Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22379
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

nindustrialny,

mowa o zakończeniu kontraktu i przejściu do oferty Plus na Kartę?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
nindustrialny
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 25 sie 2014, o 07:24

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: nindustrialny »

Joanna_Plus pisze:nindustrialny,

mowa o zakończeniu kontraktu i przejściu do oferty Plus na Kartę?

Tak. Przejscie z PlusMIXa na karte.
Tylko ciekawi mnei najabrdziej ta waznosc konta.
ankawawa89
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 31 lip 2016, o 15:45

Długośc umowy

Post autor: ankawawa89 »

Witam, mam pytanie dotyczące umowy w Mix Plusie. Obecnie pozostało mi do końca umowy obowiązkowych 5 zasileń. Wedle umowy powinna ona trwać do końca 2017 roku jednak ze względu na to, że ładuję co miesiac po 3 razy telefon to szybciej to zleciało. Czy jeżeli dotrwam do końca doładowań to moja umowa przestaje istnieć (tzn, że nie muszę ładować co miesiąc bądź mogę przejść do konkurencji) czy wiąże mnie ona jednak mimo wszystko z Waszą siecią do samego końca?
Ostatnio zmieniony 1 sie 2016, o 11:06 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5657
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Długośc umowy

Post autor: habish »

Po wykonaniu wszystkich zasileń następuje koniec umowy.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22379
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

nindustrialny,
nindustrialny pisze:Tak jak w kontrakcie. Powinienem mieć w takim razie już przejść na inna taryfe/na karte.
Jednak 2 pytania.
1) kiedy to nastapi.
Przejścia do oferty Plus na Kartę i taryfy Ja+ Na Kartę, dokonasz wysyłając SMS-a o treści PNK na numer 2699.
5. Rozwiązanie Dotychczasowej Umowy nastąpi z upływem siedmiu dni od daty otrzymania przez POLKOMTEL wiadomości
SMS, o której mowa w ust. 4 powyżej.
Szczegóły w regulaminie: http://www.plus.pl/documents/16/848e317 ... _Karte.pdf.
nindustrialny pisze:2) Czy jeżeli konto mam ważne do listopada 2016 to rzeczywiście będzie ważne przez kolejne miesiące czyli te 3 doładowania wydłużyły za każdym razem ważność o 1 miesiąc ?
Jeżeli taka data ważności widnieje pod kodem *100# czy *125#, oznacza to, że kolejne nadanie terminu ważności, będzie wymagane w listopadzie tego roku. W przypadku numerów będących w kontrakcie, każde zasilenie konta kwotą kontraktową (lub wyższą), nadaje termin ważności na +30 dni.

Witaj ankawawa89,

w przypadku numerów w usługach Plus Mix, umowa ulega zakończeniu z chwilą wykonania wszystkich doładowań zadeklarowanych w umowie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
kris111
Prawie PlusManiak
Posty: 31
Rejestracja: 14 lut 2013, o 15:14

Przedłużenie Mix po przejściu na japlus

Post autor: kris111 »

Skończyły mi się doładowanie około 2 miesiące temu i przeszedłem na ja+ wysyłając PNK na numer 2699. Czy mogę jeszcze przedłużyć tą umowę :?:
Ostatnio zmieniony 9 sie 2016, o 10:30 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22379
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

kris111,
kris111 pisze:przeszedłem na ja+
kris111 pisze:Czy mogę jeszcze przedłużyć tą umowę
Nie możesz jej przedłużyć, ponieważ aktualnie na tym numerze, żadna umowa nie funkcjonuje. Możesz pozostawić ten numer i konwertować go do usług Plus Mix czyli podpisać z nim nową umowę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rasiek23
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2016, o 22:30

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: rasiek23 »

od 8 lat jestem posiadaczem telefonów w ich sieci , dodam ze 3 w mixplus przez 8 lat dokonywałem regularnie zasileń i byłem waszym klientem, jednak 2 krotnie przydarzyło się iż z rożnych powodów nie mogłem zasilić konta na xxx numerze, ten numer został mi zablokowany a w związku z tym nałożona kara i blokada na kartę , oczywiście z przyjemnością zapłacę ową karę jednak numer po zapłaceniu kary powinien chyba pozostać mój ? i powinien zostać aktywny? wiele osób w tym mWitam !! przed przedłużeniem umowy w z tym operatorem zalecam 3 krotne zastanowienie się.
oi klienci mieli go ,a z dnia na dzień został on wyłączony ,
po 8 latach korzystania z państwa usług płacenia regularnie rachunków itp 2 krotne zdarzenie i taki efekt ?
podziwiam jak można traktować swoich stałych klientów

mam też pytanie czy za każdym razem jak państwa sieć była niedostępna , jak nie można było wykonać połączenia , wysłać sms , sprawdzić stanu konta , czy korzystać z internetu - dlaczego Państwo wówczas nie rozwiązywali umowy i nie obciążali się kosztami a jedynie "przepraszamy usługa chwilowo niedostępna " przez 8 lat takich sytuacji było mnóstwo jednak u was "przepraszamy" a w 2 stronę naliczana jest kara


ODRADZAM PODPISYWANIE UMÓW Z TYM OPERATOREM.
Ostatnio zmieniony 13 sie 2016, o 20:25 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę nie dublować postów.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5657
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: habish »

Zdecyduj się.
Doładowywałeś regularnie czy przydarzyło się nie doładować przez co numer został zablokowany?
Sylwana
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 gru 2014, o 19:34

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Sylwana »

Wprowadzacie ludzi w błąd!
3 miesiące temu przedłużyłem umowę. Dostałem nowy telefon i nową kartę sim dołączoną do pudełka (nie wiem czemu)
Po aktywacji nowej karty stary numer przestał działać przez to na gwałt musieliśmy lecieć do banku nowy aktywować bo na stary nie przychodziły sms kody do przelewów. Po trzech miesiącach okazało się ze ten nowy numer wcale nie jest w mixie tylko zwykły na kartę. Przez 3 MIESIĄCE doładowywałem nie to konto! Przez co dostałem karę 600zl. Ja się pytam po jaki kij przysłaliście mi nową kartę?! Wprowadziliście mnie w kosztowny błąd!
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: sl@w_es »

@ rasiek23, Sylwana,

zawierając jakąkolwiek umowę wypadałoby zapoznać się z nią przed jej podpisaniem.

A poza warunkami zawartymi w podpisanej z Plusem umowie, każdego obowiązuje jeszcze RŚUT w tym przypadku dla użytkowników Mix. Zapewne otrzymaliście Panowie jego wydruk wraz z umową i poświadczyliście odbiór własnoręcznym podpisem tylko kto chciałby czytać 6 stron druku.

Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych przez POLKOMTEL sp. z o.o. - Mix
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Robb90
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 9 maja 2013, o 10:00

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Robb90 »

Witam

Jestem waszym klientem od prawie 10 lat z tym samym numerem ale to co proponujecie dla klientów z tak długim stażem to jest jakaś kpina. Zostało mi 5 doładowań i chciałem przejśc na abonament, a Pan na infolinii zaproponował mi oczywiście to samo co w internecie mówiąc, że jest to super oferta. Za te same pieniądze w innej sieci dostaje wszystko bez limitu łącznie z internetem do tego abonament przez pół roku za darmo. Powinniście mieć na uwadze to, że są ludzie z duzym stażem i mieć dla nich jakieś lepsze oferty a nie to samo co dla innych. W jeszcze innej sieci takie coś funkcjonuje i sprawdza sięto bardzo dobrze im dłużej jesteś tym masz lepsze bonusy.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Magda_Plus »

Robb90 przeniesienie numeru do opcji abonamentowej (konwersja) NIE JEST przedłużeniem umowy.
Jesteś traktowany jak nowy Klient, zatem dostaniesz ofertę dostępną dla naszych potencjalnych Klientów.
Czy dalej jesteś zainteresowany przedłużeniem umowy czy konwersją?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Robb90
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 9 maja 2013, o 10:00

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Robb90 »

Czyli skoro konwersja to rozumiem, że zostanie przekształcone w abonament a umowa będzie obowiązywała do końca aktualnej czyli w moim przypadku do września przyszłego roku? Ale o ewentualny kontakt z działu DUK też poproszę i zobaczymy jaką ofertę przygotowali bo jesli nic ciekawego to kończę doładowania i zmieniam sieć gdzie traktują lepiej stałych klientów z duzym stażem.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Magda_Plus »

Robb90 pisze:Czyli skoro konwersja to rozumiem, że zostanie przekształcone w abonament a umowa będzie obowiązywała do końca aktualnej czyli w moim przypadku do września przyszłego roku? .
Przecież w poprzednim poście pisałeś że:
Robb90 pisze: Zostało mi 5 doładowań i
To jak to jest z Twoją umową? Ile zasileń pozostało?
Przechodząc do opcji abonamentowej podpisujesz umowę na minimum 24 miesiące a pozostałe zasilenia w formie odpowiedniej ilości miesięcy zostają doliczone do czasu trwania kontraktu.

Podaj mi tym formularzem swój numer telefonu i numer kontaktowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ