu oraz Plush ?
Tak. Do 30.10.2014 zmiana jest bezpłatna. Po tym terminie jednorazowy koszt zmiany taryfy to 3 zł.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
doktorarca
PlusManiak
Posty: 54
Rejestracja: 17 lip 2014, o 15:50

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: doktorarca »

A jest możliwość zmienienia w taryfie PnK bez limitu promocji którą posiadam tzn. rozmowy bez limitu i sms'y (30 zł za m-c) na tą za 35 zł (tzn. to co było + internet)???

chodzi mi o to czy po wyłączeniu poprzedniej promocji muszę odczekać jakiś czas aby włączyć tą drugą??
mq3a
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2014, o 11:04

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: mq3a »

Chce sie dowiedziec czy jest mozliwosc zmiany taryfy z PnK bez limitu na jakas inna taryfe, jezeli tak prosze o wymmienienie taryf. ;)
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: pepcia2 »

doktorarca pisze:A jest możliwość zmienienia w taryfie PnK bez limitu promocji którą posiadam tzn. rozmowy bez limitu i sms'y (30 zł za m-c) na tą za 35 zł (tzn. to co było + internet)???

chodzi mi o to czy po wyłączeniu poprzedniej promocji muszę odczekać jakiś czas aby włączyć tą drugą??
Oczywiście jest taka możliwość. Możesz od razu dokonać takiej zmiany ;-)

EDIT:
mq3a pisze:Chce sie dowiedziec czy jest mozliwosc zmiany taryfy z PnK bez limitu na jakas inna taryfe, jezeli tak prosze o wymmienienie taryf. ;)
Niestety nie można zmienić na żadna inną oprócz Plusha....
Ewentualnie na mix po podpisaniu umowy ;-)
Ostatnio zmieniony 15 lis 2014, o 12:12 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22379
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: Joanna_Plus »

doktorarca,

jeżeli wyłączysz promocję Rozmowy i SMS-y bez limitu, to możesz aktywować Rozmowy i SMS-y bez limitu + 0,5 GB.
doktorarca pisze:chodzi mi o to czy po wyłączeniu poprzedniej promocji muszę odczekać jakiś czas aby włączyć tą drugą??
Zmiana może się odbyć, po potwierdzeniu dezaktywacji promocji Rozmowy i SMS-y bez limitu.

mq3a,

jeżeli chodzi o taryfy głosowe w ofercie Plus na Kartę, to możesz dokonać migracji do wariantu Plush bez limitu: http://www.plushbezlimitu.pl/.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tomula76
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 12:04

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: tomula76 »

witam mam pytanko mam pnk bez limitu wlaczony rok waznosci konta 20 09 2014 i doladowalem juz pare razy od wrzesnia a telefon *100# POKAZUJE ZE WAZNOSC KONTA DO 20 09 2015 A MIALO BYC ZE PO KAZDYM DOLADOWANIU ROK DO PRZODU o co chodzi a moze tylko rok i potem znowu wlaczyc rok waznosci konta prosze o pomoc
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: sl@w_es »

@ „tomula76”,

nie chce mi się liczyć ile razy zapytałeś już o Rok ważności konta w taryfie bez PNK bez limitu (paradoksalnie wszystkie pytania w tym wątku), ale odpowiedź została udzielona:

http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 90#p133460

Jeśli jednak nie potrafisz kliknąć w link lub odszukać swoich postów to specjalnie dla Ciebie:

Regulamin Promocji ROK WAŻNOŚCI KONTA pkt 11:
Promocja jest ważna przez okres 30-stu dni od momentu jej aktywacji.
Każde zasilenie wykonane w tym czasie (30 dni) nada kontu ważność +365 dni od daty zasilenia.
Po tym okresie promocja zostanie automatycznie dezaktywowana.
Chcąc z niej skorzystać ponownie należy ją aktywować zgodnie z Regulaminem promocji.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
tomula76
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 12:04

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: tomula76 »

Witam, pan mnie nie rozumie wlaczylem pnk bez limitu i odrazu rwk za 10zl i odrazu doladowalem telefon to bylo we wrzesniu. a jak teraz ładuje telefon np za 30 zl to konto waznosci mi nie przedluza sie jest caly czas za kazdym doladowaniem do 20 wrzesnia 2015 -chyba musze poczekac do 20 wrzesnia i znów wlaczyc

p.s jak bylem w pnk i tez mialem rwk nie bylo problemów z waznoscia konta, a tu no trudno ok tragedii nie ma ale teraz pan mi powie ze jak rwk 20 wrzesnia sie wylaczy to moge wlaczyc znowu tylko mi zabiora 10 zl dziekuje i przepraszam
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: sl@w_es »

Zasilenie konta kwotą 30 zł standardowo przedłuża jego ważność o 30 dni od daty doładowania, a skoro ważność konta masz do 20 września 2015 roku to nie ma możliwości, żeby ważność wydłużyła się. Promocji Rok ważności konta nie masz przecież aktywnej.
Porównywanie promocji dostępnych w taryfie PNK bez limitu do zasad obowiązujących w poprzednich taryfach mija się z celem; nikt nie stworzy dla Ciebie indywidualnego regulaminu promocji, a na ten zgodziłeś się sam, zmieniając taryfę, czy korzystając z usług w niej dostępnych. W każdym Regulaminie jest mniej więcej taki punkt:
Skorzystanie z Promocji oznacza, że Abonent zapoznał się z treścią Regulaminu Promocji i ją akceptuje.
Nie rozumiem więc o co ten lament.

P.S.
Promocję Rok ważności konta możesz włączyć w dowolnym momencie, jednak zawsze jej ważność będzie wynosiła 30 dni i będzie kosztowało Cię to 10 zł.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
gewka12
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2014, o 21:29

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: gewka12 »

witam
Proszę o informację.Jeżeli dobrze rozumiem, w nowej taryfie PNK bez limitu mogę uruchomić jednocześnie pakiet rozmowy i sms bez limitu do wszystkich za 30zł oraz aktywować rok ważności konta za 10 zł. Obecnie mam 200 zł na kocie - czyli do wykorzystania środków nie będę musiała doładowywać?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: sl@w_es »

Jeśli po aktywacji promocji Rok ważności konta zasilisz konto kwotą minimum 5 zł to jego ważność zostanie wydłużona o rok od daty doładowania i do tego czasu nie musisz zasilać konta.
Oczywistym faktem jest, że jeśli wykorzystasz wszystkie środki z konta to nie będziesz mogła korzystać z wybranej promocji, a więc o ile będziesz chciała mieć tę promocję nadal aktywną to wskazane jest zasilenie konta.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
tomula76
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 12:04

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: tomula76 »

mam pnk bez limitu i jak doladuje bonem(kuponem) za 150zl dostane 30zl gratis nic nie musze robic wczesniej jakies hasła czy cos prosze o odpowiedz dziekuje
ODPOWIEDZ