"Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
AiKa
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 mar 2013, o 18:17

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: AiKa »

Nie, trzy godziny temu.
AiKa
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 mar 2013, o 18:17

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: AiKa »

Trzy godziny temu... około :(
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: Joanna_Plus »

AiKa,

chwilowe problemy z funkcjonowaniem kodów miały miejsce, tylko w dniu wczorajszym. Tym samym, występowanie u Ciebie powyższego komunikatu, musi być spowodowane czym innym. W związku z tym, czy mogłabyś podać troszeczkę więcej szczegółów. Mianowicie:
- jaką taryfę posiadasz?
- czy w przypadku Plus na Kartę, nie ma aktywnej usługi Rok Ważności Konta?
- czy Twój numer jest aktywny (ma dodatnie saldo i zachowany termin ważności)?
- czy numer już w jakiś sposób nie został dodany i nie widnieje pod kodem: *104*02#?
- próbowałaś aktywacji przez aplikację Plus online?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
AiKa
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 mar 2013, o 18:17

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: AiKa »

Moj numer jest aktywny, jest to numer w MixPlusie, ale telefon juz zostal splacony, więc nie muszę co miesiąc doladowywac konta. Wszystko zostalo wykonane jak nalezy.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: Joanna_Plus »

AiKa,

w takim przypadku, trzeba z numerem przejść do usług Plus na Kartę. Ta usługa nie działa dla numerów Plus Mix. I nie ma tu znaczenia, czy numer jest w trakcie umowy czy już po.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
AiKa
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 mar 2013, o 18:17

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: AiKa »

Czyli co muszę teraz zrobic? W jaki sposob przejsc?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: Joanna_Plus »

AiKa,

informacje jak dokonać zmiany, znajdziesz tutaj: http://www.plus.pl/indywidualna/mixplus ... saNaKarte/.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: sl@w_es »

"AiKa" możesz spróbować niekonwencjonalnej metody przejścia do Plus na Kartę - niektórym się udało. ;-)
W tym celu zapoznaj się z tym wątkiem: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=7290

Dodam jeszcze, że po przejściu do Plus na Kartę nie będziesz mogła wrócić do Plus Mix, chyba, że po podpisaniu nowej umowy - będziesz traktowana wówczas jako nowy klient.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
mateusz186
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2013, o 13:59

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: mateusz186 »

Witam, mam troche głupie pytanie... ta promocja dotyczy też smsów z tą osobą czy tylko rozmów telefonicznych?? ;-)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: sl@w_es »

"mateusz186" tylko rozmowy.

Regulamin promocji pkt 3:
W ramach Promocji oferowana jest usługa („Usługa”), w ramach której Abonent może ustawić na swoim koncie jeden numer w sieci Plus oraz jeden numer w ramach dowolnej krajowej sieci komórkowej („Wybrany Numer”) i po zasileniu konta kwotą o wartości wskazanej w pkt. 8 wykonywać z Wybranym Numerem nielimitowaną liczbę połączeń głosowych przez okres jednego roku („okres ważności Usługi”) bez ponoszenia opłat.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
asiuta82
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2013, o 10:13

DARMOWE ROZMOWY PRZEZ ROK

Post autor: asiuta82 »

Witam serdecznie. Chciałam się tylko spytać czy za SMS-y korzystając z Darmowych rozmów przez rok już trzeba płacić normalnie? - pytam, bo to rożnie bywa, choć pisze tylko o rozmowach!
Wczoraj chyba zrobiłam błąd, bo już od bardzo dawna miałam jeden nr w Plusie z którym miałam całą dobę SMS-y i rozmowy za 5 zł miesięcznie, bez zastanowienia skasowałam ten numer i jak na razie wprowadziłam numer darmowy, ale kartę doładowującą mam w ręce.
Nie wiem czy mi się to opłaci, bo na plus nr darmowy, ale skoro SMS-y płatne normalnie...
Nie opłacalne też byłoby skorzystać z taryfy gdzie SMS-y do Plusa są darmowe cały dzień z wyjątkiem pierwszego za 39 gr, bo x 30 dni to jest 12 zł prawie, a pisze głównie bez przerwy tylko z 1 numerem z którym jeszcze do wczoraj wszystko było za 5 zł miesięcznie, a nie za 12 jak to mi wyjdzie teraz po zmianie!
Czekam na odpowiedź.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2013, o 14:48 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Połączono watki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj asiuta82,

usługa Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci, dotyczy połączeń, nie SMS-ów.
A jaką masz taryfę? Bo w opisie jest Simplus, a 5 zł o których piszesz, wskazują na Twój Profil i usługę Bliskie Numery
Zapewne myślisz o zmianie na Plus na Kartę. Tam uaktywniając promocję Nielimitowane SMS-y w Plusie i Nielimitowane SMS-y do wszystkich, możesz pisać na numery w Plusie, za 5.90 zł miesięcznie :-D.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
asiuta82
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2013, o 10:13

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: asiuta82 »

No juz teraz mam simplus bo wczoraj zmieniłam ale zdałam sobie sprawe ze chyba mi sie to nie opłaca, czy moge spowrotem wrocic do tamtą taryfe i zrobic numer za 5zł ?
asiuta82
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2013, o 10:13

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: asiuta82 »

czy moge prosic o linka gdzie poczytam o tych nielimitowanych numerach w plusie i do wszystkich? bo nigdzie nie moge tego znaleźć na stronie plusa :(
Nie wiem już jaką taryfe mam zrobic zeby było fajnie i opłacalnie... Rzadko dzwonię i smsuje -z wyjątkiem tego jednego numeru!
Najwięcej znajomych mam także w Plusie dlatego też zależaloby mi na aktywacji 29gr.za całą rozmowe w plusie (dlatego wlaczyłam ta taryfe Simplus bo jest wymagana)
Wprowadzony mam już ten numer na darmowe rozmowy przez rok (ale konto jeszcze nie doładowane więc usługa nieaktywna jeszcze) i teraz zależąłoby mi na smsach -ale nie ta oferta gdzie 39gr.jest za pierwszego dziennie smsa a potem bez limitu, tylko jakas bardziej opłacalna...-czy wogole jest taka?
Powiem szczerze ze tyle tego jest ze sie juz sama pogubiłam w tych taryfach i promocjach bo do kazdej wymagane jest cos innego :(
Prosze mi coś doradzic :)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: Joanna_Plus »

asiuta82,

ja polecam Plus na Kartę. Tańszy cennik podstawowy, ten numer z którym rozmawiasz przez rok bez dodatkowych kosztów, SMS-y do Plusa za 5.90 miesięcznie, do innych za 3 grosze… stała opłata za rozmowę + inne promocje.
Zerknij proszę tutaj: http://nakarte.plus.pl/prepaid/jak_obnizyc_wydatki.html.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ