500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusie!

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: rafnov »

patryk7588 pisze:500zł i 50GB można włączyć zawsze, RWK włączysz jeśli nie masz aktywnej promocji "Ja+ Zawsze bez limitu w Plus".
Zawsze korzystam z promocji "nolimit" do wszystkich. Czy jest sens mieć włączone "bez limitu w Plus"? Mam RWK aktywne do marca 2017, włączenie bonusu, o którym mowa w wątku przedłuży mi nolimit o rok od chwili włączenia?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: habish »

Joanna_Plus pisze:Mogą otrzymać wszyscy, którzy mają numery zarejestrowane i ich dane były zweryfikowane po 20 lipca 2010 roku.
Czyli Janusze marketingu i PR znów dali o sobie znać.
Po śmieszniej promocji "Premia za staż" w której im dłużej jesteś abonentem Plusa tym masz gorzej, mamy kolejną taką promocję.

Czy dział marketingu także został przejęty przez studentów w zewnętrznej firmie podobnie jak BOK?

Dlaczego tego Bonusu z którego i tak ciężko w pełni skorzystać nie dano wszystkim a zwłaszcza tym najwierniejszym klientom którzy są w Plusie od bardzo wielu lat?

Za to zwykły "cwaniaczek" z ulicy który wcześniej mógł nie mieć nic wspólnego z Plusem, pójdzie sobie do salonu, kupi starter za 5 zł, zarejestruje go, otrzyma bonus, przez miesiąc będzie miał 500 zł na wszystkie usługi więc w praktyce "no limit" + 50GB a następnie złamana karta SIM znajdzie się w koszu... więc powtórzy ten manewr jeszcze 4 razy ponieważ na tyle pozwala regulamin.
Ewentualnie kupi starter Plus Internet Na Kartę gdzie za 5 zł zyska 65 GB danych (50GB + całe 500 zł przeznaczone na transmisję danych) i z tym starterem powtórzy opisany powyżej manewr 4 razy.
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: Davvvi »

Ogólnie ja jestem w sieci bardzo długo a numer ma zarejestrowany już 4lata i z promocji skorzystałem . Szkoda tylko że nie jest tak jak u konkurencji czyli np pakiet internetowy mógłby przechodzić na nastepny miesiąc tak by nie musiałby sie ograniczać. No i pakiety mogłyby być tańsze. 10zl za 1gb to przesada;)
Awatar użytkownika
nindustrialny
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 25 sie 2014, o 07:24

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: nindustrialny »

patryk7588 pisze:
Joanna_Plus pisze:Mogą otrzymać wszyscy, którzy mają numery zarejestrowane i ich dane były zweryfikowane po 20 lipca 2010 roku.
Czyli Janusze marketingu i PR znów dali o sobie znać.
Po śmieszniej promocji "Premia za staż" w której im dłużej jesteś abonentem Plusa tym masz gorzej, mamy kolejną taką promocję.

Czy dział marketingu także został przejęty przez studentów w zewnętrznej firmie podobnie jak BOK?

Dlaczego tego Bonusu z którego i tak ciężko w pełni skorzystać nie dano wszystkim a zwłaszcza tym najwierniejszym klientom którzy są w Plusie od bardzo wielu lat?

Za to zwykły "cwaniaczek" z ulicy który wcześniej mógł nie mieć nic wspólnego z Plusem, pójdzie sobie do salonu, kupi starter za 5 zł, zarejestruje go, otrzyma bonus, przez miesiąc będzie miał 500 zł na wszystkie usługi więc w praktyce "no limit" + 50GB a następnie złamana karta SIM znajdzie się w koszu... więc powtórzy ten manewr jeszcze 4 razy ponieważ na tyle pozwala regulamin.
Ewentualnie kupi starter Plus Internet Na Kartę gdzie za 5 zł zyska 65 GB danych (50GB + całe 500 zł przeznaczone na transmisję danych) i z tym starterem powtórzy opisany powyżej manewr 4 razy.

MOja mama jest w Plusie od 1997 albo i wczesniej.
Jakie ma profity ?
ZADNYCH!!!
NIe jest osoba, ktora tam pojdzie i bedzie żebrać o jakies bonusy, a operator SAM NIC NIE ZAPROPONUJE.
Zreszta od dawna wiadomo ze starzy klienci maja gorzej.
Nowych trzeba czyms ZWABIC!!!

A co do tej promocji to mogli chociaz te 50GB dac na czas w ktory to zuzyjesz. Miesiac. Dwa. TRzy. To juz byloby cos. Jak ktos duzo zuzywa to i tak zuzyje. Jak ktos nie korzysta to by "lezalo" na koncie.
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: rafnov »

Ucieknijcie na pół roku do wiadomej konkurencji, która daje bonus, który da się przedłużyć pakietami lub mikrodoładowaniami, to może później Plus przywita Was z otwartymi... profitami :)
t34v2
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 12 lut 2015, o 00:27

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: t34v2 »

Mam odpalony pakiet "nielimitowane rozmowy i smsy i 1GB internetu" w Plush. Na koncie 50zł. Czy mam rozumieć, że jeśli deaktywuję pakiet nielimitowany, to będę korzystał z tych bonusowych 500zł, a z konta z mojego 50zł nic nie zniknie, tak?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: habish »

Dokładnie tak.
Tylko pamiętaj o kontrolowaniu stanu tych 500 zł abyś się za bardzo nie rozpędził. ;-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: Joanna_Plus »

patryk7588,

my jako operator jesteśmy zobowiązani przez ustawę, aby posiadać zweryfikowane dane użytkowników na kartę.

rafnov,
rafnov pisze:Mam RWK aktywne do marca 2017, włączenie bonusu, o którym mowa w wątku przedłuży mi nolimit o rok od chwili włączenia?
Tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: habish »

Joanna_Plus pisze:patryk7588,

my jako operator jesteśmy zobowiązani przez ustawę, aby posiadać zweryfikowane dane użytkowników na kartę.
Znam ustawę i nie mam także do was żadnych pretensji ponieważ wiem że robicie mega robotę tutaj na forum.

Chodziło mi tylko o fakt w jaki sposób Plus po raz kolejny olał najwierniejszych klientów.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: Joanna_Plus »

patryk7588,
patryk7588 pisze:Chodziło mi tylko o fakt w jaki sposób Plus po raz kolejny olał najwierniejszych klientów.
Bonusy otrzymają wszyscy zarejestrowani (czyli zweryfikowani) Klienci. Komenda SMS o treści STATUS wysłana pod numer 80104, weryfikuje czy numer jest zarejestrowany i zweryfikowany. Jeżeli w odpowiedzi dotrze potwierdzenie o rejestracji numeru, nie trzeba dokonywać żadnych dodatkowych czynności aby otrzymać bonus i uniknąć wyłączenia numeru z dniem 2 lutego 2017 r.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: Remislanc »

Jestem zarejestrowany od baaardzo dawna. W odpowiedzi dostałem info, że jestem już zarejestrowany. Obecnie mam taryfę PNK bez limitu. Ważność konta do marca 2017. Chciałbym przejść na Ja+na kart,e ale wiem, że stracę rok ważności. Czy można jakoś "zamieszać" i wykorzystać bonus w postaci RWK ? Np. przechodzę na taryfę Ja+, uruchamiam bonus za zarejestrowanie numeru i mam ważność konta do 07.2017 ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: Joanna_Plus »

Remislanc,

po zmianie taryfy, możesz skorzystać z promocji „Bonus za rejestrację Rok Ważności Konta”. Co ważne:
6. Promocja wyklucza się z Promocją „Ja + Zawsze bez limitu w Plus”.
i aby zdążyć w okresie obowiązywania promocji:
2. Promocja obowiązuje od dnia 11.07.2016 r. do 1.02.2017 r.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: misiu-182 »

Dzień dobry.
Czyli cały tekst o weryfikacji po lipcu 2010 był tylko niepotrzebnym zamieszaniem? Po wysłaniu zapytania (80104) otrzymałem info, że numer jest zarejestrowany (rejestracja w ubiegłym wieku). Czy mam rozumieć , że w związku z tym mogę skorzystać z promocji?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: Joanna_Plus »

misiu-182,
misiu-182 pisze:Czyli cały tekst o weryfikacji po lipcu 2010 był tylko niepotrzebnym zamieszaniem? Po wysłaniu zapytania (80104) otrzymałem info, że numer jest zarejestrowany (rejestracja w ubiegłym wieku).
Rejestracja mogła być dokonana "w ubiegłym wieku", natomiast nastąpiła weryfikacja danych (potwierdzenie) np. przy procesie wymiany kary.
misiu-182 pisze:Czy mam rozumieć , że w związku z tym mogę skorzystać z promocji?
Tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
monter
PlusManiak
Posty: 115
Rejestracja: 3 sty 2013, o 14:39

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: monter »

Witam!

W moim przypadku sprawa wygląda następująco:
- SMS o treści STATUS na 80104 - w odpowiedzi info "(...) numer jest już zarejestrowany w ofercie na kartę (...)"
- SMS o treści RWK na 80110 - w odpowiedzi info " Twoj numer nie jest uprawniony do skorzystania z promocji. Zarejestruj numer. (...)"

Joanna_Plus - pomożesz? :)

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ