Nielimitowane smsy do wszystkich sieci - sugestia

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
borsuk_20
PlusManiak
Posty: 135
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 sty 2013, o 10:13

Nielimitowane smsy do wszystkich sieci - sugestia

Post autor: borsuk_20 »

Witam
Chciałbym Wam zasugerować, żebyście wrócili do wcześniejszego pakietu nielimitowanych smsów do wszystkich za opłatę 5 zł tyle, że moglibyście ustawić granicę tak 2000-3000 smsów, bo nie sądzę żeby ktoś pisał 50-60 smsów dziennie :)
Obecny pakiet nielimitowanych smsów do wszystkich w sieci nie można nawet tak nazwać bo za ten się płaci 49 gr, a później 3 gr. Z pewnością się znajdą tacy co powiedzą, że ten pakiet jest trochę za drogi.
Proszę weźcie to pod uwagę, a forumowiczów zapraszam do dyskusji na ten temat :)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nielimitowane smsy do wszystkich sieci - sugesta

Post autor: sl@w_es »

borsuk_20 pisze:(...) nie sądzę żeby ktoś pisał 50-60 smsów dziennie :)
Obecny pakiet nielimitowanych smsów do wszystkich w sieci nie można nawet tak nazwać bo za ten się płaci 49 gr, a później 3 gr. Z pewnością się znajdą tacy co powiedzą, że ten pakiet jest trochę za drogi.
Proszę weźcie to pod uwagę, a forumowiczów zapraszam do dyskusji na ten temat :)
Mylisz się pisząc, że nie ma takich co piszą 60 SMS-ów dziennie... Piszą znacznie więcej, bo pakiet 500 SMS wystarcza im na 3, 4 dni, więc policz sam ile piszą. Przykłady znajdziesz na PF.
Uważasz, że obecna oferta jest za droga... użyj więc funkcji SZUKAJ, a dzięki temu dowiesz się jakim sposobem można korzystać z SMS-ów do Plusa za 5,90 zł + 0,03 zł za każdego SMS-a do wszystkich innych sieci przez 30 dni.

P.S.
Proszę, popraw tytuł posta, bo nie bardzo wiadomo czy chodzi Ci o"sugestię" czy o inne słowo - na PF jest taka przydatna funkcja "Podgląd" posta, dzięki której możemy podejrzeć jak będzie wyglądała nasza wypowiedź po zapisaniu, proszę z niej korzystać.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
borsuk_20
PlusManiak
Posty: 135
Rejestracja: 8 sty 2013, o 10:13

Re: Nielimitowane smsy do wszystkich sieci - sugesta

Post autor: borsuk_20 »

Mi chodziło o zasugerowanie bądź zaproponowanie zmian w tym pakiecie.
Może i się mylę, ale kiedyś pisałem 30 smsów dziennie, a obecny pakiet jest troszeczkę drogi w utrzymaniu, więc postanowiłem napisać i nie widzę niczego w tym złego.
Wiem, że jest taka funkcja, ale na przyszłość postaram się lepiej sformułować tytuł:)

P.S.
A co to jest PF?
Sorry, ale nic mi to nie mówi.
Ostatnio zmieniony 9 lut 2013, o 13:12 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nielimitowane smsy do wszystkich sieci - sugestia

Post autor: sl@w_es »

borsuk_20 pisze:(...) A co to jest PF?
Sorry, ale nic mi to nie mówi.
Trzeba się trochę domyslać ;-), PF to skrót nie oznaczający niczego innego jak PlusForum - gdyby chodziło o inną stronę to podałbym całą nazwę.

P.S.
Pisząc o poprawie tytułu miałem na myśli tylko jedno słowo: sugest-i-a w którym brakowało literki "i", ale już poprawiłem. Tytuł posta jako całość zastrzeżeń nie budzi.
Aha, proszę, nie pisz post pod postem; jeśli nie ma nowszych postów, a chcesz coś dopisać edytuj tekst używając przycisku "Zmień".
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
borsuk_20
PlusManiak
Posty: 135
Rejestracja: 8 sty 2013, o 10:13

Re: Nielimitowane smsy do wszystkich sieci - sugestia

Post autor: borsuk_20 »

Oj przepraszam, ale rano pisałem to nie skorzystałem, a tak to bym skorzystał z tego :)
Ogólnie chodzi mi o to, żeby pod tym tematem udzielali się forumowicze bo potrzeby są różne, a też chciałbym te nielimitowane smsy do wszystkich w takiej formie jak kiedyś były i dlatego chciałbym żeby podzielili się z pomysłami.
Sam jestem tym zainteresowany, a co do reszty mojego postu... jeszcze raz przepraszam :) Za literówki też, wina klawiatury.
Panie moderatorze, a mógłbyś mi powiedzieć jakie kody trzeba, żeby za te 5.90 zł było można zrobić, bo wiem, że trzeba 2 pakiety jakieś aktywować - to tak na marginesie tego tematu.
Ostatnio zmieniony 9 lut 2013, o 22:44 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nielimitowane smsy do wszystkich sieci - sugestia

Post autor: sl@w_es »

borsuk_20 pisze:(...) mógłbyś mi powiedzieć jakie kody trzeba, żeby za te 5.90 zł było można zrobić, bo wiem, że trzeba 2 pakiety jakieś aktywować - to tak na marginesie tego tematu.
1) Nielimitowane SMSy w Plusie
2) Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 3 grosze
Joanna_Plus pisze:Przy aktywnych dwóch promocjach Nielimitowane SMS-y w Plusie i Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3 grosze, dzienny koszt wysłania wiadomości do Plusa będzie wynosił 3 gr, do innych sieci 3 gr za wiadomość (każdą).
Możesz jeszcze zapoznać się z tym wątkiem http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=7168 w którym opisane zostało jak działają te dwie usługi równocześnie.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
borsuk_20
PlusManiak
Posty: 135
Rejestracja: 8 sty 2013, o 10:13

Re: Nielimitowane smsy do wszystkich sieci - sugestia

Post autor: borsuk_20 »

Dzięki za linki :)
Zaraz, zaraz.... mam rozumieć, że płacę 15 zł tylko raz za aktywację, a następnie już tylko 5.90 zł miesięcznie za obie usługi? Tego mi na tym podlinkowanym temacie brakowało, żeby było jasno
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nielimitowane smsy do wszystkich sieci - sugestia

Post autor: sl@w_es »

borsuk_20 pisze:Dzięki za linki :)
Zaraz, zaraz.... mam rozumieć, że płacę 15 zł tylko raz za aktywację, a następnie już tylko 5.90 zł miesięcznie za obie usługi? Tego mi na tym podlinkowanym temacie brakowało, żeby było jasno
Nie, nie, nie... Żeby było jasno, to przeoczyłeś post w którym wyjaśnił to Specjalista Plusa, a właściwie Specjalistka, Joanna_Plus: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 987#p50989
Poza tym na stronie http://www.plus.pl też jest wszystko wyraźnie napisane; w Regulaminach także, ale... Nie, nie dokończę tego zdania, po prostu ręce opadają.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
borsuk_20
PlusManiak
Posty: 135
Rejestracja: 8 sty 2013, o 10:13

Re: Nielimitowane smsy do wszystkich sieci - sugestia

Post autor: borsuk_20 »

Aaaaa już łapię :)
Mimo wszystko zostawiam ten temat :)
ODPOWIEDZ